sex a nerozhodnost

13.února 2015 v 19.44

sex a nerozhodnost

Proč se dnes setkáváme s lidmi, kteří nemají jistotu, kam svým zrozením a pohlavím patří.

Mnohdy se tím zakrývá vlastní lenost a neschopnost pracovat na sobě, na svých přednostech, na odstranění vlastních zlozvyků a charakterových vad a nebo nepřítomnost důležitých životních zkušeností..
Začnu u sebe. Narodil jsem se nebo život jsem začal vnímat jako kluk-mužská bytost, se všemi znaky jaké muži mají. Když jsem se narodil, otec o mě prohlásil, že jsem "valibuk". Postupem času jsem svou přednost (tlouštku) v životě ztratil sportem a to konkrétně v mladickém věku fotbalem. Zhubl jsem a vůbec přijímáni potravy nebylo v pořádku. Následně se dostavilo v tomto období dospívání jakési utrpení z nepochopení svého fyzického stavu. Chyběly mi životní zkušenosti abych sebe fyzicky stabilizoval. To se spravilo až o mnoho let později v manželském stavu. Má žena tyhle zkušenosti ovládala velice dobře a velice dobře věděla jakou důležitost v životě muže hraje fyzická váha a síla. Zmohutněl jsem tedy znovu a uklidnil sebe životně. Tudíž dnes mohu být za chytrého.

Podle mne zhlížení se nebo ztotožnování se s druhým pohlavím je zapříčiněno tím, ten ten jeden nebo jedna nenašli klíče k "vlastní mohoucnosti" svého zrození. Možná pro život stačí když muž je silný a žena krásná. Co na tom že cesta k síle muže nebo kráse ženy trvá tak dlouho, pokud jí samozřejmě nedostaneme ihned. Ale kdo to má..
Žena, která se dopracovala ke kráse a tím k velké pozornosti okolí Vám řekne, že chce být ženou i v dalším zrození. Stejně muž mající velkou sílu by neměnil..
Nestěžujme si tedy kdo jsme, kým jsme, proč se nám nedaří atd. Pouze práce na sobě řeší tenhle životní problém, práce ne na týdny ani měsíce, roky ale na celý život..

 

AUTOR: JOSEF BOHÁČ

---

...doporučené externí odkazy

archiv - vztahy

nerozhodní.cz

manželova nerozhodnost

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na