Facebook - Trump

Světem se jako lavina šíří videa, na kterých se po kýblech vylévají emoce nešťastných levicových voličů neúspěšné prezidentské kandidátky Hillary Clinton. Já jen doufám, že všichni tupci, co slíbili že opustí USA pokud vyhraje Trump, svůj slib dodrží a že se dočkáme dalších zábavných scének, které nám naši jinak orientovaní spoluobčané přichystají.

Jaromír Schmidt


Světem se jako lavina šíří videa, na kterých se po kýblech vylévají emoce nešťastných levicových voličů neúspěšné prezidentské kandidátky Hillary Clinton.  Já jen doufám, že všichni tupci, co slíbili že opustí USA pokud vyhraje Trump, svůj slib dodrží a že se dočkáme dalších zábavných scének, které nám naši jinak orientovaní spoluobčané přichystají.
Tak. Jen díky rotačkám a díky gigantickému dluhu, si tato klika mohla toto vše dovolit a financovat. I za tu cenu, že to znamenalo, zničit a ožebračit vlastní národ, který díky nim, ztratil budoucnost. Nikdy a nikdo nebude schopen splatit tak obrovský dluh. A pokud Trump bude chtít postavit národ na nohy, bude logicky hledat viníky. A to je jeden z důvodů, proč se světem šíří panika.
Pokud tedy Trump dodrží co slíbil, bude to znamenat rozpad tohoto celosvětového spiknutí a postupný návrat k zdravému rozumu a poctivé ekonomice, která neživí línou krákající verbež, hrající si na elitu národa. 
Nebyl to jen zbrojní průmysl, který na válkách a vraždění vydělával. Byl to celosvětový terorismus, neziskové organizace jejichž úkolem bylo rozvracet a napadat principy demokracie kdekoliv na světě. Byla to média, šířící lži a prosazující zničení základů všech národních států. Zničení tradic a přirozených principů postavených na rodině a spolupráci. To vše existovalo a existuje, díky financování z pokladnic fašistické kliky ovládající USA. A přirozeně díky slouhům, které si postupně dosadila do vrcholných pozic ve všech končinách světa. 
Naproti tomu Trump slíbil lidem práci a tak i proti obrovské síle celosvětového spiknutí, podvodů a lží, dokázal sjednotit Ameriku. Sjednotit a nikoliv rozdělit, jak hlásají naše hlásné trouby demokracie, protože po dlouhé době bylo jeho vítězství jednoznačné. A kdo viděl některý z jeho projevů, tak ví, že hodlá zavést 35% zdanění všech výrobků, které americké firmy vyrábějí v Číně a prodávají v USA za pár centů. Už jen to stačí, aby spustil lavinu hrůzy v hlavách všech těch podvodníků, kteří se neštítí vydělávat na levné otrocké práci lidí. A pokud půjde touto cestou, pro nás to bude mimo jiné znamenat konec levné spotřební elektroniky. Protože pokud uzavře svůj trh USA, ostatní státy budou následovat. 
Jasně, že neříkala nic nového. Každý rozumný člověk v průběhu několika posledních let pochopil, že pro tuto temnou kliku je vraždění a smrt zábavnou cestou k mamonu a byla schopná vynakládat miliardy, aby lidem kdekoliv na této planetě zničila život. 
tské kandidátky USA. Té kandidátky, které celému světu slibovala válku z Ruskem a šílenství nukleárního inferna. 

---

Alex Galex

Milí přátelé, jakkoliv s Vámi sdílím vaše nadšení nad vítězstvím Donalda Trumpa, tak bych vás rád požádal, abyste tlumili své nově se vynořivší proamerické nadšení. Amerika kvůli jedněm volbám nepřestane být velkým satanem. Jenom už nebude tak moc velkým satanem, ale jen o trochu menším velkým satanem

---

Marek Vašut: „Pro mne je zvolení Trumpa příjemné překvapení. Po tom, co se vlastně všechna korporátní média ve Spojených státech a na Západě spojila do naprosto nezakrytého boje proti Donaldu Trumpovi, se totiž ukázalo, jak moc jsou mainstreamová média a samozvané politické elity odtrženy od názoru nás, obyčejných lidí. Zvolení Trumpa je budíčkem pro samozvané politické elity, aby už opustily svou elitářskou věž ze slonoviny! Je to úplně stejné vítězství jako je Brexit a další věci s tím spojené. Prostě svět už má dost nesmyslné politické korektnosti a elitářství mainstreamových médií,“ řekl pro ParlamentníListy.cz překvapivě herec a moderátor Marek Vašut.

---------

..pokud p.Clintonová se svým manželem měli prsty v rozbombardování Jugoslávie, tak manželka Donalda Trumpa, který jí porazil ve volbách a vzal jí její celoživotní sen, je Slovinka ...jak se říká, KARMA JE SVINA..

---

Sdíleno:
Radim Svoboda .."Je dobře, že ta svině nevyhrála... Ale ještě se budete divit, co nás bude čekat s McDonaldem Trumpem..."
--Eduard Ladislav Janoušek .."Nám nic nehrozí...na naší straně je jeho tchýně..

---

Josef Mottl

Mám dotaz na facebook. Zablokujete nás teď všechny co máme radost z výhry Trumpa?

---

Od Eva wesley: .."Je to porážka těch jejích odpudivých představitelů jako jsou Schwarzenberg, Kalousek, Štětina, Fiala, Herman, Gazdík, Horáček, Kocáb, Bursík, Halík, Vlk, Jourová, celé té nevábné klaky, jež veškerou svoji sílu a energii čerpala z příkrého nepřátelství Západu k Rusku, a svým politickým životem tak vlastně cizopasila na balancování těchto dvou mocných sil nad propastí nukleární války.".. Z textu :

---

Miloslav Amihaesei Xenofob

Tak "umírnění demokraté" v Americe protestují proti demokraticky zvolenému prezidentovi. :D Zapalují auta, popelnice a dokonce se i střílelo (není jisté, že to bylo kvůli výsledkům voleb, ale muselo se to zmínit, aby to bylo dráma). Poslech rádia byl prostě v práci velice výživný. Dokonce prý se kdosi tázal v Americe lidí, jak vnímají výhru Trumpa a odpovědi prý byly typu: "No co se dá dělat, nemůžeme to změnit.." Když jsem ale viděl poměr hlasů Clinton vs. trump, tak jsem zjistil, že v Émerice je až nebezpečně moc kokotů. Zajímavé však je, že když nad vítezstvím (u nás) Trumpa někdo pláče, vždy je to ten největší odpad typu Persynskiho (havloid), Hajánek a spol.

---

TAK JSEM KONEČNĚ DOSTAL ZNOVU CHUŤ DO ŽIVOTA ŽE JEŠTĚ NEŽ JSEM SI DAL KAFE, UŽ AKTIVNĚ OPRAVUJI V PRÁCI ŠTAFLE SÁM OD SEBE :D MÁM VELKOU RADOST ŽE ZDRAVÝ ROZUM ZVÍTĚZIL A ŽE LIDI NESTOJÍ ÚPLNĚ TAK ZA HOVNO A TY CO OPRAVDU STOJÍ ZA HOVNO DOSTALI KONEČNĚ POŘÁDNOU LEKCI.

---

Josef Mottl

Dnes se budu po prvé po dvou letech dívat na ČT a náramně se bavit chrlením mouder různých znalců a politologů až nám budou vyprávět co si o tom a proč máme myslet a já si budu dál myslet svý, oslavovat a náramně se bavit a považovat celý tv program za vtipnou šarádu. Protože konečně zvítězil zdravý rozum nad lživou a agresivní pseudodemokracií. Děkuji vám Američtí občané a začínám si Vás vážit a mít znovu rád. Je to navíc parádní lekce pro lživá a zkorumpovaná media.

---

Miloslav Amihaesei Xenofob

Tak Američani maj na "Hradě" Trumpa a já tento večer popíjím v klidu kávu s pocitem, že zvítezil přece jenom zdravý rozum. Uvidíme jak se Trump pochlapí, ovšem už jenom to, že nejspíš padne kapitalistickofašistická dohoda TTIP je v pořádku a je to cesta správným směrem

---

Přeji panu Trumpovi, aby stihl udělat více práce, než J.F.K.

---

Josef Mottl

PŘEVRÁTIT SVĚT NARUBY? 
Zamyšlení nad důvody odpůrců Donalda Trumpa.
Zřejmý je důvod, proč nově zvoleného prezidenta USA odmítá například americký finančník George Söros. Donalda Trumpa označuje za "podvodníka" a "možného diktátora" snažícího se vyhnout kontrole Kongresu a Ústavy. Vlivem Trumpa má podle Sörose dojít k otřesu finančních trhů. (V případě posledně jmenovaného by měl finančník Söros vědět o čem mluví. Tohoto finančního mága totiž nejvíce „proslavila“ spekulace na pokles britské libry v roce 1992, díky níž si přišel na více než miliardu dolarů a stal se „mužem, který položil na lopatky Bank of England). Přesto však Sörosovo napadání Trumpa nemá jiný důvod, než frustraci z porážky Hillary Clinton tlačené do Bílého domu globalisty. Víme-li, že je Söros představitelem rockefellerovského trendu směřujícího k vytvoření globální vlády, je jeho rozhořčení nad volbou Donalda Trumpa pozitivním zjištěním. Sörös se obává, projekt New World Order v Trumpově politice mnoho pozornosti vzbuzovat nebude. Podívejme se však, proč Donalda Trumpa odmítají jiní.
Významné místo mezi odpůrci zaujímají dle informací světových médií ženy. Pochod žen vystupujících proti novému americkému prezidentovi USA se konal dokonce i v Antarktidě. Co ženám na Donaldovi Trumpovi vadí?
Už jako prezidentský kandidát se stal terčem kritiky poté, co The Washington Post zveřejnil videozáznam z roku 2005. Trump v rozhovoru s moderátorem popisuje, jak se snažil mít sex s nejmenovanou vdanou ženou, jak jej přitahují krásky, které hned začne líbat a podobné pudové výlevy. Hillary Clintonová slova Donalda Trumpa označila v předvolebním klání za odporná a varovala: „Nemůžeme dovolit, aby se takovýto muž stal prezidentem.“ Samozřejmě, je právem každého v oblasti vztahů muže a ženy prezentovat svůj vkus. Muži, které důsledek produkce testosteronu pronásleduje bez ohledu na věk se zkrátka často ve svých reakcích neudrží. I ve věku ctihodných kmetů vedou stejné řeči, jak činili v časech chlubivé sexuální touhou naplněné puberty. Domnívám se však, že trýznivé libido je v prezidentské roli méně nebezpečné, než když takovýto nejmocnější muž planety spustí bez souhlasu Kongresu a Rady bezpečnosti „humanitární bombardování“ zasahující civilní obyvatelstvo.
V protestech nezůstali stranou ani Pražané. Asi dvě stovky lidí se den po inauguraci Donalda Trumpa zúčastnilo na pražském Václavském náměstí solidárního shromáždění s pochodem žen ve Washingtonu pod názvem Love Trumps Hate (slovní hříčka s odkazem na nového prezidenta USA). Pokud jde o konkrétní důvody protestu, mluvčí pražské akce uvedla, že je zaměřen proti rétorice nenávisti užívané nejen Donaldem Trumpem, ale i dalšími politiky včetně těch v České republice. Dodala, že pražské shromáždění vyjadřuje podporu demokracii, lidským právům, ekologii, profesionálnímu zpravodajství a rovnosti žen. Jedná se o jistě správné cíle. Dle mého však schází uvést, v čem jsou tyto hodnoty konkrétně ohroženy politickým programem Donalda Trumpa. Zajímavé by rovněž bylo posoudit, jak uvedené hodnoty ve své osmileté politice rezonoval Barack Obama.
V negativních stanoviscích pochopitelně nezůstala stranou americká média. The Wall Street Journal označil Trumpovu inaugurační řeč za jeden z nejzlověstnějších projevů v historii. Americký agregátor The Huffington Post zmínil, že inaugurační řeč vyzněla jako vojenský převrat. Dle listu The Washington Post přetrhl Trumpův projev více než dvousetletou historii inauguračních proslovů. Nová hlava státu dala všem najevo, že toto bude úplně jiné prezidentství, říkají shodně média.
Jako důvod kritiky Trumpova projevu bylo často zmiňováno opakování témat jeho předvolební kampaně. Co je však negativního na tom, že prezident setrvává na shodných stanoviscích? Ostatně, kdyby Trump při inauguraci zmínil témata od předvolební kampaně odlišná, zcela jistě by se hovořilo o jeho nezásadovosti, ba v jeho případě určitě i o nečestnosti a jiných dalších charakterových poklescích.
The New York Times upozornil, že nový prezident nepřipomněl ani „oběti, které byly složeny našimi předky", ani ducha Ameriky, ani její hodnoty. Kdo Trumpův projev sledoval pozorně ví, že tak to není. Pokud jde o složené oběti. Prezident se nepochybně chce distancovat od akcí, v jejichž důsledku se Američané vracejí do vlasti v zinkových rakvích zahalených v americké vlajce. Pokud jde o ducha Ameriky a její hodnoty, ani Trump neopomenul tradiční pompézní (chcete-li povýšenecké) prohlášení, že USA jsou světově „on the top“. Nicméně z jeho slov vyplynulo, že o tom budou muset USA svět přesvědčit činy dokazujícími schopnost stát v čele světové progrese. Tedy nikoli militantními akcemi typu „export demokracie“ na Blízký východ.
Pokud jde o Evropu, magazín Politico upozornil, že Trump ji ponechal ve své inaugurační řeči „mimo", čímž dal najevo, že ta se nyní bude muset spoléhat pouze na sebe. Španělský El Confidencial napsal, že Trump světu sdělil, že nadále bude myslet pouze na svou Ameriku. Někteří evropští politici říkají, že pokud se Trump snažil Evropu varovat, tak se mu to dokonale podařilo. V souvislosti s tím naléhavá otázka na adresu Trumpových odpůrců:
Co je špatného na tom, že USA ustoupí od nechvalné známé politiky světového četníka a nebude například demonstrovat svou oddanost evropským spojencům NATO expanzí vojenské síly směřující na Východ k hranicím Ruska?
Švýcarský list Neue Zürcher Zeitung k Donaldu Trumpovi podotkl, že "ve stopách velikánů jako George Washington, Abraham Lincoln a Franklin Roosevelt se nově zvolený prezident jeví jako chuligán". Co řekl k inauguračnímu slovu projevu Donalda Trumpa bývalý český diplomat Michael Žantovský?
„V tom projevu byla taková naléhavá nota. Trochu takový úmysl převrátit Washington, Ameriku a možná i svět naruby“, řekl Žantovský. I když dodává, že z minulosti jsou známy příklady dokazující, že takové pokusy vůdců ne vždy dobře skončily, položme si (možná provokativní) otázku:
Je dnešní svět ve všem natolik dokonalý, že by bylo škoda jej převrátit naruby?

---

Donald Trump se vypořádal s protestujícími po svém. Madonně a dalším vzkázal...

Pochodu za práva žen, který se změnil v protestní pochod proti novému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi, se jen v USA zúčastnilo asi 2,9 milionu občanů. Protesty probíhaly napříč Spojenými státy, od pobřeží k pobřeží, od New Yorku po Los Angeles. Nezůstalo však jen u Spojených států. Pochod zažila i stověžatá Praha.

Článek v angličtině naleznete zde.

Slavná zpěvačka Madona v projevu k protestujícím pronesla i sprostá slova. Lidem, kteří pochod kritizovali, vzkázala pouze: „Fuck you.“

K protestům se vyjádřil i samotný prezident Donald Trump. Již tradičně tak učinil na sociální síti Twitter. „Sledoval jsem včerejší protesty a získal jsem dojem, že jsme teprve včera měli volby! Proč tito lidé nehlasovali?“ ptal se na sociální síti prezident USA. Hvězdy jako Madona by si měly uvědomit, že už je po volbách.

---

D. Trump : A za moře vzkázal: Nebudu Ameriku pomocí bomb, dronů a tanků vyvážet. Vnucovat ji jiným národům a státům. Ode dneška bude na prvním místě naše zem. Je zoufale zchátralá a zkorumpovanými elitami zapomenutá – jako většina jejích občanů.

S tím je ale konec. Udělám ji opět velkou, bohatou a svobodnou. A pokud lesk, který z ní začne opět po čase vyzařovat, inspiruje jiné – ať se sami rozhodnou, jestli chtějí něco podobného. Budu sice tvrdě hájit americké zájmy, ale s respektem k tomu, že také jiné státy mají své národní zájmy a mají právo je bránit.

---

Ruza Razdikova

 

Přišlo mi do mejlu :Trump: Nikoli zázrak. Triumf bílých otroků – mužů i žen. Druhá vítězná bitva o naději na svobodu. Modleme se (a pracujme) dál. Válka pokračuje
9. 11. 2016
Petr Hájek po probdělé noci poznamenává "několik vět" na okraj výbuchu voličské kontrarevoluce, která instruktážně odhaluje slabost mocných a sílu bezmocných
Je středa 9/11. Donald Trump je prezidentem Spojených států. Je to tak trochu opak 11/9 (jak mě upozornila dcera Erika) – což je "slavné" datum teroristického útoku na Ameriku a celý západní svět (z rukou mocných v USA). Je to totiž svým způsobem stejný šok. Alespoň pro establishment na obou stranách Atlantiku, který byl 11. zářím 2001 nastolen či upevněn.
Především však jde o další triumf voličské kontrarevoluce, která již dlouho bublá a stává se realitou na obou kontinentech: Rakouské prezidentské volby (za pár dnů se budou po volebních podvodech establishmentu opakovat a velkou šanci v nich má "kontrarevolucionář" Norbert Hofer), pak Brexit – a nyní spojenými kavárnami západního světa nenáviděný, aktuálně nejvyšší Trumf lidového odporu proti všem obludám totality v maskách současných mocenských elit – Donald Trump.
Ani patos, ani triumfalismus
My, kteří jsme si byli jisti, že zvítězí (jako autor těchto řádků od prvního okamžiku, kdy se objevil na politické scéně), musíme přijmout toto neslýchané přelomové vítězství lidí nad obludami Nového světového řádu stejně civilně a střízlivě jako nový prezident Spojených států ve svém prvním projevu, když své vítězství oznámil: Bez patosu a triumfalismu.
Svět se tímto okamžikem nezměnil v bezpečné místo. Naopak se dokonce stal možná (na čas) ještě více nebezpečný, než byl včera. Clintonová sice prohru "uznala" (co by také mohla dělat při tak šíleném rozdílu), ale patrně zase dostala zápal plic, takže nemohla vystoupit na veřejnosti. Jenže všechny síly, které ji do boje vyslaly, financovaly, tlačily – prostě celý ten totalitní systém, který reprezentuje, se na rozdíl od ní nehroutí. Budou se teď naopak ještě více (a rychleji) pokoušet urvat, co se dá, než Trump složí prezidentskou přísahu.
Že by ho do té doby rovnou odstřelily – a do křesla by nastoupil "systémový" viceprezident Pence, kterého si Trump vyvolil, aby zmírnil tlak republikánského establishmentu – není úplně vyloučené. Ale nový prezident samozřejmě ví, že je "mužem určeným k likvidaci" a již dal najevo (nejméně jeden pokus o atentát již eliminoval), že se tomu umí docela účinně bránit. Jenže je tu něco, nač zatím nebude mít vliv. Temné proudy, které vytvořily Clintonovou, se možná nyní pokusí co nejrychleji vyvolat ostrou mezinárodní krizi – kterou bude "řešit" ještě "nobelista míru" – černoch v Bílém domě.
Do doby Trumpovy inaugurace budeme tedy patrně prožívat ještě hodně úzkostí. A ostatně také po ní, protože tohle nebyl "sportovní fér boj" – a kdo zvítězí, bude prostě vítěz. "Oni" (korporace, vojenský průmysl, finančníci atd.) se hned tak nevzdají. V nejlepším případě se pokusí přeskupit síly a donutit nového prezidenta jednat v jejich zájmu jaksi "z druhé strany". Ustojí to "kontrarevolucionář" Trump?
Herci, novináři, agentury, politologové
Washingtonská Kavárna, spolu s Wall street, jsou aktuální hlavní "lůzři" tohoto plebiscitu o prodloužení života naší civilizace. Nejen v zámoří, také v Evropě – nás nevyjímaje. Teď jsou všichni v šoku, ale brzy jim otrne. Změní možná trochu tón, pokusí se o "lidskou tvář" – ale o to budou nebezpečnější.
Nezapomínejme: Pokud soudruzi z Bruselu a Berlína po Brexitu otevřeně vzkázali půl miliardě lidí na kontinentě, že takovou chybu (aby je nechali rozhodovat o jejich osudech) již nepřipustí – teď to bude platit dvojnásob. Ostatně ti v Německu se již neudrželi a označili Trumpův triumf rovnou za "černý den". Je to logické – a vlastně nečekaně upřímné: Zákon o zachování temné energie. Když obyčejným lidem svitne záblesk naděje, establishment (který žije na odvrácené straně našich životů) to vnímá jako soumrak. Kéž by měl pravdu.
Nemá smysl ani ironicky komentovat "nasazení" všech hvězd šoubyznysu, prolhaných agentur na výzkum veřejného mínění a dosud nevídaného otevřeného spojení všech médií – proti "bílému muži" (ne proti Trumpovi). Nemějme rovněž nejmenší pochybnosti, že také "majitelé voleb" a jejich nástrojů (Soros a spol.) se pokusili udělat největší volební podvod v historii USA. Jenže Trump byl zvolen tak obrovskou většinou (podvody a manipulace během hlasování mu podle nezávislých odhadů ubraly nějakých pět až sedm procent hlasů), že více se s tím prostě dělat nedalo.
Měli by si naši soudruzi herci, novináři, průzkumníci veřejného mínění, politologové – prostě celá ta kavárenská "elita" vzít z této "katastrofy" nějaké pounačení? Měli. Ale nevezmou. Je to v nich jednak jako v koze (přesvědčení o nadřazenosti a nekonečné moci), jednak nic jiného neumějí. Bartoškové a Dykové budou dál vyhlašovat proti prezidentu Zemanovi "týdny neklidu" – přestože jsme právě prožili dvanáct hodin, které otřásly světem.
Válka pokračuje
Vítězství Donalda Trumpa je ale toliko jedna vyhraná bitva – i když zatím nejvýznamnější – ve společné touze nás obyčejných lidí zachovat si životy, domovy – a svobodu. Proti tomu všemu vedou válku ONI – politicky korektní slušňáci-otrokáři z Washingtonu, Bruselu, Berlína – i z Prahy.
Na hodnocení a skutečné vážné analýzy toho, co se v noci z osmého na devátý listopad 2016 stalo, bude teprve čas. Jedno je ale nepochybné: NĚCO SE DOOPRAVDY STALO. A už to nepůjde odestát. Vlije to kromě jiného další energii všem "kontrarevolucionářům" v Evropě.
Mimochodem: máme mimořádnou kliku, že jako jedni z mála hlav států se odvážili vyslovit v nedávných dnech a týdnech podporu Donaldu Trumpovi (a on si to bude pamatovat) hned dva naši prezidenti: Václav Klaus a Miloš Zeman. Nemysleme si, že to od nich byl malý "politický náklad". Naopak. Byla to bezmezná odvaha. Zvláště proto, že oba v Trumpovo vítězství příliš nevěřili. A věděli (a vědí), čeho by byla schopná "vítězná" americká ambasáda v Praze. Ale pozor, nic neskončilo. Válka pokračuje.
Bílý muž a žena ještě žijí
Asi nejdůležitější zprávou však přece jen je, že bílí heterosexuální (normální) muži a ženy ještě žijí. Trumpa volili všichni "zdola": Muži (opovržlivě od kavárny v ČT slyšíme, že ti s "nižším vzděláním"), ženy (které údajně urážel), ale i hispánci a černoši (co již mají občanství a své etnické bratry tam nechtějí) – a ostatně i mladí všech ras a přesvědčení.
Sekundární dobrou zprávou je, že homosexuálů určitě není víc než čtyři procenta (jejich lobby se snaží vsugerovat opak), stejně jako sufražetek a dalších "privilegovaných menšin" – to by jinak dnes slavila Clintonovic famílie – i s "nadacemi".
Pokud bychom si tedy naopak MY, kteří jsme spolu s obyčejnými Američany dnes zvítězili, měli vzít nějaké ponaučení, pak je právě toto: Žijeme a nemusíme se nechat zlikvidovat. Systém si stále ještě musí hrát na demokracii. Takže, i když jakkoli podvádí, vytváří nerovné podmínky v soutěži (Trump měl na kampaň o půl miliardy dolarů méně než Kavárna), lže, mystifikuje a vytváří "gheta" údajných (protimigrantských) xenofobů, fašistů a "nenávistníků", nemá šanci, když je síla proti dostatečně velká.
Uvidíme, jak si povedou za pár dní Rakušané. Uvidíme, jak si povedou za pár měsíců Francouzi. Uvidíme, jak si povedou za pár měsíců Němci.
Uvidíme, jak si povedeme za necelý rok my.
Bude to hodně záležet také na tom, jak si od počátku (dočká-li se inaugurace) povede čtyřicátý pátý prezident Spojených států amerických.
Pokud tak, jak doufáme, pak lze po několika desetiletích možná – bez iluzí, ale s jistou nadějí – opět tiše (ale raději nenápadně, všichni jsme sledováni) špitnout:
Bůh žehnej Spojeným státům.

---

Protesty:

Bezpečná Jízda - já osobně jsem vůbec nepochopil proč ? To kvůli Trumpovi ? Jako když je teď prezident chce zavést právo první noci ? To bych i pochopil že by se jim to nelíbilo a komu taky jo ale jinak mi to hlava nevzala....chodící vagíny v čele s madonou...ta která vojela s rypakem plného koksu vše co dejchalo 😂 fakt vtipné 😂

......Petr Štefek -  Tak nejdřív pár feministek nařklo Trumpa z nevhodného chování k ženám a protože je v Americe zvykem se se svojí modlou ztotožňovat, tak si pár takových nanynek představilo svá genitales v rukou trhače ženských orgánů Trumpa a zhroutilo se nad touto představou ... a tak vyšly do ulic zdělit světu své vize ženských práv.

---

 

---

Nemáme sice První dámu, ale První tchyně taky není k zahození... Tchyně a zeť se mohou pěkně nesnášet, jak se obvykle traduje. Marie Zelníčková má však svého bývalého zetě Donalda Trumpa za dobrého přítele. „Samozřejmě, že mu ve volbách fandím,“ reagovala bezprostředně pro iDNES.cz

Zdroj: http://ona.idnes.cz/marie-zelnickova-donald-trump-americke-volby-fns-/spolecnost.aspx?c=A160303_115403_spolecnost_jup

---

..a vtip nakonec

 

Jednoho krásného slunečného dne na konci ledna 2017 se blížil starý muž od Pennsylvania Avenue k Bílému domu a příslušníkovi US Marine, který stojí na stráži řekl: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou." Námořník se podíval a odpověděl: "Pane, pan Obama už není prezident a nebydlí tady." Starý muž poděkoval za informaci a odešel.
Následující den ten samý člověk přišel znovu k Bílému domu a opět řekl stejnému mariňákovi: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou." Námořník se podíval a odpověděl: "Pane, už jsem vám včera říkal, že pan Obama už není prezident a nebydlí tady." Stařík opět poděkoval a odešel.

Třetího dne se stařík opět dostavil k Bílému domu a řekl: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou." Námořník už byl pochopitelně rozrušený a odpověděl: "Pane, to je už třetí den v řadě, co mne žádáte o rozhovor s panem Obamou. Řekl jsem vám, že pan Obama už není prezident a nebydlí zde. Copak to nechápete?"
Starý muž se podíval a řekl: "Ale ano, já to chápu, ale prostě miluju, když to slyším pořád dokola.

"Námořník se postavil do pozoru a řekl: "Uvidíme se zítra, pane!"

---

...další externí odkazy

Novinky

Zvědavec

AC24

---

Obama - wiki

Obama - care

nový ministr zahraničí - zrušení sankcí

nový ministr obrany

nový ministr zahraničí

---

tip na stránku

střelba v Mnichově

Donald Trumph a Elity..

Inaugurace Trumpa

2017 - konec neziskovek

Václav Klaus

---

Spřátelené blogy: pepomat - wordpress

pepomatwebmium - blogspot 

pepomatwebmium - blog

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio