-------REKLAMA------------------------------------------------------------------------TEL: 605 831 774------

Poptáváme 10 lidí na hlídání objektů SEPHORA a HORNBACH.

POZOR - NOVINKA: po odpracovaném týdnu vyplácení peněz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2014 - změna, na kterou lidstvo čekalo.. život se stal 'zrcadlem'..

---

Dnem 6.ledna začala velká událost a tak ji sdělujeme. Na vás pak bude, jak ji přijmete. Tedy 6.ledna 2014 se ve sférách vymazal a vyčistil prostor, tak jak někteří proroci např. májové předpověděli. Dokonce vědecká komunita se vyjádřila, že tento stav nechápe a snaží se vše vysvětlit. Totiž energie, které dorazili dnem 6.1.2014 na naši Planetu Zemi jsou právě ty energie, které k nám putovali z galaktického středu. Někteří vědci tuto událost očekávali dříve a jiní později. Málo kdo z nich však 6.ledna 2014. Inu stalo se a je to moc dobře. Dobře však jen pro někoho a nedobře pro jiného. Vysvětlím nyní význam tohoto proudu energie z galaktického středu. Tento proud se dá přirovnat k jakému si magnetu, který když přiložíme na magnentickou pásku (kazetu), vymaže z ní údaje. Dá se říct, že ji vyčistí od informací, které na kazetě byly. To samé nebo spíše podobně se událo v mezi prostorech éterických světů a sfér.

Dnem 6.ledna začala velká událost a tak ji sdělujeme. Na vás pak bude, jak ji přijmete. Tedy 6.ledna 2014 se ve sférách vymazal a vyčistil prostor, tak jak někteří proroci např. májové předpověděli. Dokonce vědecká komunita se vyjádřila, že tento stav nechápe a snaží se vše vysvětlit. Totiž energie, které dorazili dnem 6.1.2014 na naši Planetu Zemi jsou právě ty energie, které k nám putovali z galaktického středu. Někteří vědci tuto událost očekávali dříve a jiní později. Málo kdo z nich však 6.ledna 2014. Inu stalo se a je to moc dobře. Dobře však jen pro někoho a nedobře pro jiného. Vysvětlím nyní význam tohoto proudu energie z galaktického středu. Tento proud se dá přirovnat k jakému si magnetu, který když přiložíme na magnentickou pásku (kazetu), vymaže z ní údaje. Dá se říct, že ji vyčistí od informací, které na kazetě byly. To samé nebo spíše podobně se událo v mezi prostorech éterických světů a sfér.

Jednoduše řečeno dříve, když jste si něco SPRÁVNĚ přáli, než se to uskutečnilo, trvalo to do realizace fyzického materiálního světa dlouho. To proto, že myšlenka, nebo emoce přání musela projít skrze úrovně až ke zdroji a pak zpět. Tyto úrovně byly plné jiných energií, které způsobovali buď zpoždění, překážku a nebo dokonce zátaras a tak se přání skrze překážky a různě klikatou cestou nejen přeměnilo ( vzpomeňte na hru tichá pošta, slovo které bylo na začátku jasné a zřetelné, na konci pak vyšlo úplně jiné) ale také se ke zdroji díky vyčerpání vůbec nedostalo. Takže to co se stalo 6.ledna 2014 je to, že se prostor od všech překážek a zátaras vyčistil. Tento den 6.ledna 2014 je nejsilnější, ale jeho síla bude trvat ještě cca jeden celý rok, než ho lidé a jiné formy energií trochu svým nesprávným myšlením zase začnou naplňovat a tedy tvořit překážky. Někteří lidé ho zase na opak naplní pravdou, jednotou, láskou, upřímností, sebepřijetím atd. Ve své podstatě, budou časem zase tyto prostory a sféry v éterickém smyslu hustější a hustější, ale přesto díky tomuto jevu mnoho lidí změní svůj směr. Neplatí to však jen na lidstvo, ale týká se to samozřejmně i rostlinné, živočišné a jiné říše. O co tedy jde? Tím, že je tento prostor čistý, vaše přání, vaše myšlemky se začnou plnit velmi rychle, jelikož momentálně na jejich cestě není žádných zákrut, překážek a jiných zádrhelů. To vypadá velmi skvěle, ale také velmi nebezpečně, protože, kdo si neumí ještě do dnes správně přát, nebo-li kdo do dnes ještě nemá moc dobře spracovanou mysl, může tento rok a pak další zažívat doslova totální nemilé životní zvraty. Víte i vy jak si správně přát? Jak správně používat mysl? Pokud dodržíte to co teď napíšu, pak se zvratů vůbec neobávejte, protože vás se to týkat nebude. Tedy základní první doporučení zní: Nic nechtěj, neboli nic si nepřej.

Zní to trochu protiřečně, ale čtěte dál. Mnoho z vás již ví, že vesmír je velké zrcadlo, nebo jeden velký kopírovací stroj. Co vyšlu myšlenkou, emocí nebo obojím, to mi vesmír vrátí. Dřív to bylo tak, že se tyto emoce a myšlenky cestou ke zdroji někde zasekly, zbloudily a ve většině případů změnily díky ovlivnění jinými energiemi, entitami, egregory, elementáry atd. To teď neplatí. Teď, když je čistý prostor, jde myšlenka, či emoce přímo ke zdroji a to bez překážek, takže vesmírný zrcadlo vám vrátí plnou parádou to, co vyšlete. Pokud vyšlete, že něco chcete, pak vám vesmír jako zrcadlo pošle to samé. Takže když vesmíru pošlete: „chci to a to“, pak vám vesmír odpoví: „chceš to a to“. Výsledek je tedy žádný, s tím rozdílem, že vám vesmír vrátil pouze ještě větší touhu chtít. Je to zrcadlo, každý pohyb, který uděláte doma před zrcadlem, udělá vaše zrcadlo v koupelně naprosto to samé co vy. Dříve to zrcadlo bylo samá šmouha a tak nebylo skoro nic vidět. Dnes je však vaše zdrcadlo vyleštěné a čisté, takže vidíte v něm vše co právě děláte. Pokud nic nechcete, pak vysíláte vesmíru, že máte všeho dostatek a proto vám jako zrcadlo ten dostatek vrátí, tudíž se vám dostatek objeví i v materiálním světě. Celé kouzlo je být spokojený s tím, co již máte, být vděčný co právě prožíváte, žijete-li v rozpadlém domě, pak buďte za něj rádi a nepřejte si nový, protože projevením ( opravdové projevení) spokojenosti s vašim domem vám vesmír ve své podstatě zrcadlí nový dům, nebo starší, ale větší a opravený atd.

Chcete nebo potřebujete nový auto? Pak se spokojte s tím autem, co již máte, protože tak vesmíru vysíláte stejné vibrace spokojenosti s vašim dosavadním autem a tím vesmír naladíte na stejné vibrace a jak je známo a i vědci dnes potvrzeno – stejné přitahuje stejné. Vaší vděčností stvoříte ve vesmíru jiné, nebo rovnou nové auto. Teď jiné příklady. Jsou rodiče, které o svých dětech tvrdí, že jsou zlobivé. Děti nejsou zlobivé, vyjadřují pouze svoji emoci, kterou jim rodiče naprogramovali. Pokud budou rodiče tvrdit stále, že mají zlobivé děti, pak jim vesmír teprve zlobivé děti dá a až pak teprve si rodiče uvědomí, jak ty děti byli dříve hodní. Ti rodiče a jiní lidé, kteří nevědí jak dál se svým životem, pak svou pozornost obraťte na malé děti, pozorujte jejich chování, jejich bezprostřednost, radost svého bytí a to vše dělají v přítomném okamžiku. Učte se od nich, protože jsou to praví učitelé.

Veškeré strachy a obavy se nyní okamžitě zrcadlí a manifestují do materiálního světa, tedy do naší fyzické reality. Takový je rok 2014. Proto zapomeňte na strach a obavy ať se týkají čehokoliv, protože tak dáte sami sobě šanci, aby se tyto obavy a strachy vesmírem přetransformovaly, přeměnily na bezstrachovost. Máte finační dluhy? Pak je nenazývejte dluhami, ale například čistě obyčejnou půjčkou, kterou v klidu časem po částech splatíte. Přesně tak to prociťte a vesmír, jako zrcadlo to tak zařídí. A co vztahy? Je to všechno stejné, kontrolujte svoji mysl a myslete klidně, přítomně, radostně, vděčně, bohatě. Je však důležité si na to nehrát. Zde nějaké afirmace nepomůžou. Zde pomůže jen upřímnost a přímé jednání. Stejně tak již tímto dnem 6.1.2014 neplatí lidmi tak oblíbený film TAJEMSTVÍ ( THE SECRET). Tento způsob, který se prezentuje ve filmu TAJEMSTVÍ je ve své podstatě obelhávání, jaké si namlouvání něčeho, co již v tyto dny neplatí. Pokud budete takto činit, pak vám vesmír dá naprosto stejné zrcadlení, také vás bude obelhávat, takže svého cíle nedosáhnete. Dříve, pokud to člověk takto dokázal celou dobu upřímně hrát, se dalo nějakého výsledku opravdu dostát. To však neplatí nyní. Nyní každý, kdo bude krást, lhát, podvádět, zneužívat a tvořit jiné gaunerství, se dočká toho samého gaunerství na sobě v několikanásobku. To platí samozřejmně i pro politiky. Pozorujte běhěm tohoto roku 2014 převratné události, které se budou dít. Například budou vyplouvat různé pravdy a aféry velkých společností, politiků a významných osob. Zde nejde o trest. Vesmír netrestá, jen dává to, co člověk vysílá, to co činí, to jak člověk smýšlí, to jak reaguje na situace atd. Proto si každý člověk může vybrat co chce prožívat, protože od teď mu to vesmír dá s plnou parádou.

Budete-li vděčný, pak vesmír je vděčný k vám, budete-li okrádat, pak vesmír okrade vás. Budete-li spokojený s tím co máte, pak vás vesmír jako zrcadlo uspokojí ještě více. Budete-li zoufalí, pak vám vesmír zoufalosti přidá. Budete-li veselí, pak vám vesmír pošle mnoho vtipů, aby jste se veselili ještě více. Budete-li např. žárliví, pak vám vesmír vaši žádost splní a učiní vám takové životní situace, aby jste teprve měli pořádný důvod k žárlivosti. Budete-li nespokojení, pak vám vesmír nespokojenost přidá atd. Mohl bych tak pokračovat až do haleluja.

Zkraťme to: Od 6.1.2014 platí tyto vesmírné zákony, které se oproti dřívějšku okamžitě rychle a plně realizují, jelikož již nemají překážek: Jak zaseješ, tak sklidíš, neboli stejné přitahuje stejné. Jak se chováš k druhému, tak se bude chovat on k tobě. Je důležité, aby jste se spokojili i s tím co máte a netoužili po něčem jiném, novém. Pokud budete toužit po něčem jiném, pak tím zrcadlíte naprosto stejnou věc a to zase touhu, takže to dopadne, že se vám ta touha znásobeně vrátí a tak začnete toužit ještě víc, místo toho, aby jste danou věc dostali. Opět radím buďte vděčný za vše co máte. Pokud máte momentálně v peněžence např. sto korunu ( nebo třeba jen jednu korunu ), buďte za ní v děční, protože jestli ji momentálně nepotřebujete, pak to značí, že máte přebytek. Tou vděčností a byť jen jednokorunovým přebytkem vám vesmír zákonitě odrazí (vrátí, zrcadlí) zase jen v přebytku a vděčnosti, neboli ve spokojenosti. Takže se vám začne plnit peněženka. Co se týče zdraví je to stejné. Jste nemocný? Smiřte se s tím, nebojujte myslí proti tomu. To jak se cítíte opět vesmír zrcadlí, vrací. Bojujte proti nemoci? Pak vám vesmír vrátí jen další důvody, aby jste mohli stále bojovat a takový důvod je třeba ještě zhoršení zdravotního stavu. Jako dobrá pomůcka je si vždy říct nebo doslova uvědomit si jiné horší případy, nebo děje, než momentálně ve skutečnosti jsou. Jako příklad uvádím Pána co si stále stěžuje na bolest kolene. Vesmír mu to zrcadlí a tak ho koleno stále bolí a stav se zhoršuje. Kdy by si tento pán vzal na pomoc příklad jiného pána, který přišel o celou jednu nohu, pak by se na svoji pouhou bolest kolene díval z radostí, neboli by tuto bolest, tento stav přijal a byl za něj vděčný než aby přišel o celou nohu. Tím, že by takto přemýšlel, by vysílal vděčnost a radost a tak by mu vesmír poslal to samé- vděčnost, radost a jelikož vždy dává na víc, tak by mu také poslal uzdravení kolene. Podívejte se na jiné horší situace, než momentálně prožíváte vy a buďte vděčný za tu svoji.Takovýto příklad si vložte do jakékoliv situace ve vašem životě. Je jedno co je to za situaci, jenom se musí schodovat. Například nebudu používat příklad pána z bolavým kolenem, když se jedná o s cela jinou situaci a to takovou že např. mi ukradli auto. V tomto případě je vhodné si říct, bůh ví co by se mi v tom autě mohlo stát. Např. havárie, kde bych mohl být vážně zraněn nebo i zemřít, či bych v tom autě někoho srazil atd. Takto vezmete za vděk, že vám to auto ukradli a jste rád, že jste zdraví a žijete. Takto vyslané emoce vděku a radosti opět vesmír vrací a zase vždy k tomu dodává bonusy.

Druhé doporučení zní: žij v přítomnosti, v přítomném okamžiku.

Byť se to zdá být tak pro někoho nemožné, opak je pravdou. To jediné je právě možné, vše ostatní je přelud.

O přítomném okamžiku se nebudu více rozepisovat, protože na vysvětlení a pochopení tohoto jedinečného a jediného pravdivého bytí, je potřeba napsat knihu. A to se již stalo a hned několik. Jeden z autoru, který přítomný okamžik sám žije a dobře ho vysvětluje ve svých knihách je možná vám již známí EDGAR TOOLE. Doporučuji jeho knihy, protože jsou opravdu dobře pochopitelné. Také stačí zadat jeho jméno na youtube a vyjede vám mnoho jeho odkazu. Pokud ještě přidáte za jeho jméno CZ ( Edgar Toole cz), tak je i s českými titulkami. Nezapomeňte si však titulky zapnout.

Takže buďte vděčný za to co již máte a žijte v přítomnosti. Pokud nejste zatíženi těžkou karmou, pak se odvážím tvrdit ( pokud opravdu vše upřímně dodržíte), že se stanete velmi šťastnými bytostmi naplněné všeobecným bohatstvím jak duchovním, tak třeba i finančním.

Kdo jste nepochopil, napište rád vysvětlím. Merlain@seznam.cz

Šiřte dál tento odkaz dle libosti, pomůžete tak i své rodině, přátelům, jiným lidem, přírodě, planetě Zemi a vesmíru.

S úctou k vám lidem a k samotnému bytí Merlain.

---

...před touto událostí(rok 2014)

...V návaznosti na včerejší článek Propojení galaktického středu, Slunce, Země a kometa Ison http://orgo-net.blogspot.cz/2014/02/propojeni-galaktickeho-stredu-slunce.html přináším překlad závěrečné části přednášky, kde se vysvětluje, co bude při a po Události. 


Co bude během Události a po ní?
 

Zdroj: http://youtu.be/nYXZCz_2Rcg 
Překlad: OrgoNet
27. 2. 2014

 

Inteligentní éterická vesmírná loď Anais sdělila, že Událost - energetický impuls, který předá planetě Zemi různorodé frekvence z asi 200 hvězd galaxie, bude trvat 14 minut 58 sekund, což je rytmus „srdečního tepu“ galaxie. Energie pronikne do každého atomu našeho těla a bude působit prospěšné změny v DNA, abychom mohli rychleji pokračovat po své duchovní cestě. Lidé pocítí štěstí, radost, vnitřní energii a vědomí Boha, a tento stav bude trvalý. Tam, kde impuls přijde v noci, může být vidět polární záře, tam, kde bude právě den, může být vidět nebývalá jasnost oblohy. Je to jedinečná příležitost pro rozvoj našeho osobního vědomí a jedinečná událost v historii galaxie i vesmíru. Osvícení se týká všech forem života. Lidé získají intuitivní smysl pro pravdu. Probudí se z velmi dlouhého hlubokého spánku.

 

Bůh dá tímto příležitost všem, ale je věcí osobní volby, jakou cestou se každý jednotlivec vydá: může pokračovat ve stagnaci a trpět starým způsobem, anebo jít cestou osobního rozvoje a štěstí, ke světlu a duchovnosti. V éterické rovině satanské a démonické entity budou zbaveny své energie, kterou využívaly k ovládání lidí.

 

Po impulsu proběhnou na Zemi bouřlivé změny a zkoušky, které zahájí novou éru civilizace. Lidé si vyberou buď stav štěstí a osobního vývoje, nebo stav pesimismu a odmítnutí těchto prospěšných energií. Na osobní i státní úrovni proběhnou silná hnutí k získání či obnovení nezávislosti. Společnost se rozštěpí na ty, kteří si přejí nový vývoj a na ty, kteří si přejí setrvání ve starém pořádku.

 

Lidé se nemají domnívat, že tento přechod bude pouze hladký a bez těžkostí. Mnozí mají z něho strach, a proto se ukrývají za hesla o lásce a míru, aniž by pochopili do hloubky nové projevy energie a jejich důsledky. Vytvářejí si svůj vlastní svět, který je má chránit. Samozřejmě, nikdo nestojí o utrpení, ale dynamika vývoje je taková, že k dosažení světla musíte projít testem temnoty.

 

Jak řekla loď Anais, vývoj velmi rozruší entity zla, takže ty okamžitě opustí své „brlohy“ a budou se snažit dále ovlivňovat lidi směrem ke strachu a hněvu a násilí, aby se mohli vrátit ke starým vzorcům ovládání a kontroly lidstva. Využijí k tomu všech prostředků a nijak se nebudou skrývat. Budou tak činit přes osoby, které se jim již dávno zaprodaly, přes bankéře a politiky. Mnozí jsou tak zkažení, že i po Události budou poskytovat entitám zla prostředí, v němž budou moci ještě vyvíjet činnost proti lidem. Takž po krátkou dobu od nového energetického impulsu budou na Zemi probíhat neklidné události. Lidé budou tvrdě zkoušeni. Na světlo vyjde mnoho pravd, kterými budou lidé rozhořčeni. 

 

Dosud jsou lidé nesjednocení, ale po Události se sjednotí a budou s velkou odvahou a odhodlaností požadovat svá práva. I když bude zdánlivě nemožné tyto věci překonat, nový energetický impuls provede lidi téměř zázračně přes tyto těžkosti. Lidé, místo aby se stále obávali o své živobytí, peníze a zaměstnání, dostanou zase zájem o svou duchovní svobodu. Temné síly se budou ještě snažit o znovuvytvoření stavu strachu, pesimismu a destrukce, ale lidé, kteří vstoupili na novou cestu, budou trvat na svých právech a duchovní svobodě. Budou i násilné události, vlády se budou snažit zastavit tento vývoj, ale války ani konflikty nebudou velkého rozsahu, i když napětí ve společnosti bude velké. Vytvoří se dva tábory, a mladí i staří lidé se budou snažit ukázat dobré a špatné stránky volby. Asi tři roky po Události se tyto dva tábory rozejdou, a pesimisté se uzavřou do svého materiálního fyzického plánu a začnou bojovat mezi sebou. Lidé účastnící se transformace začnou pomalu vytvářet duchovní komunity nové pozemské éry. I když to bude obtížná doba, mnohá odhalení v té době pomohou táboru „optimistů“ jít jejich cestou.

 

Mnozí lidé na Internetu se ptají, proč se nám mimozemské civilizace neukáží. Na to odpověděla Amun, velitelka lodi ze Síria, která byla na návštěvě na lodi Anais. Velmi by si to přáli, a v budoucnu k tomu jistě dojde, ale zatím to není možné, protože lidé by ještě neunesli jemné energie vydávané energetickými těly Sírianů. Ty energie jsou tak mocné a účinné, že mnozí lidé by před nimi utekli, a to Síriané nechtějí. Schůzka, na kterou by se lidé těšili a pak by z ní většina utekla, by nemohla vytvořit žádné stále vztahy. K setkání dojde v pravý čas.

 

Zatím pozemšťané musí řešit své věci sami, a přítomnost dobrodějných mimozemšťanů jim bude pomáhat vytvářet rovnováhu, pokud budou síly někde nevyrovnané. Lidé budou ponecháni tomu, aby sami zjistili, co je pravda, a aby získali nezbytné zkušenosti. Amun řekla, že lidstvo nepochybně boj s temnými silami vyhraje, protože je to jeho osud. Ale my lidé si sami musíme zvolit, JAK vyhrajeme. Může to být snadnou cestou, anebo obtížnou. Můžeme to udělat rychle, nebo být pomalí, a pak to bude trvat dlouho. Můžeme si zvolit pesimismus a utrpení, anebo být naplněni důvěrou a optimismem. Amun řekla, že nám poskytnou veškerou nezbytnou pomoc, protože jsou s námi od dob, kdy vytvářeli na Zemi její ekosystém, a mají velký zájem o duchovní rozvoj lidstva. Ale jsme to my, pozemšťané, kteří musíme vyhrát tento boj sami. 

 

Kdyby se Síriané v tuto dobu objevili a jakkoli zasahovali, způsobilo by to mezi lidstvem takový strach a rozkol, že jeho duchovní vývoj by se zabrzdil o mnoho desítek let, než by bylo možné dosáhnou celkové transformace, a celé roky práce by tím byly ztraceny. Amun řekla, že nám chtějí pomáhat, a kdykoli požádáme, budou s námi. Mohou nám poskytnout duchovní pomoc, tak, abychom mohli sami sebe povznášet a chápat, co se s námi děje v kterýkoli moment. Budeme podporováni jemnými slunečními energiemi. Od Události bude vše významně v náš prospěch. 

 

Jinými slovy, chceme-li skutečně duchovně růst, máme vše, co k tomu potřebujeme. Pokud ne, je to jen naše volba. Nemáme čekat, že přijdou Síriané a vyřeší naše problémy, ale máme žít své životy, které jsou nám dány, bojovat za svou duchovní nezávislost a zbavit se morbidní situace, v níž se lidstvo právě nachází, protože nyní máme vše k tomu, abychom uspěli.

 

Důležitá věc, kterou můžeme dělat nyní, je duchovně se vyvíjet a dělat pokroky, tak, aby setkání mezi Pozemšťany a Síriany proběhlo tak, jak je předurčeno. 

---

Kometa Ison, Událost, Propojení
Sepsal Orgonet

26. 2. 2014


Od září 2012 do prosince 2013 jsme zde tak trochu sledovali zvláštní kometu Ison, a dohadovali jsme se, zda jde o normální kometu či jiné těleso, třeba mimozemskou loď.

 

Kometa Ison byla nakonec vědci z NASA označena za normální kometu, i když byly konstatovány jisté zvláštnosti v jejím chování. Vědci usoudili, že po průletu kolem Slunce v prosinci 2013 se rozpadla. A my jsme si zde řekli, že možná to bude i jinak. Víc zatím nebylo známo.

Nyní se ke mně dostalo zajímavé svědectví z Rumunska o poslání komety Ison, získané údajně svědkem přímo od zástupců Siria (Sirius A) na jejich kosmické lodi. Uvádím ho zde proto, že mi to dává velký smysl, a to zejména v souvislosti s informacemi o propojení Země, Slunce a galaktického středu, které nedávno zveřejnil Merlain.


Informace o kometě/vesmírné lodi Ison jsou podány formou 1,5hodinového filmu: Kometa Ison, Událost, Propojení (rumunsky, anglické titulky.) Vlastně to není úplně film, spíše přednáška. Jelikož je poměrně dlouhý, níže podávám jeho stručný obsah. (Čímž bohužel přicházíte o výživné detaily, ale co se dá dělat. Obrázky nejsou reálná zobrazení, pouhé ilustrace.)


Tento film je údajně prvním „technickým“ popisem takzvané Události, která má v brzké době proběhnout na Zemi. Hovoří o ní neustále mnohé channelingy a zdroje, někde se tomu říká Tsunami lásky, někde prostě Událost, avšak nikde není přesněji specifikována. Dle všeho by mělo jít o velký energetický impuls, která pomůže lidstvu zvýšit vibrace a vytvořit společnost založenou na vesmírných zákonech platících pro vyšší dimenze. Dosud se mi nezdálo, že je třeba tomu věnovat nějakou pozornost, protože ta poselství říkají téměř totéž, co už známe z roku 2012, kdy jsme čekali na takzvaný Vzestup, po němž vše již mělo být úžasné. Mou pozornost vzbudilo až to, že ve filmu o Isonu se mluví zřejmě o onom propojení, o kterém nás informoval Darísek a Merlain.

Kometu Ison, což je vlastně mateřská loď jménem Anais či Aneš, řídí mimozemské civilizace, které tak přispívají ke gigantickému božskému plánu na vzestup planety Země i lidstva do vyšších dimenzí projevů. 

Tato obří mateřská loď má kovové jádro ze speciálního inteligentního kovu, které se chová jinak než běžná kometa z ledu a kamení, proto poněkud mátla vědce NASA. Kosmická loď je tvořena sektory vyšších dimenzí obklopujícími jádro, které jsou pozemšťanům neviditelné. Loď má dva „průvodce“, což jsou lodě/technická zařízení, která sbírají kosmický led, tříští jej a vytvářejí za „kometou“ typický ocas, aby lidé měli dojem, že se jedná o běžnou kometu. (Proto ony záhadné snímky komety ve tvaru trojúhelníka, viz článek Kometa Ison není kometa.)

 

Kometu Ison, což je vlastně mateřská loď jménem Anais či Aneš, řídí mimozemské civilizace, které tak přispívají ke gigantickému božskému plánu na vzestup planety Země i lidstva do vyšších dimenzí projevů. Tato obří mateřská loď má kovové jádro ze speciálního inteligentního kovu, které se chová jinak než běžná kometa z ledu a kamení, proto poněkud mátla vědce NASA. Kosmická loď je tvořena sektory vyšších dimenzí obklopujícími jádro, které jsou pozemšťanům neviditelné. Loď má dva „průvodce“, což jsou lodě/technická zařízení, která sbírají kosmický led, tříští jej a vytvářejí za „kometou“ typický ocas, aby lidé měli dojem, že se jedná o běžnou kometu. (Proto ony záhadné snímky komety ve tvaru trojúhelníka, viz článek Kometa Ison není kometa.)Kometa na své dráze zmizela za Sluncem, a pozemští vědci se domnívali, že se vypařila, avšak ona se opět vynořila, po mnohem delší době, než by vyžadovala doba pouhého jejího průletu. Důvodem bylo, že kosmická loď se vnořila do slunečního středu a tam vytvářela tzv. magnetický monopól, aby umožnila mezihvězdné spojení Slunce s galaktickým středem. Poté se opět vynořila a pokračovala po malinko změněné oběžné dráze, s nižším jasem, aby nebyla nápadná a aby nevyvolala strach a paniku lidstva. 

Když byla za Sluncem, Illumináti se pokusili ji zničit dvěma jadernými výbuchy, ale loď je vůči nim naprosto odolná a radiace naopak posílila její magnetickou energii.

Cílem komety, která je tvořena kosmickými plavidly mnoha mimozemských civilizací, je vytvořit galaktické propojení galaktického středu se Sluncem a Zemí, které způsobí obrovský nárůst energií na naší planetě. K tomuto propojení by mělo dojít tehdy, až loď-kometa bude v pozici pravého úhlu vůči Zemi i Slunci. 

Což by podle mě mohlo být ono propojení, o kterém mluví Merlain, viz článek Dorazila energie z galaktického středu z 11. 1. 2014. A zde je aktuální poselství, které zaslal před pár dny:


DARÍSEK SDĚLUJE, ŽE PRÁCE JE HOTOVÁ :-)

Vysvětluje Merlain:

Před časem jsme sdělovali o propojení mezi galaktickým středem a středem naší planety Země, tedy propojení galaktického slunce a se sluncem - jádrem naší planety Země. Informovali jsme o uvolňování starých tisíciletých struktur, vzorců a programů, o čištění těchto zemských vnitřních sfér jak od středu jádra k povrchu Země, tak od povrchu Země ke středu jádra, zemského slunce. Informovali jsme i tom, že k projení může dojít dnes nebo až za mnoho let. 

Do této práce se zapojilo mnoho bytostí z jiných sfér a dimenzí, také i některé myšlenkové formy, které mají zájem o vývoj, ale také i mnoho vašich vyšších Já :-), která se činila a pomáhala, za což velmi děkujeme a velmi vás moc chválíme a nejen my, ale i mnoho jiných bytostí :-).

A jak to dopadlo? Skvěle, nad očekávání skvěle! Práce je hotová! Ptal jsem se několikráte, viděl jsem práci udělanou a říkal jsem si: mám to sdělit lidem? Mám je potěšit? A co když k propojení letos nedojde a všichni se budou těšit, pak by mi to bylo moc líto a cítil bych se, jako bych zklamal celý svět. Totiž došlo k malému paradoxu. Práce je udělaná dříve, než se vůbec předpokládalo (kdo můžete, zjistěte si to sami, kartami, kyvadlem, ptaní se svých průvodců, vědomím vycestováním, v meditaci atd.) a proto nastala tato situace. Nyní se musí záměrně tomuto propojení galaktického a zemského slunce zabraňovat, jelikož není ještě ta správná konstelace. Lidé ještě nejsou stále připraveni a mohlo by to způsobit ještě zbytečně mnoho šoků, které některým lidem, kteří ještě nejsou připraveni, mohou způsobit zdravotní problémy a i úmrtí. Je to jako byste do žárovky na 220 voltů pustili 1000 voltů.

Pro lidi kteří, jsou připraveni, je to doslova ráj. Zpočátku mohou mít bolesti a točení hlavy, příznaky chřipky atd., anebo také ne, mohou rovnou zažívat své tisícivoltové rozsvícení. Takže při zjišťování, zdali k propojení dojde letos, mi bylo několikráte sděleno, že ano! Takže tímto sděluji, že letos dochází k té nejkrásnější události a zážitku, kdy sami pocítíte a uvidíte změny jak v sobě tak navenek v okolí :-). K propojení zřejmě dojde letos na první jarní den, který je mimořádně 20. března, nikoliv 21. března. Může k tomu dojít i dříve, ale nejlepší konstelace je o prvním jarním dnu. I když vše je možné :-) Pokud dojde k jinému datumu, budeme vás informovat.

Takže se máme letos na co těšit a to ani ne za dlouho :-) . Vnímejte svůj vnitřek, své vnitřní pocity, své vnitřní bytí a všichni se radujme :-)
S úctou Merlain a rodina.
PS: Obsah můžete šířit :-)
WWW.DOBRESDELENI.ESTRANKY.CZ
WWW.JINEDETI.ESTRANKY.CZ


Samozřejmě, mnozí z vás namítnou, že podobných energetických vln a následného blaha nám už bylo slibováno … ale vzhledem k tomu, že oba zdroje, Merlain i rumunský film s poselstvím ze Síria, mi dávají dohromady velký smysl, tak připouštím, že na tom možná něco bude, a začínám se těšit, že opravdu něco přijde. První jarní den je nedaleko …

(A kdyby náhodou ona energetická pomoc nedorazila, nevadí, už to zvládneme i tak (:-))) )

---

PLANETÁRNÍ POSUN 2016

Nyní dostáváme více a více zprávo tom, že Zemské Magnetické pole kolabuje, dochází k Magneto-odmlce Obratu, že CERN způsobuje tento kolaps Zemských štítů, atd. Není to CERN, se kterým jsme se opravdu potýkali, ale který je nyní mimo akci.

 

Co se opravdu děje je to, že se magnetická pole rozpouštějí a přetvářejí do vyšší frekvence, což připravuje Zemi na dimenzionální posun.

 

Dochází k frekvenčním změnám v magnetosféře, což je vše součástí planetárního dimenzionálního procesu posunu. To způsobuje  změny v polaritách vnitřní hmoty Zemského jádra, která generuje více tepla a energie je přenesena na tektonické desky. Aby došlo ke kompenzaci, desky musí uvolnit a znovu se sladit s vnitřní elektromagnetickou energií, která se projevuje zvýšenými aktivitami zemětřesení, sopečných erupcí, atd. Tyto Zemské změny a různorodé dramatické vzorce počasí které vidíme stále častěji jsou pro planetární vzestup normálním jevem.

 

Opravdu ztrácíme naše magnetické pole. To co se nyní děje je zesilování elektromagnetických frekvencí přicházejících skrze Zemské magnetické pole. Jak dosáhne v následujících měsících bodu zlomu, posune se 3D vnější planetární magnetické pole do nového dimenzionálního frekvenčního pásu zvedajíce současně éterickou frekvenci Země, což způsobí frekvenční skok který katapultuje Zemské éterické tělo prostřednictvím 4D portálu do páté dimenze.

 

To znamená, že dojde ke zvýšenému posunu ve vědomí a to v globálním měřítku - Vše Se Změní! Stará realita se kompletně rozpustí a z tohoto důvodu nezůstaneme tací, jak jsme se znali. Magnetické pole je mechanismus, který nám umožňuje vědomou zkušenost toho co kolem sebe vidíme a jak myslíme. Toto vnější magnetické pole potřebujeme k tvorbě a uložení lidských paměťových vzorců. Magnetické pole je také známé jako "Planetární Mřížka Vědomí", "Zemské Aurické Pole". Naše vědomí je spojeno s vnějším magnetickým polem.

 

5D frekvenční skok započne v Podzimní Rovnodennost a my kompletně splyneme s 5D paralelním tělem Země – nová Země na Zimní Slunovrat 2016. Mnoho lidí odmítne planetármí posun – někteří si vyberou vzestoupit skrze proces fyzické smrti ze spirituálních důvodů a druzí si budou přát zažít nový způsob žití na nové Zemi. Na tomto procesu plantárního posunu do nové Zemské relity nebude nic negativního kromě těch, kteří si vybrali nepostoupit, protože chtějí zůstat v závěsu strachu, chamtivosti a korupce. Ti z nás, kteří očistili svou starou karmu, otevřeli svá srdce a představují nepodmínečné milující světlo a srdečný soucit, budou připraveni na vstup do více vyvinuté nové 5D Země.

 

Uvidíme se na druhé straně!

 

V Lásce a Jednotě.

 

Autor: Romeo Baron

Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu 

http://slunecnabrana.blogspot.cz/2016/04/planetarni-posun-2016.html?view=magazine

 

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Publikoval(a) Martina Atiriamin Christová Yesterday

---

VZKAZ OD DARÍSKA

19. 7. 2016

 

Toto je krátký článek. Je krátký, protože není co dál rozepisovat na detaily, ale je vhodné vše jednoduše napsat stručně. Proto zde uvádím další vzkaz od Daríska. Je známo, že Darísek vzkazuje jen podstatné věci, ty věci, které jsou pro nás důležité. Tudíž se nezaobírá všelijakými omáčkami a senzacemi, které pouze zaměstnají mysl a nikoliv Ducha.

Zde je jeho vzkaz:

Procházíme tříletým obdobím. Cca od roku 2015 do roku 2017 se dějí nejen velké vnitřní změny a pochopení samotného člověka, ale dějí se i změny celoplanetární. Jednoduše se to týká všech a všeho, tedy nejen lidí, ale i zvířat, rostlin a také institucí, států, zemí, atd.

Jsme za polovinou roku 2016 a proto vzkazuji, že se mnoho lidí v poslední době setkalo s určitými vážnějšími rozhodnutími. Ať se to týká, vztahů, zdraví, tužeb, stěhování a opravdu vážných rozhodnutí. Pochopme to takto. Většina lidí se dostala na tzv. Křižovatku. Každá křižovatka je individulální a také má každá křižovatka mnoho nových, ale i starých směrů. A zde je právě možnost nových změn a rozhodnutí. Někteří lidé se díky těmto křižovatkám rozhodli využít možnosti nových cest a změn ve svém životě. Jiní lidé se zatím stále bojí a jiní lidé si těchto křižovatek ani nevšimli, tudíž nevyužili této příležitosti k sebepoznání. Nové možnosti samozřejmě zase budou, protože Stvořitel – Láska dává stále možnosti a šance být svobodnější a šťastnější. Jde však o to, že nyní po půlce roku 2016 bude více na tyto křižovatky upozorňováno. Tedy má-li se člověk dle svého vývoje a své individuality posunout určitým směrem ( ve vztazích, zdraví, atd.atd.atd.), budou se mu nyní ve větší síle tvořit takové situace (milé i nemilé), které ho upozorní na jeho vývoj v podobě stát se více vědomým, správně se rozhodnout, být více silnější atd. Toto se děje do konce roku 2016.

Od cca roku 2017 se již každé předešlé rozhodnutí, tedy každý zvolený směr na křižovatce bude realizovat. Pointa tohoto článku je však v tom, že zvolí-li člověk zastaralý program, zvolí-li stejnou nefunkční cestu, pak bude mít mnoho možností poznání toho, že je lepší zvolit cestu jinou. Tato poznání však nemusí být milá. Proto je vhodné přestat se už bát a opravdu dojít k rozhodnutí, která jsou pro tvoření života a nikoliv ho jen vysávat. Proto nečekejte na to, až se změní okolí, protože i kdyby se to okolí změnilo, vy jste zůstal-la stále nezměněn-a. Nečekejte na nic, odhoďte předsudky, nelásku, faleš, pýchu, zlobu, závist atd., protože tím jste si již prošli, to už znáte, tak proč v tom stále pokračovat?

Nyní máte šanci být něčím jiným, respektive máte šanci být tím, čím jste opravdu byli, jste a vždy budete.

S láskou k Vám Darísek

Ps: Jedna jednoduchá a nejúčinnější podoba lásky je příroda. Příroda je stvořena Stvořitelem, a proto zde je stále program obnovy, sjednocení, rovnováhy, harmonie a moudrosti. Stejně tak jako lidská těla jsou stvořena z přírody, tak i ony mají v sobě geny Stvořitele. Proto krok směrem k přírodě je krok směrem ke Stvořiteli, neboli k sobě samým.

Děkujeme Darískovi a webu Dobré sdělení za sdílení.

Informace odjinud

---

...doporučené externí odkazy

orgonet

informace odjinud

osud

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

 

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na