SEO Bohaccio    -   aneb  -    " TEXT JE - KRÁL a ZPĚTNÝ ODKAZ - KRÁLOVNA.."

---

SEO ( Optimalizace vyhledatelnosti )

Optimalizace webu (SEO) je úprava webových stránek tak, aby se lépe zobrazovaly ve vyhledávačích, jedná se o neplacené vyhledávání. Pokud se Vaše stránky zobrazují vysoko ve vyhledávačích, lidé vás snadněji najdou a přijdou na váš web nebo e-shop.

Optimalizace webu (SEO) je úprava webových stránek tak, aby se lépe zobrazovaly ve vyhledávačích, jedná se o neplacené vyhledávání. Pokud se Vaše stránky zobrazují vysoko ve vyhledávačích, lidé vás snadněji najdou a přijdou na váš web nebo e-shop.

Váháte jestli si vybratSEO Bohacciojako pomocníka

 

  • Jsme nutiči a motivátoři, máme výbornou znalost českého jazyka, schopnost psát a zaujmout pozornost lidí..
  • umíme stránky také anglicky(prof.korektura), rusky, slovensky..
  • především vylepšíme Vaší textovou prezentaci,
  • Vaše stránky se budou opravdu dobře a často zobrazovat ve vyhledávačích,
  • bude Vás vidět jak na seznamu, tak na google,
  • zvýší se návštěvnost Vašeho webu a cena Vaší značky,
  • přivedeme Vám na web lidi, kteří mají peníze a o ty jde v současnosti především..

 

---

SEO Bohaccio

 

Naše cena: PRO VELKÝ ZAJEM DOČASNĚ NEBEREME ZAKAZKY. V PŘIPADĚ ZMĚN BUDEME INFORMOVAT..

PODMÍNKOU je pouze Váš originální text o sobě nebo Vaší firmě.

---

SEO se neustále vyvíjí. V minulých létech stejně jako pro tento rok platí: TEXT JE KRÁL.. Zde malý příklad-

Citace z NET: http://miliardar.sk/6-najefektivnejsich-seo-pravidiel-pre-rok-2016-alebo-ako-optimalizovat-svoje-web-stranky-pre-vyhladavace/

6 nejefektivnějších SEO PRAVIDEL PRO ROK 2016 - ANEB JAK OPTIMALIZOVAT SVÉ WEB STRÁNKY PRO VYHLEDÁVAČE
Pravidla pro efektivní SEO se v posledních několika letech drasticky změnily. Experti na SEO přinášejí pravidla a tipy, jak zlepšit SEO optimalizaci pro vyhledávače v roce 2016.
seo optimalizace
Marketéři se často zabývají otázkou, jak zlepšit obsah článků, ale měli by si vyhradit čas i na naučení se nových pravidel pro SEO. Dny když na Vašich stránkách stačilo co nejčastěji opakovat klíčová slova, jsou už dávno pryč. Skutečností je, že vyhledávače se staly mnohem moudřejší, jak byste možná čekali a nové SEO strategie vyžadují extrémní soustředění a zkušenosti.
Na základě studie o budoucnosti SEO, se stane optimalizace pro mobilní telefony nejdůležitějším faktorem, který vzroste na důležitosti (až 88% oproti minulému roku), dále je to přidaná hodnota stránek (až 81%), rychlost načítání, stabilita web stránky, časová prodleva (až 67%), čitelnost a design (až 67%). K SEO faktorům, které naopak ztratí vliv, patří účinnost placených odkazů (až -55%).
Zde je 6 typů, jak optimalizovat SEO a maximalizovat tak své marketingové investice.
 
Záměr je vše
Už déle není za potřeby zadávat přesné klíčové slovo do vyhledávání. V minulosti to bylo o získávání kliků. Nyní vyhledávače přikládají důraz na to, jakou má váš web interakci s lidmi. Zda se vracejí na výsledky vyhledávání nebo našli odpověď, kterou hledali když byly na vašich stránkách. Dnes to je o tom co se děje po kliku ne o tom, jak dostat klik od zvídavého návštěvníka.
 
Klíčová slova NEJSOU alfou a omegou
Obsažených klíčových slov v titulku je stále méně důležité. Google se stal lepším v chápání významu slov. Kdysi stačilo, že pokud jste se chtěli zařadit mezi top výsledky vyhledávání stačilo v článku napsat 3 či 4 krát "nejlepší restaurace". Stále to zůstává užitečné zmínit, ale význam se stává mnohem důležitější. Dnes stačí poskytovat hodnotné informace o gastronomii a vyhledávač vás podrží. Také mějte na paměti že: Kvalita> kvantita.
 
Zaměřte se na zkušenosti uživatele.
Google ročně dělá kolem 500 změn vyhledávacího algorytmu a každá změna je zaměřena na to, aby se ujistili že uživatelé dostanou správný výsledek vyhledávání a že se stránkami budou mít dobré zkušenosti.
 
Na velikosti záleží
Delší články, mezi 1200 až 1500, podávají v průměru lepší "výkon". Je to výrazná změna oproti minulým rokem, kdy 300 slov byla "docela dlouhá strana". Dnes mají delší články lepší proklikovost, lepší SEO hodnocení a to zejména v konkurenčním prostředí. Změny, které vyhledávače dělají a důvod proč to dělají je, aby výsledky vyhledávání lidí bavili na našli to co hledali.
 
Optimalizace pro smartphony
Protože stále více lidí používá smartphony, je důležité zajistit, aby Váš obsah byl dostupný právě na těchto zařízeních. Vždy bychom se měli ujistit, že vyhledávač rozumí obsahu, který přehlížíme přes smartphone a optimalizovat jej tak, aby uživatel měl při prohlížení co největší komfort: (dostatečně velké ovládací prvky, zjednodušená navigace, přizpůsobení rozlišení stránky na výšku a na šířku, nahrazení flash objektů (animace, video)).
 
jedinečné obrázky
Pokud chcete, aby Vaše stránka vynikla mezi ostatními je velmi cenné mít na webu jedinečné a vlastní obrázky. Proto pokud máte možnost vytvořit něco vlastní nebo použít jedinečné fotografie, tak se to z dlouhodobého hlediska vyplatí více. "

"Originální a cílený obsah se stává důležitější než kdysi, proto na webu upřednostněte vlastní obrázky, videa a hlavně kvalitní textový obsah."

Nejdůležitější SEO tip roku 2016 je soustředit se na Vaše publikum. V minulosti to bylo o obchodnících, kteří promovali produkt, který chtěli zákazníkům ukázat / prodat. Dnes je to o snaze doručit lidem to, co chtějí skutečně vidět.

---

nespoléhejte na přílišnou optimalizaci !!! Bez kvalitního textu nikoho příliš nezaujmete..

... https://www.zdrojak.cz/clanky/kaslete-na-seo-nema-to-cenu/

---

...doporučené externí odkazy

SEO - kniha pdf

SEO - wiki

SEO 

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na