VAŠE DNA SE VYVÍJÍ

Dnes v 7:00 |  Doteky Nového Života

Vaše DNA se vyvíjí. Jak se světlem kódovaná vlákna začínají spolu spojovat, formuje se nová šroubovice. Rozházené údaje jsou ve vašem těle přiváděny k sobě elektromagnetickými energiemi Primárního Stvořitele. Jsme tu abychom ve vás sledovali tento proces, abychom vám pomohli a abychom se také vyvíjeli.

Jeden z nejvzrušivějších aspektů bytí na planetě Zemi v tento okamžik je ten, že dochází k přenastavení a reorganizaci ve vaší DNA. Vesmírné paprsky přichází na planetu aby se šířila změna přenastavení v těle. Rozházené údaje které v sobě nesou historii a vědomí Žijící Knihovny se nyní seřazují.

Vaše DNA se vyvíjí. Jak se světlem kódovaná vlákna začínají spolu spojovat, formuje se nová šroubovice. Rozházené údaje jsou ve vašem těle přiváděny k sobě elektromagnetickými energiemi Primárního Stvořitele. Jsme tu abychom ve vás sledovali tento proces, abychom vám pomohli a abychom se také vyvíjeli.

Jak probíhá toto přenastavování a reorganizace, vytváří se vám mnohem vyvinutější nervový systém, který dovolí, aby se mnohem více informací a údajů dostalo do vašeho vědomí. Ti z vás, kdo jsou Strážci Světla a kteří si přejí změnit tuto přítomnou realitu a představit jiné možnosti, ukotvují tuto frekvenci. Pokud není ukotvena a pochopena, může vytvořit zmatek. Vytvoří chaos. Proto se musíte uzemnit.

Chaos přináší stav reorganizace, pokud je správně využit. Čas kolabuje a energie se stává větší a větší. Přišli jste sem, abyste jako první použili tuto energii. Tím jak vtáhnete tuto energii do svého těla, vytváříte cesty vědomí, které pomohou druhým, aby nemuseli projít tím, čím jste prošli vy.

Mnoho lidí pocítí tuto energii bez jakýchkoliv příprav. Všichni přitahujete světlo - což jsou záznamy a informace, na planetu a jak se to děje, vytváříte nové cesty jak šířit vědomí bez toho, aniž byste museli spasit svět.

Čtěte také: první přímý přenos - mimozemštané

Nové cesty vědomí vytváří nové reality, nové možnosti, nové způsoby žití a bytí. Proto je zhroucení vaší stávající společnosti nevyhnutelné - neudrží Světlo, neudrží multidimenzionální možnosti, udržuje vás v omezení a vás to již unavuje.

Plejáďané - prostřednictvím Barbary Marciniak

Zdroj: Keeper of The Diamond Light Codes 

Přeložila: Taunia Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu, www.martinachrisova.eu

---

Čtěte také: mimozem

Třetí světová válka nebude!

Toto video je nesmírně důležité a šiřte ho dál. Vše co zde vidíte a slyšíte před námi naše i světové vlády zuby nehty tají jako mor. V médiích to nikdy neuvidíte protože politici řídí média a dávají jim rozkazy co mohou vysílat. Mimozemšťané z Plejád chrání naši Zemi už léta jinak bychom byli dávno všichni mrtví. Chrání jaderné reaktory i jaderné hlavice. To co se stalo doposud na Zemi dovolili jen proto, aby se lidstvo poučilo a aby to nebralo na lehkou váhu. Satanistická vláda USA na příkaz Rothschildové chce za každou cenu tyto informace umlčet. Mimo jiné chtějí vystřelit na Plejády jadernou bombu, aby zničili ty co nás roky chrání.Americká vláda spolu s Vatikánem je banda satanistických úchylných syny ďábla co v lesích dělají každý rok satanistické rituály. 
Plejáďania neutralizovaly nukleární hlavici připravovanou na třetí světovou válku. Třetí světová válka nebude. Https://www.youtube.com/watch?v=PSueATbqJAU

 

---

Čtěte také: mimozemštané a historie naší planety

Poselství od alajeho

 

Zdravím vás,

jsem Alaje ze světelné dimenze Plejád. Ve všech mých zprávách jsem opakovaně zdůrazňoval, jak důležité je vyvíjet se duchovně, abyste tak vytvářeli světelnou energii. Země potřebuje energii plnou světla, aby na sobě mohla odstranit veškeré negativní energie. V této vyšší frekvenci nemůže setrvat žádná nízká, negativní energie. Z tohoto důvodu se temní vládci světové vlády pokoušejí zamezit všemu kolem toho. Oni tu jen tak nesedí nečinně. Mají plány. A jedním z jejich plánů je vyrobit extrémní chaos, a jedině ryzí duchovní člověk s VYSOKOU energií by si pak zachoval jasnou hlavu.

 

Nyní vám budu povídat o jednom jejich větším plánu, ohledně něhož doufám, že se nikdy nestane, neboť chtějí zabránit transformaci a přechytračit vás. Jak nyní ví několik pozemšťanů, temní vládci po mnoho generací zatajovali realitu mimozemšťanů a vaše kontakty s nimi, a svědky zabili nebo je zesměšňovali. Protože ale nyní existuje stále více lidí, kteří mají sami zkušenosti s mimozemšťany a viděli mnoho kosmických lodí, nemohou toto téma už více udržet v tajnosti, tak jak by tomu chtěli. Proto mají nyní jiný plán. Mají plán použít své loutky, TV-politiky, aby oficiálně připustili, že mimozemšťané existují a že s nimi spolupracují. Temná vláda poskytuje pouze informace, které jsou v JEJICH zájmu. Pokusí se pomocí mediální kampaně představit se jako hrdinové, tak jako to udělali pokaždé a na veřejnosti za to byli považováni za dobré a současně říkají jen malé, nedůležité pravdy a své pravé motivy skrývají. Nikdy nevěřte politickým show.

 

Budou říkat, že to bylo udržováno v tajnosti, protože veřejnost nebyla připravena na tento druh informací. Že by se obávali masové paniky. To je důvod, proč takovéto věty člověk slyší i ve filmech. Byly do filmů zabudovány úmyslně, aby lidi psychologicky ovlivňovaly. Téma únosů však přirozeně zapírají. Po dlouhých diskusích na toto téma mají v úmyslu to, že chtějí veřejnosti vaše negativní mimozemšťany představit jako laskavé humanoidy, kteří tu jsou údajně proto, aby lidstvu pomohli. A přirozeně to chtějí prezentovat jako velkou televizní událost, proto také takovéto scénáře vestavěli do filmů a pozemšťany na to mentálně připravili. Nejpozději poté by u vás měl zaznít alarm. Neboť světla-plní duchovní mimozemšťané Federace světla vůbec nespolupracují s temnými vládami Země, protože naše pomoc byla již před desetiletími odmítnuta. Vlády nás odmítly, neboť od nás by neobdrželi žádné technologie či zbraně, nýbrž pouze duchovní pomoc, dokud by na tom nebyli spirituálně tak, že by byli připraveni na vyšší technologie. Pozemské vlády spolupracují pouze s negativními mimozemšťany a jejich jediným cílem je zesílit kontrolu a zotročení pozemšťanů. Poté, co si pozemšťané na mimozemšťany zvyknou, chtějí pozemské vlády učinit reklamu na to, jak zesílit kontrolní technologie – jako např. čipy pod kůži. O tom se samozřejmě bude hovořit jako o něčem pěkném, takže to pozemšťané budou chtít dobrovolně, tak jako to dosud udělali i s vakcínami a kamerovým sledováním.

 

Budete pak stále poslouchat: je to ke tvému dobru…, pro tvé bezpečí…A jako vždy budou ukazovány některé rozhovory se zaplacenými lidmi, kteří mají dosvědčit, jak důležité tyto čipy mají být. Současně chtějí dále organizovat teroristické atentáty, aby mohl být vyhlášen národní výjimečný stav, aby proto byla silněji nasazena armáda. Nezapomeňte, že vždy vytvoří nějaký problém, aby se později ukazovali jako zachránci, když lidé zoufale touží po pomoci. Později mají v úmyslu veřejně říci, že existují ještě lepší bytosti a chtějí prezentovat Šedé a Reptiliány (Reptoidy). Ty, kteří Zemi udržují po tisíciletí v otroctví. Potom vám řeknou, že si nemáte všímat jejich zevnějšku, nýbrž jejich údajné lásky k lidstvu. Nezapomínejte, že tyto bytosti mají technologie, které jsou milióny let napřed jako např. 3-D hologramy a budou je poté také používat, aby lidem demonstrovali údajné zázraky. Kromě toho mají také mentální síly, které vás mohou ochromit . To vím proto, že jsem se s oběma druhy už setkal, kteří se u mě o to pokoušeli – a pouze se svojí světelnou energií jsem je mohl vypudit. Tak budou např. uzdravovat nemoci, aby přetáhli lidi na svoji stranu, ale samozřejmě neřeknou, že oni sami všechny nemoci vyrobili, aby se potom objevili jako zachránci v nouzi. Celý jejich výstup má za účel pouze demonstrovat jejich moc a psychologicky lidem říci, že to oni řekli.

 

A chtějí být zato také oslavováni. Povahou Reptoidů je KLAMAT (ŠÁLIT), aby masy nepoznaly, co mají v úmyslu. Temná strana hodlá za pomoci technologií vytvářet přírodní katastrofy, aby vyvolala paniku, strach a chaos. Potom chtějí říci, že má přijít konec světa a že Země bude zničena. To je také důvod, proč je ukazováno stále více katastrofických filmů, aby strach lidí jejich plánu poskytl ještě více energie. A kdo má strach a zoufá si, ten přijme všechno, co je mu nabízeno. Vlády vám plánují říci, že můžete přežít pouze, když opustíte Zemi kosmickými loděmi mimozemšťanů. A ty, kteří budou odpírat, chtějí vojensky donutit. Proto vás varuji, nenechejte si nikdy implantovat čip, i v případě, že by někdy měli vlády tomu dělat reklamu. Ti, kteří poletí s těmito Reptoidy by příliš pozdě poznali, že je to past, neboť je zotročí, použijí na experimenty nebo zužitkují jako potravu. Reptoidé to dělají už po milióny let a pokládají všechny planety za své vlastnictví a zdroj potravy. Pouze duchovní lidé by pak byli schopni VYCÍTIT, že něco není v pořádku. Současně chce temná vláda udělat kampaň proti dobrým mimozemšťanům a budou nás označovat za negativní vetřelce. Vidíte tedy, proč ve všech svých zprávách říkám, jak důležité je se duchovně vyvíjet. Pouze duchovní lidé potom budou schopni rozlišit světlo a tmu (dobro a zlo). Pouze pozitivní kolektivní vědomí lásky může zastavit plán temné strany. Pokud má dostatek lidí energii lásky, zakusí masové vědomí pozitivní změnu a transformace Země by proběhla pozvolna. Pozemšťané se musejí rozhodnout, jaký druh budoucnosti chtějí mít. Říkám vám, láska je klíč.

 

Dobří mimozemšťané vyzařují duchovní energii lásky, jak ze svého těla, tak z jejich kosmické lodi. Pokud z mimozemšťanů necítíte takovouto lásku, měli byste se od nich vzdálit. My z Federace světla se budeme také ukazovat, ale úplně jiným způsobem. Mimozemšťané světla by vás nikdy k ničemu nenutili a vy máte svobodnou volbu naši pomoc a lásku vnímat, nebo nikoli. Respektujeme svobodnou vůli. Každá duše se nyní musí rozhodnout, zda chce jít cestou světla, anebo nikoli. Všichni ti, kdož mají duchovní vědomí, nebudou mít žádné obtíže nás poznat a vycítit. Ale ti, kteří si svoji auru a energie zničili drogami a nenávistí, to budou mít těžké – vydžet naše vysoké energie lásky a budou mít dokonce strach. Temná strana počítá se strachem a s temnými myšlenkami lidí, kteří jsou ještě chyceni v nízkých vibracích. Aniž by to věděli, přispívají tyto duše k chaosu, který vládne kolem vás. Mohu pouze stále dokola opakovat, staňte se PRAVÝMI pracovníky světla, neboť pouze pokud máte ve své auře Silné Světlo, můžete Zemi pozitivně transformovat. Udržujte své tělo bez veškerých drog, jedů či negativních emocí, neboť ony způsobují, že vaše energie je slabá. Tak nemůžete ničeho dosáhnout a jste sami ovlivňováni temnými energiemi a podporujete plán temné strany. Láska je největší síla, s největší energií světla. A jedině zdravé vědomí ve zdravém těle může v sobě nést tuto vysokou energii a použít ji k efektivní transformaci reality.

 

---

...doporučené externí odkazy

nový věk

proč proto

výběr stránek

---

...tip na stránku 

 

---

Spřátelené blogy: pepomat - wordpress

pepomatwebmium - blogspot 

pepomatwebmium - blog

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na