Čeština je intuitivní hmatový jazyk, prapůvodní jazyk Bohů Tvůrců

Citace od  Kateřina Eve Yehuwall

Čeština je intuitivní hmatový jazyk, prapůvodní jazyk Bohů Tvůrců

Jak je to možné?

Duchové, kteří tvoří naši realitu, původně vnímali pouze energie. Neměli žádné smysly. Byly to energie jin a jang, které nabíraly svými prožitky a zkušenostmi inteligenci.

Představte si, že nic nevidíte a jenom cítíte vibrace, rychlost energie, směry a její hustotu, a že tvarujete jenom rukama a celým tělem druhé tělo nebo věc podle svých představ, hnětete ho z energií jako z hlíny a dáváte energiím různé kvality, abyste vytvořili různé povrchy. Jeden tvaruje a druhý zapisuje jeho pocity, které se snaží vyslovovat na základě zvuků - frekvencí, které se tvoří dotykem energií. 
Jedná se v podstatě o hmatový popis skutečnosti, ačkoli jí nemohu ještě spatřit - toto je stará definice víry z bible...:)

Postupně se přidávaly další smysly, neb duch si bral různá těla, obleky, aby se věci mohly vytvořit na větší detail, ale původní smysl byl jenom vnímat energie hmatem.

To, co nám právě duchové vzali při vstupu na Zem, aby otestovali Zemi v zátěžové zkoušce ve vytvrzené fyzické realitě (jsme tvrdší než Ether, jelikož jsme stlačeni o 1000 dimenzí níž, aby se mohla vytvořit hmota).
Nyní nám přidávají na frekvencích, tedy na rychlosti, potřebujeme se dostat frekvenčně výš, abychom se zbavili zla a mohla přicházet rychlá náprava - božská nediskutovatelná spravedlnost. Aby šel vývoj dopředu.

Jelikož je čeština velice složitý jazyk a má spoustu výrazů, které je nutné rozlišit v těle a na duchu, andělé, kteří nás tvoří, si nerozuměli, a zkoušeli výrazy na lidských tělech. Čím vyspělejší strážný duch, tím větší šance, že vám neublíží.

Navíc andělská duše k nám letí 6 světelných let a Zeměkoule pro ně byla neviditelná, později jako zrnitá koule, neměli prostě obraz, stříleli naslepo a spousta duchů se netrefila a minula se cílem a ztráceli se ve vesmíru.

Před Zemí duch vidí zrcadlově a vidí jenom kruh a energie. Zacílit přesně, aby duch přišel na Zem způsobem, který potřebuje, bylo takřka nemožné. Duch totiž musí žít přesně ten příběh, kudy letěl a jaké příměsi cestou jeho čistá duchovní substance dostala. A to je docela fuška...Všechno se tvoří a upravuje za pochodu. Přidává se minulost nebo se ubírá. Vznikají a mizí z příběhu postavy...
Takže potom třeba letí duch a spadne na hlavu do hovna ptačího, setřou ho a vyhodí na zem. Sežere ho pes, co olízne ruku nějaké paničce, a tím jí duchem nakazí. Žena chytne z toho parazita, udělá se jí v břiše cysta, pak jí po nějakém léčitelském zásahu vyrve z břicha, protože si myslí, že je to psychosomaticky její manžel, aby se mohla znovu vdát. No a duch musí v obleku těla člověka tento příběh celý zahrát jako divadlo, aby naplnil o sobě proroctví. Takže musí být padlý na hlavu, setřen, vyhozen, někdo mu musí škodit, pak ho od někaď vyhodí atd...No a pak si skočte na Zem, když nevíte, co vás tady čeká...:)
Musím říct, že toto mě fakt dostalo jak to máme těžký. :)

Co je ještě větší sranda je to, že než vznikl člověk, duchové neuměli popisovat věci z jeho perspetivy, v jeho těle to nedělali, tvořili totiž předtím zvířata. Měli tedy zvířecí jazyk. Takže třeba dostali popis života, co měli zahrát s lidskou figurkou: má ptačí chřipku, naparuje se jako kohout, vrní jako kocour, šuká jako pes, válí se jako medvěd...No a to museli tomu člověku dát ten den do života. Když pro něj neměli program, tak se nudil...Sám nevěděl, co má dělat...

Nejlepší jazyk je intuice - pocitový popisný jazyk, jak bylo zjištěno, ale ta se musela vytvářet na základě popisu, protože intuici nám tvoří náš duch, který nás vede.

V tomto testování člověka na Zemi, které trvalo ve fyzické realitě necelých 76 let vznikala intuice, která poslední chyběla, abychom sladili ducha a tělo a vnímali věci energeticky. Energie jsou totiž proti našim ostatním smyslů tak slabé, že člověk je necítil a potřeboval je zesílit a doladit s intuitivním popisným českým jazykem.

Čeština je prajazyk Adama a Evy a celá duchovní říše mluví česky. Je to jazyk Ježíše Krista. Bible totiž byla napsána jako příběhy, které se žily pouze v představách, v mysli. Ještě se nevědělo, který jazyk bude nejlepší, aby se jím všechno sjednotilo.

Proto i vládci jsou z Češi. :)

Dostala jsem informaci, že lidé nedostanou žádnou příručku na život. Zmizí všechny překážky dobra a vytvoří se překážky zlu.
Lidé budou muset objevovat pravdu postupně, je totiž skrytá všude kolem nás v přírodě a památkách a lidé se pro miliony lží už nedokážou na pravdu zaměřit, prostě jí nejsou schopni již vnímat. Trvalo 44 let, než jediný člověk z tolika miliard lidí pravdu rozpoznal úplně a vyluštil velkou záhadu jak jsme skutečně vznikli. Proto budou nyní podmínky usnadněny, ale lidé budou muset hledat sami. Čeká nás velmi napínavá hra na pravdu. Máte se na co těšit. Po celé Zemi jsou kódy a indície a až se uvolní frekvenční sevření zlem, dostanete i vy šanci se vše dovědět a vše najít.

K tomu vám bude dopomáhat Bůh a jeho nebeské gardy andělů, které se vám plně zjeví, abyste věděli, že jsou všude kolem nás.

Přeji vám příjemnou zábavu

Zdroj: http://www.katerinakonradova.cz/index.php/blog/104-cestina-je-intuitivni-jazyk

---

...doporučené externí odkazy

placatá země

zvědavec

suenee

sluneční květ

nevšední svět

---

...tip na stránku 

life auditor zdraví - Kateřina Konrádová

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na