Facebook - imigrace

.."cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh!"

Ezechiel 25:17

 

---

 

Slavný francouzský básník a spisovatel Voltaire napsal před cca 300 lety

o posvátné knize všech muslimů - Koránu toto:

"Korán je nestravitelná kniha, jejíž každá stránka otřásá zdravým lidským rozumem.

Učí strachu, nenávisti a pohrdání druhými.

Vražda je v něm legitimní prostředek šíření a udržování této ďábelské doktríny.

Znevažuje ženy, rozděluje lidi do tříd a žádá krev a ještě víc krve."

Když toto věděli chytří a vzdělaní lidé před 300 lety,

tak proč to ti současní "chytří a vzdělaní" odmítají vidět dnes?

Proč si sakra dnes hrajeme na to, že nás muslimové mají rádi?

NIKDY nás rádi neměli ......... a NIKDY nás mít rádi nebudou.........

Je to jeden z těch krásných příkladů proč naši předci před muslimy bránili Evropu do posledního dechu, dobře věděli, co je to za lidi a nebylo jim líto obětovat vlastní životy jen aby se sem nedostali,

dělali to pro budoucnost svých dětí a tím pádem i pro naši budoucnost.

Doufám, že jednoho dne přijde chvíle, kdy zrádce, co je k nám pozvali, bude lid trestat.

Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné, solidární, korektní a různé jiné pomáhající duše,

co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily "uprchlíkům" připomínám slova Mgr. Kobzy:

Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte,

cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno a chápáno za pouhé splnění vaší povinnosti,

jako otroka svým pánům!

Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno a interpretováno Koránem, jako výraz ponížení,

podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů, nad ostatními lidmi.

Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a zejména otrokyň.

Od malička jsou v tomto vychováváni, takto je učí a nebude to nikdy jinak!

Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje a zhmotňuje!

Tak už toho, propána, vy pitomci, nechte, dostanete nás všechny do maléru,

ze kterého nás už nikdo nedostane !!!

Mgr.Jiří Kobza, bývalý čs. diplomat v islámských zemích.

---

 

Požadují porozumění za to co předvádějí po celé Evropě !? .... Prosím sdílejte.

Přišli do Itálie a Itálie hořela, a nejen násilím. Přišli do Řecka a už si vyřizovali účty mezi sebou. Nekonečné, nesmyslné vendety-pomsty. Táhli a táhnou Francií a lidé ani nevycházejí, už ovládají celé části měst. 
Přišli do Švédska a vytvořili velké a agresivní komunity včetně izolovaných ..NO GO ZONES! Co dělá armáda? 
Sypou se na Německo jako popel z komínů a už si vyskakují tak vysoko, jako ty plameny jejich džihádu někde v Africe.

NERESPEKTUJÍ HRANICE ZEMÍ ANI JEJICH ZÁKONY! NERESPEKTUJÍ NAŠI KULTURU A ZVYKY. PLENÍ POLE, KRADOU V OBCHODECH, ZNÁSILŇUJÍ ŽENY A K ŽENÁM SE CHOVAJÍ JAKO PASÁCI.

Všichni jsou samozřejmně ze Sýrie a jediný, kdo tam zbyl, jsou asi jen ti Rusové. Všichni jsou v tak zuboženém stavu a musí si někde dobít své nové Apple. Oblečeni jsou někteří ve značkových kolekcích jaro/léto 2015. 
Za cestu daly celé rodiny desetitisíce dolarů, ale neměli předtím nic než holé životy

..... ještě vás to neuráží, ještě necítíte znechucení že je to jen business s lidským masem, ještě chcete rozdávat něco někomu, kdo se denně modlí za to, aby jste doslova chcípli v mukách a ohni, vše podle koránu. Nejlépe každý den a hned po ránu a samozřejmně k večeru vám narostla hned nová kůže, aby jste mohli zase druhé ráno, a další, a další rána chcípat, jak to jeví korán. Blbec Káfira to neví samozřejmně.

Ještě někdo nechápe, že je to jen prachsprostá řízená invaze kobylek, kterým někdo slíbil modré z nebe a nebo tebe, ( pokud to teď čte nějaká krásná žena ... ). Ještě někdo nechápe tu selskou matematiku s dětmi, přídavky a vdavky.

Ještě někdo se chce ukájet momentálně mentálním pseudo-humanismem a vystavovat si to na fb. Protože je to teď v kruzích duhy "very cool" zatímco pro každého z nich, jste jen slabým psem. 
A nebo jako ten vůl, když jste jim po vůli a dáváte, rozdáváte se. Poté, co Vám k vašemu euro-šoku sdělí, že přežili bombu do zad, plyn do kalhot a kulku do oka a přitom se Vám směle smějí z očí do očí, a u toho si vás točí, jako v tom zoo, na poslední model Apple, poté sdílejí mezi sebou, jak s námi doslova ( v překladu ) pěkně : jeb*u !

Budeme si dál myslet, jak jsme úžasně velcí, když jsme tak skvěle měkcí?

Budeme si dál chtít pochovat divokou africkou šelmu v náručí, když nám zaručí, bohatým blbům že nikdy nevyroste a nebude mít hlad? Blbost blbá viďte.

Došlo vůbec ...(kromě přání k vánocům, zřejmě asi jedny z posledních v Evropě, Ježíšek bude sám ilegal a Santa samozřejmně "Jedinec zločinec") , ...dopr* sakr* došlo fakt některým "alfa" (Romeo) samcům, že se asi jeho Julie zabije, až ji hromadně někde znásilní to vše v pravé poledne a na Švédský způsob!? Že se ptáte jak že to je? 
To je prosím 3+zbytek a všichni jako ten jeden dobytek.

Co se týká našich sluníčkových kytek, které žijí v mlze města Oparu a romantice příběhů lásky z jungle,... bez pudu sebezáchovy. I když Mohamed už stoji ve vašem obýváku a vy si myslíte jak je to slušný kluk, když stojí na vašem sólo koberečku u stolečku v bruselském designu a v divokých afrických barvách. Vše Ikea 999Kč. (Nemohli jste odolat přec.) 
Pro zpestření domova cokoliv.

I Mohamed doma, k tomu všemu. 
Proč ne viďte , je přece to 21 století (bohužel jen v Evropě) a všude je tolik lásky a hlubokého porozumění, ... 
Proto se na zeměkouli v každém světadíle vede jeden dlouhodobý konflikt, a pro jistotu Bílého domu i několik krátkodobých, ( záleží jak na to koukáte, zda fiskálně a nebo z pohledu volebních dekád) ... tak sračk*mi jsme se v duchu probrali a Vy v duchu také a tak najednou máte Mohameda až doma a na koberci, ze kterého má srandu i radost. Tak jako z vás. ...

Po chvilce kratší, než spíše delší, se mu u Vás libí tuze moc a těšíte se jeho přízně, jak se domníváte špatně a blíží se pomalu noc..

Musíte myslet... ,myslím, ... muslim má můj mobil. Mmmh!...Možná musí mít.
Mohamed musí milovat muslima,.. má moji motorku. Mhh.
Mohamed měl myšlenku, ..má moji misku, moje müslli !!! ... mhh. .. moje mléko. 
Moje maso. .. má Mohamed. 
Můj bože doprdele! Moje Maruna! Kde je od rána!!? ....Mizera Mohamed...mlaská můj med.

Mohamed mě miluje, ..makám. Musím.

---

CO TO ZASE JE? :(....Jirka Č.
2 h · 
PŘIŠLO MĚ DO ZPRÁV !!!
...další smutná zpráva
Poblíž hradu Pecka v malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stejně malebné městečko Lázně Bělohrad s novorenesančním hotelem na náměstí a s lázeňskou péčí pro lidi s nutností rehabilitace pohybového ústrojí.
Je u toho i rozkošný park s prameny železité vody, zvaný "Bažantnice".
Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku, která rehabilituje endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce parkem potkal nemalý počet zcela zdravých muslimských dvojic, kde ženy byly v černých halábech s plně zahalenými tvářemi burkou, s dvojicí očí, se kterými když se setkal můj tázavý pohled, ukázalo se, že k silné nelibosti jejího muslima.
Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních "obšťastňovat" další třicítka zdravých mladých muslimů, ale sólo.
Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli že tam jsou.
Soukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset z d a r m a poskytovat své služby, ale - pouze pro muslimy.
Celý park o rozloze více nnež 10-ti hektarů střeží d v a sekuriťáci, procházející se zvolna Bažantnicí.
Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout. Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé věděli? Po českých venkovech se rozlézají potichu ... Nikdo nic netuší....
Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit ještě těm několika málo zodpovědných politiků, za které Vás považuji - je třeba zajistit především výměnu obsazení meinstreamu ve veřejných mediích.
V ohrožené zemi n e s m í být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu.
Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost - my se bojíme, lidé se bojí, a hrbí se níž a níž.
Až budeme na kolenou, kdo povstane?
Volby dnes vyhrává ten, kdo má media.
Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu!!
Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu.
S pozdravem

---
Všimněte si, jak dokáže psychopat překroutit fakta. Nikoho z nás muslimové vůbec nezajímali, dokud se sem nezačali kvartýrovat a vydírat nás. Nikdo z nás k nim také nechoval nenávist. Byli nám ukradení. Zato oni nás nenávidí po celou dobu a netají se tím, že nás chtějí vyvraždit, vyžrat a vzít si naše území. Ale Halík bude tvrdit, že válku vyvolá naše nenávist.

---

měvů se skrývá jenom obrovské pohrdání lidmi.Prokoukli to lidé u nás a je vidět, že Američané také. Média svým neustálým lhaním docílila toho, že dnes už jim nikdo nevěří a brzy ztratí i poslední možnost manipulace, dělat z lidí tupé ovce. Pokud se radikálně nezmění školství, tak nám ale budou ty ovce vycházet ze škol. To je potřeba změnit a je třeba více Klausů ml. a méně Putnů, aby nám ze škol nevycházelo tohle!!

---

Vidím to tak, že v Německu již nenaleznou cestu zpět...
A jsou to naši sousedé, takže... zeď, ozbrojenou ostrahu hranic, absolutní zákaz islámu u nás a vyhoštění všech podporovatelů této zrůdné ideologie, vyloučení všech, kteří nepřispívají do sociálního systému státu, omezení jejich volebních práv, náprava národních zájmů, zajištění co největší podpory rodiny, domácího trhu, snížení, zjednodušení a sjednocení daní...

---

Myslím, že toho se slunka nejvíce bála. Že Trump ukáže cestu, že to prostě jde (i s těmi deportacemi nelegálních imigrantů). Z jeho programu:
- zruším všechny protiústavní exekutivní dekrety, memoranda a příkazy vydané prezidentem Obamou.
- zahájím proces výběru nástupce odstupujícího soudce Scalii (soudce Nejvyššího soudu), a dvaceti dalších soudců federálních soudů, kteří budou bránit a uplatňovat Ústavu Spojených států.
- zruším všechny federální dotace pro města v US a Kanadě, která poskytují asyl nelegálním imigrantům bez dokumentů.
- zahájím deportace více než dvou milionů kriminálních ilegálních imigrantů, zastavím vydávání vstupních víz pro země jejich původu, které je odmítnou přijmout.
- omezím imigraci z regionů spojených s terorismem, ve kterých nelze potenciální imigranty bezpečně prověřit. Všechny prověřovací procesy v zemích těchto regionů budou prováděny v režimu extrémního prověřování.

---

Všichni mají z něho strach,asi vědí proč! Ať žije nový Americký prezident !!!!!!

--

Všechny lidi, kteří neznají českou gramatiku, ale milují Českou republiku, bych chtěla poprosit, aby si více všímali červené vlnovky pod slovy, která jim oznamuje, že mají ve slově chybu. Milujeme-li svou zem, měli bychom milovat i svůj rodný jazyk a měli bychom si ho vážit. Naši předkové nám ho uchovali a prosadili i přes staleté poněmčování naší vlasti. Nemáme právo svůj rodný jazyk veřejně prznit. Děkuji všem za pochopení.

---

u to obyčejní lidé, co povstávají proti establishmentu, který se k nim během posledních desetiletí choval velice ošklivě“.
A dodal, že jej tento výsledek vůbec nepřekvapil, jelikož „politická třída se zprofanovala na Západě už skoro všude“.
„Obor agentur výzkumu veřejného mínění je zruinovaný a média se ještě neprobudila, aby pochopila, co se ve světě děje,“ řekl. Nigel Farage v rozhovoru s deníkem The Telegraph řekl, že toto je dobrá zpráva pro Británii, která bude teď mít v Bílém domě přítele. „To je, co se týče Británie, ohromný výsledek, mít v Bílém domě přítele, který obdivuje naši kulturu, velice hluboce pociťuje skotské kořeny své matky a chce nás postavit do čela fronty na obchodní dohody.“

---
Pražské kavárně vždy vadila východní půlka. Po vítězství D. Trumpa jí vadí i ta západní.
A tak zůstala osamocena mezi půlkami.

---

Média.
Je to krásně vidět, jak si všechny média vzali k srdci EU nařízení, pardón, chtěl jsem říct doporučení, aby se nikde neinformovalo o násilnostech páchaných všemi přivandrovalými hajzlami z Afriky na obyvatelstvu.
A tak běžný občan Evropy neví, že tak tipicky blonďatý seveřané už tak blonďatý nejsou, že severské státy jsou už téměř zcela obsazeny a invaze parazitů je tam už téměř dokonaná. Nikto nás už neinformuje o tom, jak blízko mají v těchto zemích ke krvavé občanské válce, které se už zřejmě nevyhnou. Stejně tak už běžný občan Evropy neslyší o tom, jaké zvěrstvá jsou páchané ve Francii, Belgii, Holandsku, Německu... Jakosi nás ty loajálně-korektní média zapomínají informovat, že v západní Evropě není dne aby tam některý z těch parazitních alahajzlů nespáchalo nějakou tu krádež, loupež, znásilnění, ublížení na zdraví či vraždu.
Kam se poděla ta pověstná zuřivost reportérů, kam se poděla novinářská čest, jsou snad taky všichni tak posraní, jako většina evropských politiků? Vždyť i mezi těmi politiky se najde aspon sem tam nějaká ta světlá výjimka, když se některý postaví a poví pravdu, jak to, že se nenajde ani jeden z odvážných novinářů?
Proč posloucháme denně stejné kavárensko-sluníčkové sračky, které jsou svou debilogikou tak absurdní, že snad není normálního člověka, který by vůbec nějakou takovou hovadinu byť jen šeptem vypustil z huby, tak jak je možné, že nám média tyto dementnosti pořád tak hlasitě vyyřvávají veřejně a nikomu z těch hrdých novinářů to nevadí?
Kdy se chtějí ukázat, zas až proběhne nějaká revoluce? Potom se zas ukáže celá horda rozumbradů a hrdinů, kteří budou tvrdit, že si to mysleli, ale nemohli to říkat?
Taky jste si všimli, že od zmíněného nařízení o korektním vysílání už média informují jen o tom, kde zas policie zadržela nějakého hajzla, který plánoval útok. Toto mě má jakože ujistit, že jsme všichni v bezpečí a naše policie pracuje tak dokonale a bezchybně? Až se "podaří" zase nějaká Paříž nebo Nice, kde bude stovka mrtvých, to taky nějak ututláte? A nebo to zas svedete na nějakého nemocného psychopata?
Lupo Anetta.

Hela Varcholka V članku je otazka ..kde sa podela povestna zurivosť reporterov??? Presunula sa na Rusko...to je jedine ktore dennodenne ..kritizuju...a to sa miernim vo vyrazoch....

---

V Norilsku maj právě -64°C. Ideální místo pro umístění Muslimských běženců ze středního východu. místní niklové doly potřebují novou krev

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1006974506092654&set=a.477183625738414.1073741827.100003403417147&type=3&theater

V Norilsku maj právě -64°C. Ideální místo pro umístění Muslimských běženců ze středního východu. místní niklové doly potřebují novou krev

---

ORTEL

vákovi, o kterém před pár lety nikdo nevěděl, a jeho kapele Ortel...
Tím, jak přímočaře dokáže ve svých písních tlumočit SKUTEČNÝ hlas lidu, stal se jiskřičkou naděje.
Jeho písně nikdy nezazněly v rádiu, v televizi, v hitparádách... Mluví až moc jasně, než aby si to mohl mainstream a vláda dovolit pustit do éteru...
Přes to všechno si jeho tvorbu národ našel - Tomáš rezignoval na zisk z autorských práv, svými písněmi nás chce oslovit, ne na nich vydělat... Proto každý, kdo má zájem, si jeho hudbu může najít sám, je volně dostupná pro ty, kdo jí najít chtějí. A mnoho a mnoho - většina - lidí, si jeho písně dohledala.
Dnes večer proběhla hudební soutěž "Český Slavík". Umělec, který je násilím uvrhován do mediálního ticha, přese všechny překážky našel cestu svou přímou řečí k lidem, a dosáhl nejvyšší mety, a to v přímém přenosu!
No - popravdě - nejvyšší metou se rozumí "zlatý" slavík. Ale přiznejme si - v ČR nemůže na zlato dosáhnout jiný zpěvák než Karel Gott, a jiná kapela než Kabáti... Těm zlato patří již dlouhá léta.
Tím, že Tomáš Ortel, a jeho kapela Ortel, obsadili stříbro, jsme dnes, díky Tomášovi, PROMLUVILI!
Když už nás dusí, umlčují, zastrašují a trestají... Dokázali jsme promluvit skrze Tomášovy písně!
VŠEM VÁM MOC DĚKUJI, A TOMÁŠOVI NEJVÍCE :-)
Tome, v dějinách ti bude patřit čestné místo vedle Karla Kryla!

---

BLOG,KTERÝ BYL SMAZÁN Z iDnesu....hodinu po zveřejnění....CENZURA JEDE"""""....Sdílejte. Tento text české ženy ohledně Ortela a Gipsyho byl cenzurován a následně zrušen celý blog na iDnes.cz
By Redakce lis 29, 2016
Print Email
Kopírujeme text ze zrušeného blogu Lucie Provazníkové. / Jako úplný hudební laik musim říct, že hudebně nic moc. Ve svých pivařských rockerských letech – tak před 12 lety – jsem ujížděla na lepších kouscích. Doteď jsem si říkala, že to ten Ortel ve fóglovi válí prostě proto, že lidi sou nasraný, a to tak, že hodně.

 

Nechat (téměř) vyhrát v uhlazené komediantské šaškarádě někoho, koho se neomarxističtí komedianti s IQ vařené brambory snaží mediálně zničit, je prostě forma protestu. Protestu proti všemu tomu omezování a regulacím. Ale především proti všem fakticky nevzdělaným kašparům, kteří jen díky technologiím dnešní doby neživoří na hradních nádvořích, ale čumí na nás i v obýváku z čumbedny a z titulních stránek blitkovin, kde kážou lidem, jak jsme xenofobní národ a máme přijímat uprchlíky. Ale pak jsem vstřebala ty Ortelovy texty.

Vo čem zpívá Ortel?

Pobavila mě píseň Absurdistán: „..pozvu všechny do Prahy, ať to všechno vidí...jak válej se tam tataři...jak ňáký ženě na hlaváku teče z hlavy hnis. ...co tam dělaj politici, to se nikdo nedoví, asi píšou lobbistům domácí úkoly. ... psychopati na silnici, magoři a vrazi, dnes a denně potkávám je, naši páni drazí. Páni, co si ve vázankách ruce sobě mejete a na slušný lidi tak vokatě serete!“

Co je na tom nenávistného? No, přiznejme si, agresivita a nenávist tam je. Ten pán je trošičku naštvanej. Jenže, málo platné: ten text je pravdivý. Jestli tím Ortel někoho uráží, je to jen a jen jeho problém. Tak dál.

Píseň Gayparáda: Hned na začátku zpívá o tom, že jemu jako heterákovi žádná neziskovka prachy na proháňku Prahou nedá. „Pro mě za mě ať si zadky servou, ať už lesby nebo bukvice. Nepochopim, proč s takovou vervou, maj potřebu transparentně brázdit ulice.“ Směju se a podepsala bych se pod to. Potřeba veřejně tramtarárovat svoji sexuální orientaci je na psychiatrické vyšetření a plýtvat na průvod zakomplexovaných blbců penězi, které by někomu opravdu mohly pomoct, je nechutné. Jestli tím Ortel někoho uráží, je to jen a jen jeho problém. Pokud vim, nikomu uřezáním pindíka nevyhrožuje.

Písně Mešita a Zůstaň mým domovem jsou namířené proti islámu. Jak už vzdělaní, moudří lidé ví, každý správný muslim je vrah – zkrátka proto, že vrahem byl zvrhlík Mohamed a jeho život je pro každého muslima následováníhodným příkladem. Není problémem Ortela, že neomarxističtí polomozci nejsou schopni si přečíst základní texty islámu, Ústavu ČR a Listinu základních práv a svobod a historii muslimské výbojnosti. Páč pak by ti hysterici zjistili, že Ortel se v těchto dvou písních prostě jen staví za svoji vlast, a to z dost opodstatněných důvodů. Vždyť on i v jedné písničce zpívá o tom, že chce ve své vlasti klid a mír!!!

Určitě jsem neslyšela všechny jeho výplody, možná, že chce někde někoho našrotovat do špekáčku, ale to, co jsem slyšela, nemá s nacizmem nic společného.

Nacistické symboly vs. svoboda slova a vyjádření

Prý že lebka s hnátama je nacistický symbol. Tyjo. Je to symbol používaný v asitak miliardě různých hudebních skupin, hnutí, sekt, ideologií a já nevím čeho, nebo prostě jako vizuální umění napříč historií od pravěku až dodnes. To samé platí pro pravotočivý i levotočivý hákový kříž, který byl pravděpodobně užit již v neolitu, ve všech kulturách od hinduismu, buddhismu, zoroastriánství, až po moderní Evropu 20. století značil štěstí – a byl znakem hned několika evropských letectev či vojenských složek jak před, tak i po 2. sv. válce. Jen kvůli Hitlerovi se všichni podělali a kvůli omezení svobody slova se bojí tento starověký symbol štěstí/talisman používat. (Věděli jste, že v Německu nesmíte na auto chtít značku s písmeny AH, i pokud to jsou vaše iniciály? A celou řadu „nacistických“ číselných kombinací obsahujících 88. Ano, to je „svobodná“ Evropa. Snad mi tady v Německu jednou nepřepíšou rok narození.)

Ale dost Ortela, nechme se kulturně pozvednout Gipsy CZ.

Nachystejte si blicího pytlika a pojďme hodit voko na tvorbu uraženého Radka Bangy a la Gipsy CZ. Jeho tvorbu jsem taky trochu sjela. Nejdřív parafrázuji, co pronesl v rozhovoru na expres.cz: Ortel je nácek...umělec by měl šířit pozitivní energii, přinášet radost, poselství, povznášet k něčemu dobrému...

Naprosto s Bangou souhlasím – to samé tvrdím o vizuálním umění, v němž se vyznám podstatně víc a vystavené posrané hajzlíky uprostřed galerií považuji za úpadek společnosti (o tom jindy). Při procházení jeho textů jsem ale měla problém udržet večeři v žaludku. Pro ilustraci jen jeden text – z písně „Černej kluk“.

Jeden černej kluk hledal takle šuk

jakou píču vošuká to mu bylo fuk

dal do kapsy love a už si to klove

přímo ven z domu do centra metropole

tam r ́n ́b klub spousta divnejch tlup

kundy ale supr tak zaplatil vstup

sotva došel k baru pička jako sviň

stačilo pár keců a už jdou na drink

ožral jí jak nic po třech panacích hrne si jí

co však prijde ani jeden z nich netuší

ještě ani ráno a řekla mu ano

šuk už byl jistej už je zaděláno

a tak si tak jdou už se vocucujou

a na dlouhou noc se připravujou

sotva dveře zavřou už mu hulí péro

do postele vlezou a jedou

jak to bylo dál to už je jedno

protože to podstatný je že

tenhle černej kluk teď chcípá na céčko omámen

za jedinou mrdačku je s timhle klukem amen

A tento pán káže o morálce, o tom, že umění má pozvedávat.. No, on tedy pozvedává zajímavě nechutným způsobem.

Kde je problém?

Menšiny jsou státem chráněné, ba dokonce privilegované do takové míry, že to většinovou populaci štve. Problém není Ortel. Problém je státní aparát, síť parazitujících neziskovek, které se svou činností stále více vzdalují od zájmů většinové společnosti, zatímco podporují menšiny, které se mnohdy o stát žádným způsobem nezasloužily. Problémem jsou již výše zmínění komedianti s IQ brambory a hloupí lidé, kteří chtějí za každou cenu rozvracet stabilní, staletími ověřený společenský řád, to vše křikem, urážkami prezidenta a zpochybňováním demokratické volby, urážkami většiny českých občanů a nadáváním prázdnými, neopodstatněnými slovy bez argumentů: xenofobové, nácci, islamofobové.

Lidem se asi zkrátka česká kotlina libí a nechtějí, aby to byla kotlina černá a zaodpadkovaná. A rozumný lidi se nechtějí vracet do středověku a pouštět sem ideologii, která ponižuje ženy. Především ale hodně neziskovek a všech trotlů hajících „práva menšin“ zapomíná, že demokracie je především o hlasu většiny. A ta většina – sorry, teď to bude asi rasistické (?) je v Česku prostě bílá, heterosexuální, nemuslimská a ateistická. Většina lidí nejsou rasisté a nechtějí utlačovat menšiny. Zeptejte se pár lidí, co říkají na Vietnamce. Vsadím se, že prostě ať si prodávají ty svý fejkový hadry dál, když nikoho neprudí, učí se česky, posílají děti do školy. Pak se zeptejte na cikány. Na muslimy.

Problém není údajný rasismus českého národa, problémem je pozitivní diskriminace menšin, do které se lije neuvěřitelné množství peněz, a přesto to nikam nevede. Ale je to takové hrnečku vař: a hrneček nám pomalu přetéká.

A Ortel to jenom říká narovinu. Smiřte se s tím, neomarxističtí flusanci. Za rok mu posílám hlas taky.

Lucie Provazníková, psáno pro blog na idnes.cz.

Po několika hodinách po uveřejnění byl autorce kompletně zrušen celý blog.

---
Romský zpěvák Radoslav Banga, který po ukončení základní školy vyrůstal na ulici, kde bral drogy, pil alkohol, vykrádal telefonní automaty a pokud by neuměl zpívat, tak by tam byl zřejmě dodnes, označil skupinu Ortel za rasisty a nacisty, kteří v naší zemi nechtějí Vietnamce, černochy, Romy, ale hlavně.. muslimské uprchlíky. Pískal, když si Ortel přebíral druhé místo v kategorii zpěvák a se svojí přítelkyní na protest opustil sál Karlínského divadla.
Rozhodl se mu odpovědět Vojtěch Bartók:
,,Pane Bango. Je sice hezké, že kromě té hudební struny, se snažíte hrát i na tu politickou, ale možná byste měl dělat to co umíte lépe. Chápu, že dnes je velice populární označovat každého, kdo chce žít ve své vlastní zemi v klidu a míru za rasistu. Chcete se zalíbit vládnoucím klikám a médiím. Ortel je prostě fašista a rasista, xenofob a zcela jistě i kanibal, že? Například text písně, Zůstaň mým domovem, bez bojů a válek, je zcela jasně a logicky rasistický, že? 
Zaobíráte se německým fašismem a přirovnáváte k fašistům nejen Ortela, ale všechny lidi, kteří mají rádi svou vlast a nelíbí se jim vietnamské drogové gangy, ani nic netolerující islamisté ani černoši, kteří z větší části páchají tu nejhorší kriminalitu. Samozřejmě jste se, jistě čirou náhodou, zapomněl zmínit o kriminalitě cikánského etnika a především o nenávisti tohoto etnika k bílému obyvatelstvu, které je živí ze svých daní. Když už toho všeho mají slušní lidé dost, tak jsou to rasisté a nacisté, že? 
Co kdybyste raději, namísto vyvolávání nenávisti vůči těm, kteří vaší komunitu živí, raději promluvil do duše vašim soukmenovcům.Co kdybyste jim raději vysvětlil, že když se budou chovat slušně, když nebudou kohokoli urážet s poznámkami o bílých sviních, když nebudou bezdůvodně napadat bílé, pracující lidi jen proto, že jsou to, podle vašich teorií, bílé svině a gadžové, když budou řádně pracovat a děti chodit do škol aby získali kvalifikaci, aby mohli studovat na vysokých školách a aby se mohli stát třeba lékaři a inženýry, co kdybyste vašim soukmenovcům vysvětlil, že pokud se budete usilovat včlenit se do společnosti která vaše etnikum živí, že tak pomine i ta nenávist, kterou sami vyvoláváte? Co? Šlo by to i takto? 
Nikdo nemá problém s vaší barvou pleti.Ani já ne. Já osobně mám celkem dost přátel z řad cikánů. Ale tito se chovají slušně a neurážejí bílé lidi jen proto, že jsou bílí. Tak kdo je tady rasistou? 
Mimochodem, tričko, nebo šátek s lebkama dneska nosí kde kdo. To jsou všichni fašisti?
Český národ dokázal tento stát postavit. Vybudovat stavby, vytvořit velkolepé věci, vymýšlet a vynalézat objevy. Jak na poli medicíny, techniky i umění. Co dokázalo vaše etnikum za celou dobu působnosti na našem území?
Proč nikdo cikánovi nevěří? Kvůli rasismu? Nebo kvůli zkušenostem s tímto etnikem? Proberte se laskavě. Začleňte se do společnosti jako etnikum, které si váží své země, žijte s ostatními v souladu, podílejte se spolu s ostatními na společném rozvoji naší vlasti a lidi vás budou mít rádi. Nikomu nevadí vaše barva ale drtivé většině vadí vaše chování. To nemá nic společného s rasismem ani fašismem. Pokud chcete, aby pominula nenávist, kterou vaše etnikum samo vyvolává, raději se soustřeďte na to, abyste svým soukmenovcům promluvil do duše. 
Nechtějte změnit myšlení většiny. Raději se usilujte o to, abyste se opravdu začlenili do většinové společnosti a abychom společně budovali naši vlast. Nemusíte mít obavy. Když se přizpůsobíte, nikdo vás za to nebude nenávidět. Přestaňte nenávidět nás, daňové poplatníky a my přestaneme nenávidět vás. Je to celkem jednoduché, nemyslíte? 
Nebo označíte můj komentář za rasistický a fašistický? Vynadáte mi do gadžů a bílých sviní? Je to na Vás. Jak se budete chovat vy k nám, tak se budeme chovat my k vám. Nebo snad chcete, aby se většinová společnost přizpůsobila vám? To raději nechtějte. Protože pokud deset milionů lidí přestane pracovat a bude žádat pouze sociální dávky a různé výhody, ekonomika této země se složí během několika málo dní. Kdo vás pak bude živit? 
Pak vy budete zabíjet nás, abyste si mohli něco vzít, protože vy nic nemáte? Takto si to představujete? Protože toto by znamenalo to, kdybychom se my, majoritní společnost přizpůsobila té vaší. 
Přestaňte nám tedy laskavě nadávat do rasistů a bílých sviní a staňte se už konečně vlastenci a právoplatnými obyvateli této země. Ne jen na papíře a v občankách, ale i ve svých srdcích. Začleňte se to této společnosti a spolu s námi budujte a zvelebujte naší společnou vlast. Pak si vás lidé budou vážit a ctít a najednou zjistíte, že tady žádný rasismus neexistuje."
http://pravyprostor.cz/odpoved-radku-bangovi/

---

Nova si zase hrála na "chytráky"!! Myslela si, jak není důležitá při kydání hnoje na prezidenta, ale na výsledek se podívejte sami.. Nazval bych to akorát vrcholem trapnosti a ubohosti!!
https://www.facebook.com/miroslav.hudec.718/videos/1268291883213698/

Jiří Jankot Když vidím takovou televizní reportáž natočenou jako video potřebné pro šmejdy z předváděček, aby mohli lidem cokoliv vnutit, tak je nad slunce jasné že, u nás v České republice neexistuje ani 27 let po ,,sametu" demokratické televizní médium. Odporné pomlouvačné a propagandistické videa, které se nám televizní presstituti snaží podstrčit jako zprávy, jsou pro demokracii v naší republice jedním z největších nebezpečí.Musíme jít cestou boje za přímou demokracii, abychom mohli tyto mediální protinárodní zločince ostranit alespoň z protičeské televize.Volím SPD abych měl naději, že se jednou podívám na práci televizních reportérů, kteří předávají informace takové, jaké ve skutečnosti jsou.

Oto Janku Tv nova opět perlí.Když je tak veselá tato skupina,proč si nešla stoupnout jako terč na těch 200m.Pevně věřím,že by presidentova vystřelená kulka našla svůj cíl i když by to bylo v oblasti břicha.Dotyčný by jistě příště nevtipkoval tak stupidním stylem.

Roman Ropys Ropysovič Já ho neměl rád , ale už ho mám rád , protože přesně trefně se vždy trefí do živého a má pravdu, nevěřil jsem že je tak inteligentní :-) !!!

Josef Uhlíř Na to že pan prezident Zeman má modrou knížku a na to, že nemá ani zbrojní průkaz a nechodí střílet a ve zbraních se nevyzná, tak skvělé a jediným výstřelem to zvládl bravurně a ještě s humorem. Takže zaprodaní redaktoři zaprodané TV NOVA strčte si své zaprodané kolaborantské hlavy do SchapirovoAmerické prdele.

Roman Ropys Ropysovič Já jsem nikdy nic proti Borhyové , nebo Koran-tegu nic neměl ,každý se živí jak může a nekoukám na ně , ale takhle sloužit židákum a prodávat se za rezavý zlomený groš , tak na to musí být povaha :-pBrrr... na to musí být povaha , to já bych nemohl

---

 Zoufalci - Václav Klaus ml. Na útocích zástupců primitivnější civilizace na náš západní svět není nejstrašnější brutalita nebo počet obětí. Nejstrašnější je zoufalost a bezradnost evropských elit. Václav Klaus ml.Představíte si třeba Winstona Churchilla, že by byl po náletech na Londýn především "otřesen"? A mektal by něco ve smyslu: "Kvůli pár agresivním pilotům nemůžeme soudit celý německý národ. Většina Němců je slušná ... Je věcí Němců, jestli vyznávají nacismus, nebo ne, to my nemůžeme soudit..." A další by se přidávali: "Největší nebezpečí je teď nárůst xenofobie a protiněmeckých nálad mezi prostými Brity..." Rektor Oxfordu by varoval: "Hlavně teď nezneužít studentské shromáždění na nějaké patriotické projevy a tupé národovectví... "Státníky ale nemáme od toho, aby byli otřeseni, ale aby něco dělali. Vidíme výsledky. Německo má přes 80 miliónů lidí a pozice jeho vůdců za poslední měsíc "Přijmeme každého"; za týden: "Každého již nezvládneme - bude nutno přerozdělit"; nově "Budeme všechny vracet do místa vstupu do EU s výjimkou Řecka". Názorové kotrmelce o 180 stupňů, ale oni asi nemyslí vážně ani jedno z těch stanovisek. To je jen taková hra, média hrají s nimi, tak se to třeba ještě chvíli nějak zvládne. Evropské špičky se dokážou před kamerami - chráněny policisty - maximálně projít po bulváru. Někteří zástupci Francie - jako Marine Le Pen - však do průvodu nesmějí, protože hlavní nepřítel není islámský radikalismus, ale demokratičtí odpůrci současné podoby Evropské unie. Čeští aktivističtí novináři a komentátoři už jedou tuhle nalejvárnu v plné palbě, "Uprchlíci jsou naši spojenci proti terorismu", "Hrozí zhnědnutí veřejného prostoru" a obecně každý s opačným názorem je fašista. (tuto větu jsem včera osobně slyšel na ČT!!!) Řada českých politiků a celých stran si myslí to samé. To se střetává s naprosto opačnými názory obyvatelstva. A tak tyhle naše "elity" lidi prostě radikalizují a ženou je do náruče někoho, kdo skutečně zavelí "Takhle dál ne". A čím to bude déle trvat, tím to bude menší dobrák. V téhle atmosféře už fakta nejsou důležitá. Že někteří z pařížských vrahů přišli teď do Evropy přes Řecko jako uprchlíci, no a co "Refugee welcome" a "Hate free". Že většina běženců přichází přes Turecko, kde není žádná válka, je tam demokracie a je to země kulturně jim daleko bližší? Tedy jako by v Čechách byla válka, kdežto na Slovensku by byl mír a klid, ale my masově táhli někam na Island. No a co? Že když se díváte na dokumenty o válce (třeba II. světové), tak uprchlíci jsou většinou starci a stařeny, matky s dětmi na rukou, rodiny s uzlíky majetku, zbídačení vězni z koncentráků, kdežto teď si křepce vykračují mladí, dobře a zdravě vypadající muži s chytrými telefony. No a co, to je fašismus, co tady naznačuješ, komentátore! Že většina uprchlíků není vůbec ze Sýrie. No a co. Ale teď nám budou radit, že se máme uklidnit a jako se tak nějak "semknout". Ale okolo čeho a koho? Okolo Merkelové, Schulze, Hollanda, Junkera a jejich českých pomahačů? Tedy architektů rozvratu Evropy, zániku demokracie v evropském superstátu a lidí, kteří vidí v masách islámských běženců své nové voliče, protože na staré už není spoleh? NE! Tuhle eurogarnituru je nutno poslat k čertu, protože přináší ryzí brachiální zlo. Václav Klaus mladší

---

‎Lupo Anetta‎ pro USA - nepřítel světového míru
2 prosinec v 18:47 · 
Chlév.
Je mi jasné, že sluníčka a kavárníci nemají logické myšlení, nemají možná žádné myšlení, protože jen slepě papouškují několik naučených frází, které jim předloží ten či onen politický či jiný idol. Jak jinak si vysvětlit věci které se dějí u nás v dnešní době? 
Prezident Zeman jednou řekl slovo "kunda" v rádiu a to v souvislosti s Pussy Ryot. To si myslím, že tady nebylo vyhnutí a obdivuju Zemana, že ještě dokázal najít tak slušný výraz, protože já bych si hned vzpoměl na několik mnohem horších slov pokud jde o ty "kundy". Co z toho vzniklo, všichni víme. Všichni kavárnici byli nadmíru pohoršeni z té vulgarity a s nimi spousta dalších slunečno-slušných lidí. Bral jsem to s rezervou a myslel jsem si své. Prostě se zas našel důvod proč rýpat do Zemana. Vždyť dnes slyšíme mnohem horší oplzlosti od dětí před kteroukoliv základkou a nikomu to nevadí. Víc mě však udivuje jak je najednou uznávaným umělcem prase Banga. Ano PRASE!!! Jak jinak nazvat někoho, kto se prezentuje hudbou s prasečími texty? Jedině prase. Ale to vůbec není nijak závadné, pokud je to prase dostatečně politicky korektní, to se hned mění z prasete na oběť rasismu, fašismu či nacismu. 
Takže, pokud chcete prorazit v showbyznyse, musíte být hlavně politicky korektní a pak budete jistě uznávaným umělcem a bude jedno, jestli skládáte operní árie na světové úrovni a nebo se třeba natřete hovnem a budete to prezentovat jako umění.
Hodně mě potěšilo, když byl odvolán Dientsbier. Byl jsem přesvědčen, že druhého takového debila už nenajdou. NAŠLI!!! Zákon schválnosti říká, že po jednom debilovi, přijde debil větší a tak našli Chvojku. Pan Chvojka je zřejmě taky dokonale naočkovaný uSSakracii a aby se hned zviditelnil, tak poslal stížnost na radu tv ohledně slavíka. Samozřejmě se mu nelíbil Ortel. Víte, kdybych potkal takového Justina Biebera, taky bych ho nejspíše poblil, ale kdyby měl u nás koncert, tak bych to prostě musel respektovat, protože jsou lidi kterým se líbí. Tak nechápu, jak to že zejména lidi, kteří mají plné huba demokracie mají pořád problémy s Ortelem. Líbilo by se snad panu Chvojkovi, kdyby na slavíkovi vystoupilo prase Banga a v přímém přenosu by zpíval "...píčo kunda,píčo kunda prdééél... šukááát..." Byl by to pro Chvojku ten správný kultúrní přínos pro naši morálně neposkvrněnou mládež? Zřejmě ano, klidně buďte prasata, ale kavárenské prasata. 
Prasata žijí ve chlévě a každý chlév je třeba občas z gruntu vyčistit a deratizovat. Myslím, že ten náš vládní chlév už to fakt potřebuje. Šíří se z něj už neúnosně moc nemocí a hrozí už vážná epidemie.
Lupo Anetta.

---

Hana Hanigerová Miláčkové, vy si myslíte, že když člověk prchá před válkou, musí to být nutně chudák? To, že na první pohled vypadá "dobře" a normálně a že se má jako my neznamená, že mu nehrozilo v jeho zemi nebezpečí.

Milan Luňák
Milan Luňák Hana Hanigerová Ale tohle přeci nikdo nepopírá, ale je tam až moc ALE.... a tyhle srovnání nebo jak to nazvat úplně nesnáším.... stejně jako když někdo napíše, že v roce 1968 se utíkalo z naší republiky taky... bože... ten svět je tak zmagořenej asi stejně jako pan Fraus, kterej vymyslel tu skvělou novou matematiku, kde se sčítají úplně běžně jablka s hruškami a výsledek je v paprikách :-( 
Asi nechápete, že když utíkáte před válkou, tak jste rádi, že si zachráníte život a jste vděčná za pomoc, kterou vám hostitelská země nabídne, čili řečeno jasně, jednoduše a pro blbý = jste rádi, že jste živý a máte kde bydlet a co jíst !!! A ne že někam přijedu a začnu napadat lidi kolem, hážu jídlo do křoví a po ulicích a chci lepší jídlo než to, které jí místní obyvatelstvo !!! Pokud se chci mít lépe než v hostitelské zemi, musím si teda najít ještě lepší zemi, která mi vyhovuje, když mi nestačí to, co stačí těm co tam bydlí !!! Saudské Arábie je daleko bohatší zemí a mají to tam kousek. Ani přes moře nemusí ;-) Tak proč se rvou tak daleko? Proč až do Německa nebo dokonce do Švédska?
No protože propaganda v zemích odkud utíkají jim ukazuje, jak tady dostanou na co si pomyslí. Dostanou domy, peníze, ženy !! Nebudou tady muset vůbec makat a peníze potečou proudem !! Jen to propagátoři podcenili, protože jim k té propagaci rozdali iPhony a oni jim teď přes ně posílají zprávy domů, že to není takové, co jim naslibovali. Bohužel se to ke všem ještě nedostalo a furt sem chtějí. Jaká pak válka je v Pákistánu? Jaká je v dalších zemích, ze kterých sem proudí stovky lidí? Takže tady přestaňte šířit nepravdy a začněte konečně přemýšlet. Bavím s Němci a ti politiky Merkelové mají plné zuby, protože se už bojí vycházet ven, aby nebyly ženy obtěžovány. A je jedno zda jde o Berlín, Kolín, Dortmund nebo jakékoliv jiné město. Tohle zatím není o nenávisti, tohle je zatím o strachu..... Až to bude o nenávisti, kam se to pomalu začíná stáčet, tak to bohužel může skončit válkou v Evropě. Ale to ti nahoře asi nechápou nebo je to holt úmysl, protože lidi jsou dost blbý na to, aby to nechápali do doby než bude pozdě 

---

STAROSTA AUSTRALSKÉHO MĚSTA MARYBOROUGH ODMÍTL ODSTRANIT Z JÍDELNÍČKU ŠKOLNÍCH JÍDELEN VEPŘOVÉ – A PROČ

Muslimští rodiče dětí ve školách města Maryborough v australském státu Victoria požadovali odstranit ze školních jídelen vepřové. Starosta odmítl. A tajemník magistrátu poslal všem rodičům sdělení, proč to učinil.

"Muslimové musí pochopit, že to jsou oni, kdo se musí přizpůsobit Austrálii, jejím zvykům, tradicím a jejímu způsobu života, když se rozhodli přesídlit právě sem.
Musí pochopit, že se mají integrovat a naučit se žít v Austrálii. Musí pochopit, že je na nich změnit svůj způsob života, nikoliv na Australanech, kteří je tak velkoryse přivítali.
V Austrálii nejsme rasisté ani xenofobové. Než se objevili muslimové, Austrálie přijala spoustu přistěhovalců (zatímco opak neplatí, protože muslimské státy nemuslimské přistěhovalce nepřijímají).
Stejně jako ostatní národy nejsou Australané ochotni vzdát se své identity či kultury. A protože celá naše země je vstřícná, není ve skutečnosti tím, kdo vítá přicházející, starosta Maryborough, nýbrž všichni občané Austrálie.
Konečně musí pochopit, že v Austrálii s jejími křesťanskými kořeny, vánočními stromy, kostely a náboženskými svátky musí náboženství zůstat v soukromé sféře." Austrálie naprosto právem odmítá jakékoliv ústupky islámu a šaríi.
Pro muslimy, kteří nesouhlasí se sekularismem a necítí se v Austrálii dobře, je na světě sedmapadesát úžasných muslimských zemí, většinou málo zalidněných a připravených v souladu se šaríou přijmout je podle pravidel halalu s otevřenou náručí.
Odešli-li jste ze své země do Austrálie a nikoliv do ostatních muslimských zemí, učinili jste tak proto, že jste život v Austrálii shledali lepším než jinde. Nedovolíme vám stáhnout Austrálii dolů na úroveň těch sedmapadesáti zemí.
Položte si - jen jednou - tuto otázku: Proč je v Austrálii lépe než tam, odkud jsme přišli?
Kuchyně s vepřovým není problémem – je to součást odpovědi. Přišli-li jste do Austrálie s představou, že nás svou masivní propagandou vystrnadíte a nakonec se naší země zmocníte, měli byste se sbalit a vrátit se do země, z níž jste přišli. Tady není pro vás ani vaši ideologii místo.
UŽ TOHO BYLO DOST. BERTE AUSTRÁLII NEBO JI OPUSŤTE!
NECHŤ SE VŠEM NA SVĚTĚ DAŘÍ DOBŘE.

---

Jak je možné, že je v Evropě tolik vítačů nelegálních migrantů, třebaže je zřejmé, že jsou mezi nimi vrazi? Čím to je, že i politici na vysokých postech prosazují jejich integraci, třebaže je zjevné, že to je nesmysl? Kde je pud sebezáchovy lidí a evropské kultury ????

Josef Jaroslav Morawetz vítá se za peníze :(

Závodská Elena a sú presvedčení že za prachy si kúpia bezpečnosť, a ked príde na lámanie chleba, budú prví utekať dákam na ostrovy a čo ja viem kamZobrazit překlad

Jarda Sickle Také to nedokážu pochopit...

Mikuláš Vaško A co vojsko aostatní ozbrojené složky a generálové?Nikdo nemá zájem!Ty lidé ztratili všechno!Jen peníze a peníze!

---

Integrace muslimů do našeho prostředí
Jestliže někdo prohlašuje, že je možno integrovat muslimy z různých oblastí Asie a Afriky do našeho prostředí, potom je téměř jisté, že o něm platí některá z následujících možností (nebo i několik):
- je to muslim usilující o zničení evropské civilizace
- je finančně zainteresován na tzv. migraci
- je úplně blbý
- vůbec nezná historii obrany Evropy před barbarským islámem
- neví, co to je integrace
Takovou malou ukázkou toho, jak je těžké integrovat různé skupiny obyvatel, 
byť i z velmi podobného kulturního prostředí, může být výsledek staletého soužití Němců a Čechů v českém pohraničí. A to sem němečtí kolonisté přišli na pozvání, přišli pracovat a několik staletí se mohlo zdát, že není vážný důvod ke konfliktům s původním obyvatelstvem.
A jakou integraci tedy můžeme čekat od islámských hord, složených z větší části z mladých mužů bez jakéhokoliv vzdělání, bez dokladů a možnosti spolehlivé identifikace, kteří vůbec nepřicházejí do Evropy pracovat, přicházejí za bezpracným pohodlným životem s přesvědčením, že „nevěřící“, tedy všichni ti, kdož bezvýhradně nevěří v Alláha a jeho proroka pedofila Mohameda, jsou povinni zdarma poskytovat veškeré služby a veškeré potřeby všem muslimům, a že Alláh muslimy určil za oprávněné zotročovat a také beztrestně zabíjet „nevěřící psy“?
Předpokládám, že odpovědět na tuto otázku umí každý rozumný člověk.

---

Islamizace Evropy je proces, který je nezadržitelný a zřejmě i nezvratný. Všichni, kdo tvrdí, že se nejedná o střet kultur (civilizací), nejsou upřímní k sobě ani ke svému okolí. Česká republika stále patří k několika málo zemím Evropy, do nichž se tento problém zatím v plné míře nedostal. Máme tak možná jedinečnou šanci vyvarovat se vývoje, s nímž si nevědí rady naši západní sousedé. Vezměme si proto z nich odstrašující příklad. Pokud nebudeme hodnoty, jež tvoří základ naší civilizace bránit, přijdeme o ně. Tolerance nemůže být absolutní. Pokud tolerance toleruje netoleranci, jde o sebedestrukční mechanismus. Má-li naše civilizace přežít, musíme své hodnoty vymezovat a chránit proti všem ideologiím, které je nerespektují a/nebo nenávidí.

---

Stavební firma v Papenburgu zahájila s velkou slávou před rokem kvalifikační program pro asi sedmdesát imigrantů, ze kterých měli být řidiči a stavební dělníci. Po roce zůstává v tříletém programu jeden. Když to dobře dopadne, bude z něj prý prodejce nebo kancelářský asistent.

---

..a nakonec?

..Nikdy by mě nenapadlo, že lze uskutečnit velké předsevzetí pouhou myšlenkou a trvání na ní za všech okolností.
Vypadá to jednoduše, ale skutečnost je úplně jiná.

Pokud chcete dosáhnout něčeho, co před vámi nikdo nedokázal, musíte být tak nějak DIVNÍ. Pokud totiž budete stejní jako ostatní, budete stejně uvažovat, nikdy nevytancujete z řady...Nikdy ani nepomyslíte, že by věci šly dělat úplně jinak než je kdokoli na této planetě zvyklý...Osvědčené rady tady skutečně neplatí.

Kybernetická válka mozků není žádná procházka růžovým sadem...

Většina světa netuší, tedy respektive prakticky nikdo netuší, že se již téměř rok vede obrovská mentální bitva o ovládnutí této Zeměkoule.
Nic není na fyzické rovině, vše probíhá jenom v myslích zůčastněných. A vítězí nejsilnější vůle a nejodvážnější plán záchrany Země. Zvítězí pouze tehdy, pokud vítěz dodá veškeré řešení všech světových problémů, aby mohl být nastolen mír a bezpečí a všichni mohli být vyučováni pravdě a pokojnému soužití.

Tedy plán zahrnuje:
- naprosto detailní pravidla, jakými způsobem bude rychle vykonána spravedlnost, aby zlý úmysl již nikdy nebyl naplněn
- jak dojde k jednotné výuce pravdivých informací o naší historii a našem původu
- jak dojde k převýchově všech lidí k jednotnému čistému svědomí
- jak budou nastavena morální pravidla společnosti a jak se budou dodržovat, kdo nad nimi bude bdít a jak
- jak se zajistí pro všechny volná energie a základní prostředky k životu
- jak se zajistí, aby se každému jednotlivci mohla plnit jeho přání, pokud jsou v souladu s prospěchem vůči celku
- jak zajistit energetické perpetum mobile celé země

U toho všeho je nutné uvažovat v pojmech, které nenajdete v současnosti, vše si musíte prostě vymyslet...Musíte mít představu jak by to bylo nejlepší...Jinak nic není možné vytvořit.

V případě naší zeměkoule bylo potřeba dodat plán, jak zabránit Apokalypse (Armageddon), která v simulacích vyšla jako totální zkáza Země. Proroctví o Armageddonu ze Zjevení (Bible) bude jediné biblické proroctví, které se nenaplnilo, aby mohla ještě vůbec kdy pokračovat pozemská civilizace...Toto proroctví se simulovalo pouze holograficky a ve fyzické realitě je absolutně nemožné ho naplnit bez zkázy Zeměkoule.

Momentálně se vytvářejí a testují slovní holografické obrazce, kterými je naše realita připoutána k budoucnosti, aby se v naší buducnosti již nevyskytla chyba, která by lidskou civilizaci házela do mínus dolů na emocích a tím pádem šla celá historie směrem do zkázy jako je tomu nyní.

Pokud chcete pomoc zdárnému naplnění plánu, vizualizujte si tyto skutečnosti a nepochybujte o tom, že je to možné:

Uprchlická krize skončila a všichni uprchlíci se vrací pokorně domů do svých zemí, kde dostanou instrukce, jak svojí zemi vést k míru a bezpečí.
Zbraně tělesného rázu jsou doslovně překovány v radlice a zahradnické nůžky, nikdo nepozvedne jakoukoli zbraň proti druhému člověku.
Veškerý zlý úmysl je zachycen již v zárodku a po zásluze exemplárně potrestán způsobem, který zločince již nikdy nepovede k dalším zločinům.
Lidé s dobrými úmysly jsou vyslyšeni a jsou plněna jejich přání přednostně.

MYŠLENKY VYTVÁŘEJÍ NAŠÍ REALITU. POKUD TYTO MYŠLENKY JAK CHCETE, ABY VYPADALA BUDOUCNOST, VYSLOVÍTE NAHLAS NEBO JE NAPÍŠETE, MAJÍ JEŠTĚ VĚTŠÍ MOC.

---

...doporučené externí odkazy

Facebook - wiki

Facebook - youtube

---

...tip na stránku 

teorie Placaté Země

Facebook | předtím a ted

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio