peptidy | aminokyseliny

Peptidy neboli aminokyseliny jsou v těle neustále vytvářeny (syntéza)  na regulování tělesných  procesů. 

 

Prakticky všechny procesy v lidském těle jsou regulovány neuro-peptidy a hormonálními peptidy. Do procesu celkové obnovy a růstu buněk, perfektního fungování imunitního systému, metabolismu našeho těla, regulace spánku, vytváření hormonů atd. jsou zapojeny právě tyto peptidy atd..

Další tělesné funkce ovlivněné peptidy jsou  nárůst hmoty svalú, velká výkonnost a celková fyzická vytrvalost a kondice, perfektní spalování tukových zásob, regeneraci prakticky všech tkání a důležitých orgánů, zpomalení procesu stárnutí (peptidy nás vrací zpět v čase), hojení ran, obnovení životaschopnosti kloubů a šlach,  svěží stav pokožky a vlasů, pocit ztracené vitality a mnoho jiných.

Dále jsou skrz peptidy ovlivněny duševní funkce: Paměť, zčásti i charakterové vlohy, koncentrace neboli soustředění se na to, co potřebujeme, ztracená schopnost učit se. Peptidy pozitivně ovlivňují dobré zdraví jako takové, ztracený pocit, který se nám zase brzo po aplikaci peptidů připomene...

Další a další: zrychlený metabolismus, snížený cholesterol, regenerace cévního systému, mozek, játra a další vnitřní orgány, posílení hustoty kostí, stimulace červených krvinek, detoxikace celého organismu, antioxidace...

Dále peptidy preventívně chrání organismus před závažnými onemocněními jako např. srdečně-cévní choroby, cukrovka, nádorová onemocnění, chřadnutí (svalová dystrofie), řídké kostí, poruchy psychiky, stres a deprese (neuroprotektivní účinky), kúže a její problémy, záněty a infekce, hormonální a sexuální poruchy, neplodnost aj.

Peptidy dokáží  dodat pokožce tmavý odstín a silné opálení a preventivně jí chránit před rakovinou. V kosmetické sféře peptidy dokáží odstranit závažné estetické vady a defekty: kupříkladu vyhladit nebo zcela odstranit vrásky, skvěle regenerovat pokožku včetně podpory růstu vlasů.

Ukázka aplikace peptidů: diabetickou tenkou injekcí do břicha..nebojte, zvládne to každý a úplně sám!

Ukázka aplikace peptidů: diabetickou tenkou injekcí do břicha..nebojte, zvládne to každý a úplně sám!

Pamatujete si jeden každý z Vás na stav mládí, stav plný síly, vitality, svěžesti? Je to zapříčiněno dostatečným množstvím peptidů neboli aminokyselin. V momentě, kdy začne přirozená produkce peptidů klesat a snižovat se, budeme registrovat naopak již zhoršování celkového stavu zdraví a fungování organismu neboli proces rychlého stárnutí organismu. A právě tady je zřejmý ohromný potenciál peptidů znovunavrátit člověku v podstatě jeho ztracené mládí a mladistvý vzhled do slova a do písmene, Již jen z tohoto důvodu stojí za to se o peptidy zajímat, prozkoumat je a případně je vyzkoušet.

Lidé od nepaměti hledali elixír života, ideál dlouhověkosti a celkového výborného zdraví, ideál té nejvyšší kvality života a samozřejmě i nesmrtelnosti... Pokud si věk člověka převedeme na sedmice (7 let-během tohoto období se kompletně vymění buněčná struktůra celého těla), tak po třetí sedmici a nástupem čtvrté sedmice (od jednadvacátého roku) se začíná tělu nedostávat právě těchto životně důležitých aminokyselin. Jedinec to může pocitovat jako pozvolný úbytek životních sil..

Nuž tedy, představme si nabídku peptidů a jejich účinků na lidský organismus:

 

Pamatujete si jeden každý z Vás na stav mládí, stav plný síly, vitality, svěžesti? Je to zapříčiněno dostatečným množstvím peptidů neboli aminokyselin

(článek má pouze informativní charakter)

---

...doporučené externí odkazy

peptidy - steroidy

peptidy

peptidy - FAQ

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na