Overdriver duo

"" Další velká věc "v hudbě je tady. Jsou to dynamické duo z Brazílie s vášní pro muzicírování, že je kouzelné. A oni to může re-vynalézt způsob, rock / pop music se přehraje. Overdriver je Evandro Tiburski (28) a Fabi Terada (26) a mají "to". mají "wow" faktor všemi myslitelnými způsoby.

"" Další velká věc "v hudbě je tady. Jsou to dynamické duo z Brazílie s vášní pro muzicírování, že je kouzelné. A oni to může re-vynalézt způsob, rock / pop music se přehraje. Overdriver je Evandro Tiburski (28) a Fabi Terada (26) a mají "to". mají "wow" faktor všemi myslitelnými způsoby. Stačí jeden pohled je vše, co je zapotřebí, aby okamžitě rozpoznat tento akt je zvláštní. Z jejich modelů dobrý vzhled k jejich naprosto unikátní hudební schopnosti, Overdriver je to jednou za život činu, který zachytí srdce a duše svých fanoušků, protože top hitparád po celém světě a re-vymyslet, jak hudba je vyrobena. jsou dokonalými profesionály v každém směru. jejich láska pro provádění a představí jejich hudební talent se okamžitě vycítil při dodržení radosti a nadšení přirozeně zobrazení předvádění na jevišti společně a ve svých mnoha videí YouTube. mají více než 1 milion následovníků na sociální média a 1 miliardu pohledy v 65 zemích jen dva roky. Toto duo je zvláštní v každém směru. Staly se přes noc pocity na YouTube přesto jsou osm let ve stavu zrodu. Mají k dokonalosti a piloval své umění do bodu, kdy jejich výkony jsou skutečně výjimečné a světové třídy. Starají se o sebe navzájem a starat se o jejich hudbu a je mystická sledovat a slyšet. Přinášejí úsměv na tváři a radosti do svého srdce, jak uslyšíte magické hudbu, na kterou společně vytvořili. Nyní je čas pro Overdriver. Jejich čas je teď. Svět se zamiloval do Overdriver a budete taky "

mají více než 1 milion následovníků na sociální média a 1 miliardu pohledy v 65 zemích jen dva roky. Toto duo je zvláštní v každém směru. Staly se přes noc pocity na YouTube přesto jsou osm let ve stavu zrodu. Mají k dokonalosti a piloval své umění do bodu, kdy jejich výkony jsou skutečně výjimečné a světové třídy. Starají se o sebe navzájem a starat se o jejich hudbu a je mystická sledovat a slyšet. Přinášejí úsměv na tváři a radosti do svého srdce, jak uslyšíte magické hudbu, na kterou společně vytvořili. Nyní je čas pro Overdriver. Jejich čas je teď. Svět se zamiloval do Overdriver a budete taky

---

Overdriver Duo je mužem a ženou rockové duo s unikátním způsobu provádění jejich hudbu, která učinila jim internetových pocity za více než 30 milionů lidí si prohlíželi videa online. Umístěný ven Brazílii, akt je řízen Florida založený Rob Russen a podepsali nahrávací smlouvu s síně slávy producent / skladatel Bobby Eli a jeho nového štítku, který je distribuován prostřednictvím Warner Music Group (WMG).

Overdriver duo debutové CD s názvem "Pod rouškou" ​​a má své cover verze mnoha letech top zasáhne všechny zpívané v dokonalé angličtině. Skupina dělá každou skladbu jejich vlastní přes své jedinečné vystoupení z nich jako duo, jak je možné vidět hledáním své jméno na YouTube. Je to jejich skvělý vzhled, zpěv světové třídy a virtuózní muzikantství spolu s výzvou z převzatých písní samotných, které pomohly vytvořit Overdriver Duo internet pocity. Jsou stejně atraktivní pro oči jsou jsou příjemné k uším.

Duo dlouhodobě vedou před vyprodáno publikum ve své vlasti a bude přichází do USA v únoru 2016 zaznamenat jejich první CD původních písní v angličtině s Bobbym Eli. Budou k dispozici pro koncertní vystoupení v okamžiku, kdy jsou ve Spojených státech a na celém světě k dispozici data kdykoli později. Prostřednictvím názory svých videí, které vyvinuli velkou fanouškovskou základnu po celém světě.

Mnozí, kteří viděli jejich zvážit Overdriver Duo, že je "další velká věc" v rock and roll. Jsou považovány za "prime time a připravený" pro hvězdy, že jejich talent zaslouží.

---

...doporučené externí odkazy

hudba - wiki

hudba - odkazy - seznam

Overdriver duo - youtube

Overdriver duo - facebook

Overdriver duo - oficial

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio