Nedrancovali jsme přírodní bohatství zemí, odkud sem táhnou imigranti

 

 

"Opět jsme svědky toho, jak je bruselská byrokracie obludná a zničující," bouří  krajský zastupitel SPO v kraji Vysočina Hynek Blaško na stanickém webu Strany práv občanů.

 Generálmajor Hynek Blaško

"Slova Mistra Nikdo Macrona to potvrzují. Místo, aby nám předvedli úspěchy v oblasti multikulturalizace společnosti a jak se jim daří včleňovat imigranty do většinové společnosti, tak nám vyhrožují různými sankcemi," píše dál politik SPO.

"Zvláště pan Macron by si něco takového neměl dovolovat, protože s Francií máme velmi negativní historickou zkušenost, kdy nás ve vypjaté situaci, společně s Anglií, hodila přes palubu," dodává Blaško.

"Místo omluvy výhrůžky! Anglie si za československé hrdé letce a výsadkáře, kteří ji bránili, ponechala část zlata, čímž jsme jim to naše hrdinství zaplatili. Vážený pán M má doma bordel, neumí se vypořádat s migranty, co útočí v Calais na řidiče kamionů, má doma nespočet míst tzv. NO-GO zón kam se ani ozbrojení policisté neodváží atd., atd.," má jasno krajský zastupitel.


"Na margo výhrůžek EK pokutami by měl vystoupit náš ministr financí a sdělit občanům kolik činí příspěvek do kasy EU, kolik ročně odchází zisku z té naší supermontovny a kolik ročně získáme zpět. Kolik činí zisky vodárenských společností v rukou francouzských vlastníků a jak tím přispíváme Francii na její imigranty," podotýká ještě.

Proč nebyl Herman odvolán po návštěvě jednání sudetských Němců? 

"To jsou argumenty proti jakémukoli vydírání. Jestli si Angličané, Francouzi a Němci léčí svůj pocit viny na zbídačování afrického kontinentu svým „lidským“ přístupem k migraci a jsou ochotni si od nich klidně nechat skákat po hlavách tak my tedy NE. My jsme nedrancovali přírodní bohatství cizích zemí a nevytvářeli tak svůj národní blahobyt, my jsme si to, co máme, vydřeli a jsme ještě k tomu takoví frajeři, že jsme si to od vás nechali ukrást," míní krajský politik.

"My u nás pane Bělobrádku, pražská kavárno, neziskové organizace, paní Merkelová a pane Macrone imigranty nechceme. My máme svých „potřebných s nataženou rukou“ dost. Navíc by jste měli vzít v potaz kolik jsme přijali emigrantů z Ukrajiny, bohužel pro nás nejsou s vousy nebo černí a nechtějí stavět mešity," vzkazuje Hynek Blaško.

"V souvislosti s výše uvedeným se naskýtá otázka: “Jsme vůbec rovnoprávnými členy nebo jsme jen těmi, kteří jsou povinni poslouchat?“ Já myslím, že jsme suverénní stát, který může chodit s hlavou hrdě vztyčenou a náš lev ve znaku má drápy," uzavřel svůj komentář na stranickém wevu Strany práv občanů  generálmajor Hynek Blaško.

 

(ps, Stran práv občanů, Prvnizpravy.cz, foto: ps)

Zdroj: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/nedrancovali-jsme-prirodni-bohatstvi-zemi-odkud-sem-tahnou-imigranti/​