Facebook | stará "komunistická" doba, kdy všechno bylo špatně a dnešní "dobrá" doba..

Facebook | stará "komunistická" doba, kdy všechno bylo špatně a dnešní "dobrá" doba..

Musíme přežít ,,, ???
Nejsme velmi hrdý národ. Jenže jsme tu furt ... Přišli Avaři, zotročovali a zabíjeli nás, pak vymřeli a my jsme tu furt ... Přišli Frankové, rabovali, odtáhli a vymřeli, my jsme tady furt ... Přišli Maďaři, tisíc let nás utlačovali, včuľ mají více naší krve než té mongolské a my jsme tu furt ... Nakrátko přišli Němci, sekírovali nás pak odešli, my jsme tady furt ... přišli bolševici, dirigovali nás, odešli a my jsme tu ještě stále furt ... Přišla světovláda unie, vysávají nás jejich bankstri, ale se jim to nějak rozpadá, a my tady budeme furt ... Těžko nás porazit, když nebojujeme!
Politika nestojí za mnoho. Svatá pravda! Naši politici jsou riťolízači světovládný, kteří jim za to dovolí, tak trochu krást. Ale je fakt, že jsme je zvolil ve volbách, které nám dovolili. Na politiků můžeš nadávat nahlas a nikdo tě nezavře? To není špatné. Žijeme v drahotě a bídě, ale hladem neumíráme již přes sto let. Čtvrtina lidí má denně na kouření, polovina na benzín a tři čtvrtiny na flámu. To není špatné. Počasí stojí za dýmku kouře. Zopsulo se, žádné léta, žádné zimy. Ale nemáme tsunami, ničivé tornáda ani zemětřesení. To není špatné. Příroda také nestojí za mnoho. Ani pořádně hory, ani moře, ani džungle. Ale nemáme na každém kroku jedovaté hady, chlupaté pavouky, moskyti, v lese na tebe neskočí hladový tygr a pravděpodobnost, že tě do Váhu stáhne krokodýl, je poměrně nízká. To není špatné. Celé je to tady na přesto za h ... o! Je to přesně tak. Ale nikdo nás tu nedrží. Můžeme se kdykoliv vzít a odstěhovat se na jiné, lepší místo, kde bude vše jako v USA filmu či seriálu.
Nic důležité zde nemáme, takže nám to nikdo ani nechce vzít. Nic nám zas tak příliš nechybí, takže sami na nikoho neútočíme. Nejsme bohatí, aby se nám sem stěhovali hladové hordy, a nejsme zdaleka tak chudí, abychom se vystěhovali sami. Díky Pánu Bohu, i když nedržíme jako národ velmi pohromadě, ale ani se velmi nežere a neubližují si. Nikdo nás až tak jako jednotlivce neomezuje a nemá tendence nás násilím odnárodňovať. Pokud existuje na světě místo, kde se může každý jakž takž v klidu a svobodně rozhodnout, čím chce být, jak chce žít a co chce dosáhnout, tak je to tady. Dovolí nám v omezené míře studovat, cestovat, podnikat, pracovat, chlastat, reptat na cokoliv, co chceme ... ??? A to není špatné. Akorát by neškodilo si to sem-tam připomenout. Líbí se mi moje vlast. Zůstanu tu ještě i letos ...
neznámý autor ......

---

Obchodníci a reklamy z nás dělají blbce. Promiňte ten výraz, ale jinak se to ani nazvat nedá. V hypersupermarketu prodávají zázračné „bio francouzské“ kuře už po slevě za 160 Kč kilo, protože prý je vychované na farmě, kde pobíhalo po dvoře a bylo dokrmené cereáliemi.

Cereálie, dřív se tomu říkalo zrní! To se mi navíc spojilo s tvrzením jednoho našeho novináře, který napsal do Fragmentů článek, kde poznamenal, jak naše kuřata jsou namačkána v klecích a krmena antibiotiky. Tak, aby bylo jasno. Vím o čem píšu, protože jsem vysokoškolským vzděláním zemědělec, vyrostla jsem na dvoře mezi slepicemi, husami, kačenami, s kozami, koňmi, ovečkou. Když jsem dostala od rodičů výprask, tak jsem se šla vybrečet krávě na krk. Navíc celý svůj profesní život jsem pracovala v zemědělství, schvalovala porosty jako semenářský agronom, dohlížela na pracovníky „výkupáckých“ laboratoří, zda dobře hodnotí zrniny, pracovala u laboratorního stolu, psala metodiky pro laboratorní a technologické postupy při skladování obilí a výrobě krmných směsí, počítala receptury, navrhovala normy a posledních 10 let lovila na internetu všechno, co se týkalo výživy zvířat, potažmo lidí. Tak mi, prosím, věřte a přečtěte si tento článek, je to ve vašem vlastním zájmu.

Ano naše zemědělství bylo poznamenáno socializací, zcelováním pozemků v nevhodných podmínkách a nevhodnými terénními úpravami, ale to byly spíš výjimky a nebylo to všude. Staří sedláci moc dobře věděli, proč je ta mez tam, kde zrovna je. Celá krajina byla uzpůsobena tak, aby zadržovala vodu. Stejně tak zdravé lesy. Pro člověka je nejdůležitější vzduch, voda a půda. O jakosti vzduchu nemluvím, o jakosti vody a hlavně o jejím množství, které naší současnou krajinou jen rychle prohrne, taky ne a o půdě – o ornici – největším našem pokladu, to by bylo několik stránek málo. Při vstupu do EU jsme měli 120 % potravinovou soběstačnost. Tlak nadprodukce „starých“ členských států EU je tak vysoký, že i třeba v Rakousku, které si berou všichni za vzor hospodaření (viz pan dr. Cílek v nedělní Moravcově debatě) za posledních 15 let zaniklo 40 % malých farem, protože to ekonomicky neustály. Přitom v Rakousku není tolik „hypersuper“ nadnárodních řetězců, a tak každý obchodník musí koupit potraviny kolem sebe a ne je vozit přes půl Evropy, případně zeměkoule, a přesto to malé farmy ekonomicky vzdaly. Tvrdím, že naše zemědělství bylo na vysoké úrovni a plně konkurenceschopné, nebýt nerovných, přímo vražedných podmínek, které mu připravili naši politici.

Jela jsem nedávno po delší době autem po jižní Moravě. Na polích není nic jiného než ječmen, pšenice, kukuřice a řepka. Kde jsou lány vojtěšky, červeného jetele, řepy cukrové i krmné, hrachu, cibule, okurek, jahod, mrkve, bobu … Vždyť už se vůbec nedá sestavit osevní postup. Jaký vliv to má na strukturu půdy, jaký veliký splach je do potoků a řek. To ale není cílem mého článku. Nemáme už žádný dobytek. Jak dlouho mohli zemědělci vydržet výkupní cenu mléka za 5 Kč, když u nejlepšího chovatele se výrobní náklady na 1 litr pohybují k 8 Kč. Tak se podřezaly kravám krky. Chováme se přece ekonomicky! Stejně tak to skončilo u chovů prasat a drůbeže. Nemá kdo žrát jetel, a tak se nepěstuje a není chlévská mrva na hnojení, tolik potřebná pro zachování humusu a udržení vody v půdě, není kde zpracovávat cukr, není kde zpracovávat ovoce a zeleninu. První, co bylo zlikvidováno byla Fruta: v Modřicích, v Miroslavi, ve Znojmě, a cukrovary, kdo je prodal Francouzům? Na jednoho pracovníka v potravinářském průmyslu pracovalo v prvovýrobě, to znamená na poli, v průměru 8 lidí. Že jsou teď všichni na sociální podpoře a nevybereme tolik daní? To nevadí, zvedneme DPH! Že nám ubylo orné půdy o 250 000 ha, že máme na nejkvalitnější orné půdě (kde se pěstovala zelenina) logistická centra, hypersuper a sluneční kolektory, to nevadí, však to zaplatíme všichni v ceně energie. Nejhorší ovšem je, co jíme. A to musíme všichni.

Dám příklad maso. Už jsme potravinově soběstační na nějakých 60 %. Naše hospodářská zvířata nejsou krmena antibiotiky minimálně 25 let a už tehdy se dávalo pečlivě pozor, aby to nekolidovalo s lidskými léčivy. Zvířata, která byla takto léčena, skončila povinně v kafilériích (státních!). Soudruzi při centrálním plánovaní měli málo devíz na dovoz nezbytných surovin, a proto se všechno do komplexních krmných směsí dávkovalo na spodní hranici, viz třeba fosfor, sója (bez P a bílkovin to prostě nejde). Veterináři v ČR kontrolují na všech jatkách vnitřnosti, játra, ledviny, kde se kumulují těžké kovy, mykotoxíny a objeví všechny průšvihy. Zato u dovozového masa, už mohou kontrolovat jenom svalovinu, protože vnitřnosti se k nám nedováží, a v ní jsou koncentrace škodlivin tak nízké, že je neobjeví. Hádejte, kdo snědl při ,,dioxinové“ aféře všechno německé maso? Bylo levné, že?

Nejhorší ovšem je, že všechno z dovozu, co se u nás zabalí, dostane EAN 985 a jsme u toho, nepoznáme odkud to je. Jedovatě podotknu „nejvíc kravínů, prasečáků a drůbežáren“ je v Praze! Jíme drůbeží maso z Brazilie, které tam nadnárodní řetězec koupil za 9,90 Kč za kg (zabalil jako Vodňanské kuře), hovězí z Argentiny za 19,80 Kč (krmené výhradně GMO sójou, která roste na místě čerstvě vyklučeného pralesa, tedy zelených plic planety), ale balené v Praze třeba pro Ahold! Marže těchto hypersuper je asi 48 % a to jsme nadávali za totáče Jednotě, že měla 12% marži.

Mléko, sýry – zdroj vápníku. V polovině sýrů jsou analogy (jsou 3 x levnější než tvaroh). Mám to dál rozvádět? Co se stalo s naším

tvarohem? Už z něj buchty neuděláš! Ve všem je nacpaný modifikovaný škrob a případně vláknina, aby zadržovaly vodu. Kde jsou naše kvalitní sýry? Co s nimi udělal francouzský majitel Želetavy? Jogurty nejsou jogurty, ale nabarvený, navoněný ochucený škrob. Vezměte rozum do hrsti, jogurt je jen to, co má v názvu jogurt (přikázáno EU). Žádné Dobré mámy, Activie, či jak se to všechno jmenuje. Žádný problém, však všechen chybějící vápník, hořčík, atd zakoupíme v lékárnách!

Díváte se občas v televizi, jak vaří špičkoví kuchaři: Ital v kuchyni, Zdeněk Polreich? Používají zásadně „prvotní“ suroviny. Rovněž s tuky je to všelijaké. Kolik si myslíte, že člověk jako zvíře snědl olejnatých semen? Zato jedl sádlo a pil syrové, nehomogenizované tedy plnotučné mléko, ale také se hýbal! Olivový olej, panenský, ano! Ale jen do tří měsíců po vylisování, to už jej „hypersuper“ přivezou k nám. Nejkvalitnější olej je čistý řepkový, dostanete jej ale koupit? Omega mastné kyseliny největší nesmysl, ty naopak zacpávají cévy a způsobují záněty. Najděte si nejnovější výzkumné zprávy o cholesterolu, ale ty sem snad ještě z USA nedorazily.

To, co je jinde už dlouho v potravinářství zakázané, tak u nás se o tom ani nemluví. Přeskočím chleba – o hrůzo, naše základní potravina. A to jsem se ještě netrefovala do tekutin, které nám obchod nabízí. Hromady PET lahví. Podívali jste se někdy na obsah ovocného podílu? Že bifenily pronikají z obalu dovnitř do obsahu? Že oxid uhličitý v sycených vodách je znečištěn příměsemi? Že nejkvalitnější voda je z vodovodního kohoutku. Že dlouhodobé pití minerálních vod je nepřirozené. Člověk jako zvíře pil povrchovou vodu. Chcete pokračovat?

Letos je v naší republice zasázeno jen 30 000 ha brambor a lékaři naříkají, že málo jíme brambory (zdroj draslíku a vitamínu C). Dříve jsme jich snědli téměř třikrát tolik. Jistě, přestala jsem kupovat brambory také, ne protože jsou drahé, ne protože jsou odněkud z Tramtárie, ale protože jsou zelené, skladované na světle a tudíž jedovaté a karcinogenní. Jak může někdo nabízet zelené brambory, vždyť se to nesmí dávat ani dobytku? Upozorňovala jsem paní vedoucí našeho Alberta tady na sídlišti, ať ty zelené brambory vyhodí. Ano provedla to, ale dnes už jsou tam zelené zase, protože na světle zezelenají už za tři dny.

A ještě abych nezapomněla na ty klece. Brojleři u nás rozhodně v klecích nebydlí, ani chovné kuřice. Bydlí v nich nosnice a jim předepisuje EU velikost klecí. Myslíte si snad, že jinde v EU se klece nepoužívají?

---
Jak mohli elektrifikovat a plynofikovat zemi? 
Jak mohli nastavět vodní a tepelné elektrárny? 
Jak mohli postavit nemocnice a zdravotnická střediska a zajistit bezplat nou zdravotní péči? 
Jak mohli nastavět tolik bytů posměšně nazývaných králíkárny pro lidi, které ale dnes mají hodnotu milionů? 
Jak mohli zajistit levné nájmy? 
Jak mohli zajistit levné energie? 
Jak mohli zajistil opravdu bezplatné školství na všech stupních? 
Jak mohli vybudoval školní budovy s tělocvičnami, hřišti a jídelnami? 
Jak mohli vybudoval v obcích vodovody? 
Jak mohli vybudovat v obcích kina, knihovny, kulturní domy, požární zbrojnice, obchody? 
Jak mohli vybudoval pionýrské domy a staral se o aktivity mládeže ve volném čase? 
Jak mohli postavit rekreační zařízení? 
Jak mohli poskytovat pracujícím rekreace na zotavenou zdarma? 
Jak mohli postavit zimní stadiony, fotbalové stadiony, sportovní haly, plovárny a jiná sportovní zařízení? 
Jak mohli vybudoval bezprašné cesty tak, aby bylo spojení do každé vesnice? 
Jak mohli stavět dálnice? 
Jak mohli vybudovat elektrifikované železniční tratě? 
Jak mohli zajistit levné autobusové spojení do každé vesnice od rána do půlnoci? 
Jak mohli poskytovat slevy na dopravu pro studenty a pracující? 
Jak mohli zajistit soběstačnost ve výrobě potravin? 
Jak mohli zajistit, že potraviny byly kvalitní? 
Jak mohli zajistit, že věci pro malé děti byly za směšné nízké ceny? 
Jak mohli zajistil, že nebyli bezdomovci? 
Jak mohli dával nevratné půjčky rodinám na koupi zařízení a stavbu rodinných domů? 
Jak mohli poskytovat mladým rodinám nenávratné a novomanželské půjčky? 
Jak mohli vybudovat telekomunikační systémy, rozhlasové a televizní vysílání? 
Jak mohli zajistil, aby se lidé nebáli chodit v noci po městech a vesnicích a cítili se bezpečně? 
Jak mohli toto vše dokázat a přitom mít vyrovnaný státní rozpočet? 
Jak je možné, že neměli žádné dluhy? 
Jak je možné, že po jejich čtyřicetileté vládě nezbyla republika zadlužená,ale naopak měla po světě pohledávky?

---

 Obchodníci to vědí včetně těch co chtějí aby obchody dělali jiní než my, třeba Němci, Francouzi nebo lépe řečeno nadnárodní korporace.
Před rokem 1989 jsme měli v Číně slušné postavení dá se dokonce říci asymetrické vůči naší celosvětové pozici, za úřadování V. Havla jsme naše pozice bez boje ve jménu lásky vyklidili a zůstali bez peněz i bez lásky. Nutno říci, že Čína není RVHP a platí dobře a většinou dolary, nebude si kupovat ani co nechce ani od někoho kdo otevřeně postupuje proti jejím zájmům a deklaruje svoji nevraživost vůči její oficiální politice. I my občané spojujeme politiku a obchod každý den, určitě nenakupujeme u někoho kdo nám nadává, kdo nás pomlouvá nebo nám škodí, je to přirozené a zákazník utrácí svoje peníze tam kde chce a kde je mu to příjemné, světe div se, dokonce občas leccos odpustí, přehlídne nebo toleruje pokud ví, že jeho peníze budou použity v souladu s jeho očekáváním a ne dokonce proti němu. Zavádějící čísla o našem exportu do Číny jen popisují současnou žalostnou situaci způsobenou naší nebetyčnou hloupostí a naivitou. Z dodavatelů jsme se stali subdodavateli, místo toho abychom obchody realizovali my tak je realizují jiní a vzdělávají na naší práci a slíznou smetanu. Herman a celá jeho strana podporují nadnárodní korporace proti zájmům nás občanů, nadnárodní korporace stále více svírají svět a staví své zájmy nad zájmy lidí, národů i států.
Je už symbolické, že za zájmy nadnárodních korporací se pořadu byli p.Herman a p.Pitron, zarputilí protiZemanovští bojovníci, p. Hermana přítele sudetoněmeckého Landsmansaftu netřeba představovat, p. Jakub Pitron, kdo neví, je hlavní tváří akce "Červené karty".

---

"BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI" prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze.
Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.
Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabric, co byly záměrně likvidovány?Jak skončili ti, co ho vypískali? Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci?
Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to někteří nechtějí přiznat.
Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy?
Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, ...?
Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko.
Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací.
Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců, 100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 mi-liony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo.Máme tak "kvalitní" život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní.
Devastace společnosti pokračuje vysokým tempem.
Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty. Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu, přesně podle plánu.
Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech, co tady za posledních 26 let na-páchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Če-sko i celý český národ.
Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákonným vyvedením ma-jetku do zahraničí, každý občan ČR okraden o minimálně 5 milionů korun. Přece nebudou polistopa-doví zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zdevastovanou kolonii Česko i český národ zlikvidují.
Už víc jak 26 let posloucháme lži o demokracii a svobodě.
Ani jednoho jsme se nedočkali.Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál.V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká: "Veškerá státní moc patří lidu této země".
Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat.
Někdo si snad myslí, že "lid, co má veškerou státní moc" by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stat, ve kterém žije?
Jedinou pozitivní věc proti období před havlovskym pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel.
Už nestojíme fronty na "banány."

---

...doporučené externí odkazy

Facebook

Facebook - wiki

Mark Zuckerberg - wiki

---

...tip na stránku 

teorie Placaté Země

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio