Globalisté v USA balí kufry, v Evropě se hraje o čas

Citace z netu: - Jedna z mnoha variant..

..Česko bude těžit z panování Trumpa dvojnásobně. Kromě důležitosti ČR pro americké elity, je Praha centrem světového židovstva, které s Trumpem stojí a padá, a proto bude země ušetřena islamizace, která bude ovšem naplno posilovat ve zbytku Evropy a zejména v zemích, které se v budoucnu stanou členy Das neue Europa.

..Česko bude těžit z panování Trumpa dvojnásobně. Kromě důležitosti ČR pro americké elity, je Praha centrem světového židovstva, které s Trumpem stojí a padá, a proto bude země ušetřena islamizace, která bude ovšem naplno posilovat ve zbytku Evropy a zejména v zemích, které se v budoucnu stanou členy Das neue Europa. Německo, Francie, Belgie, Španělsko, Portugalsko a Itálie. Ostatní země jsou ve hře. Globalistické teze, které ve videu nahoře prosazuje nadace CGI (spojení milionů migrantů), bude Nová Evropa prosazovat ještě tvrději než dnes v EU. Jednotná vláda Nové Evropy migraci uzákoní a kdo jí bude odporovat, bude uvězněn jako extrémista. Konec darů pro CGI je známkou toho, že globalisté, jako jsou Norské fondy, zkrátka v USA vyklízejí pozice..

Zdroj: http://aeronet.cz/news/video-globaliste-konci-s-podporou-nadace-clintonovych-ta-zavira-svoji-divizi-cgi-kvuli-uprku-darcu-australie-uzavrela-kohout-uplne-norske-fondy-drasticky-snizily-prispevky-ukol-nesplnen/

..a k tomu jeden koment: --

VK není fanouškem židů, pouze konstatuje, k čemu dojde. Úlohou alternativy není kreslit růžové obrazce, ale informovat o procesech, ke kterým se schyluje. Nemáme ani vliv na to, abychom tyto vyšší procesy ovlivnili. Z nepřátel se stávají spojenci, z přátel nepřátelé. Pokud dojde ke změně náboje částice, začne se chovat jinak, i když si zachovala původní strukturu. V USA došlo ke změně náboje a zahraniční politika USA se bude chovat jinak. Pozitivně ve vztahu k pro-národním tezím, které alternativa prosazuje. Odpor proti globalismu, proti migraci, proti inkluzi, to jsou teze, které teď budou USA razit. A to bude pozitivní pro ČR, pro Slovensko a další země. Ale v těch procesech bude spousta židů, protože boj proti globalizaci vedou židé. To snad každý ví. Jim jde o přežití. A v boji proti globalizaci využijí země Evropy. ČR a SR se na tom mohou výhodně přiživit a vyhnout se vstupu do Nové Evropy, to by byl zánik národa.

To je prostě realita. Naše země jsou malé a jsou figurami na šachovnici. VK dlouho kritizuje lacinou výrobnu ČR pro Německo, ale to není práce židů, ale globalistů. ČR je centrem světového židovstva ne z rozhodnutí, ale z historických souvislostí, které se táhnou až ke Karlu IV. (první globalista v českých zemích) a Přemyslovcům (národní elity). To tady nevyřešíme. A pozor na zaměňování Židů a Chazarů. To by také vydalo na dlouhý komentář ..

Premiér Sobotka nás připravuje na to, že již brzy otevře náruč migrantům

Autor článku: Radek Rozvoral • 05. 02. 2016 v 06:15

V rozhovoru pro týdeník Respekt totiž prohlásil, že by se Češi neměli zapouzdřit jako český národ. Česko by pak prý začalo zaostávat a vyloučilo by se z Evropy.

Image

Radek Rozvoral


No pane premiére řeknu Vám, už aby to bylo a byli jsme z té byrokratické unijní Evropy, která prostřednictvím své nedemokratické a nikým nevolené Evropské komise diktuje na základě Lisabonské smlouvy svým členům, jak že se mají chovat ve vlastních zemích pryč. Čím dříve to samozřejmě bude, tím to pro český národ a jeho kulturu bude větší vítězství.

 

Dále pan Sobotka řekl: „Myslím, že Češi nejsou xenofobní, my jsme přece vždycky byli zvyklí žít s Němci, s Židy, dneska s Ukrajinci. Nemyslím, že jsme národ, který se chce v příštích letech uzavírat.“ Tak v tomto máte naprostou pravdu Bohuslave, to s Vámi musím souhlasit. Xenofobní opravdu nejsme, jelikož neznámého se nebojíme a zvyklí na soužití s ostatními národy také jsme, jelikož všichni ti, které jste jmenoval, nepreferují právo šaría a neohánějí se džihádem (což je rozšiřování velice násilné, netolerantní a nedemokratické islámské ideologie do celého světa), kterým je po psychické stránce vyzbrojil Alláh prostřednictvím proroka Mohameda.

Premiér také ještě poznamenal, že si nedovede představit, že se levice k novým otázkám, které jsou před politiky kladeny, postaví jinak než zahrnutím solidarity, svobody a otevřenosti. Snaží se prý, aby postoj jeho a ČSSD byl postaven na kombinaci realismu s otevřeností. No tak ho vidíte „Slabotku“ mluví přesně tak, jak to chce slyšet kancléřka neboli paní Angela. Tedy přesně tak, jak mu naznačoval jeho politický poradce v uniklých e-mailech.

Touto jeho veřejnou solidaritou a otevřeností nás pomaličku připravuje na to, že až kancléřka zavelí, sklopí uši a poslušně otevře náruč všem imigrantům, které nám neschopná politička s eurounijními nohsledy neboli přisluhovači opírající se o Lisabonskou smlouvu přidělí.

Zdroj: http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=156556

---

...další externí odkazy

Novinky

Zvědavec

AC24

Stop Operation Soros

Čechie - wiki

---

tip na stránku

střelba v Mnichově

Donald Trumph a Elity..

Inaugurace Trumpa

---

Spřátelené blogy: pepomat - wordpress

pepomatwebmium - blogspot 

pepomatwebmium - blog

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na