-------REKLAMA------------------------------------------------------------------------TEL: 605 831 774------

Poptáváme 10 lidí na hlídání objektů SEPHORA a HORNBACH.

POZOR - NOVINKA: po odpracovaném týdnu vyplácení peněz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 způsobů, jak přestat být otrokem a svrhnout pyramidy kontroly

 

Hlavně začněte být aktivní, přestaňte sedět (zejména před televizí). Sami si hledejte informace, plně využívejte internetu, veďte blog, tvořte * Zaměřte se na způsoby, jak si obstarat potraviny a jak se léčit * Zajímejte se o volnou energii, zbavte se zbytečného harampádí, neváhejte se přestěhovat * vytvořte si zásoby, naučte se novým dovednostem * Dávejte si velký pozor na dluhy, zapojte se do barterových systémů * Bojkotujte výrobky firem, s nimiž nesouhlasíte * A co daně? Líbí se vám, jak jsou vaše peníze využívány?

Hlavně začněte být aktivní, přestaňte sedět (zejména před televizí). Sami si hledejte informace, plně využívejte internetu, veďte blog, tvořte * Zaměřte se na způsoby, jak si obstarat potraviny a jak se léčit * Zajímejte se o volnou energii, zbavte se zbytečného harampádí, neváhejte se přestěhovat * vytvořte si zásoby, naučte se novým dovednostem * Dávejte si velký pozor na dluhy, zapojte se do barterových systémů * Bojkotujte výrobky firem, s nimiž nesouhlasíte * A co daně? Líbí se vám, jak jsou vaše peníze využívány?

převzato z Truth Theory


Na světě existují velmi reálná spiknutí a tato spiknutí jsou vždy osnována lidmi, kteří „vědí“, proti lidem naivním nebo nevědomým, co se všech těch zákulisních machinací týče.

Otroctví minulých dob bývalo z větší části založeno na síle (a tudíž bylo mnohem zjevnější), ale moderní otroctví je dokonce ještě rozšířenější než to staré, protože moderní otrokáři využívají k získávání srdcí a kontrole myslí všemožné vědecké prostředky, jejichž pomocí nás přesvědčují, že když nemáme na rukou a nohou okovy, tak si přece svůj život řídíme sami.

Jsou jisté znaky, že pyramidy mysli, které technokrati vybudovali, aby nám vnutili svůj globální plantážní otrokářský systém 21. století, se pozvolna drolí pod zesilujícím tlakem naší kognitivní schopnosti vyznat se ve slovech a činech. Vlastníci ramen, na nichž tato tyranská konstrukce stojí, začínají houfně opouštět své pozice. Pyramidy se hroutí – otroci si začínají uvědomovat svou nevědomou snahu a vědomě dodávají ostatním odvahu, aby si našli jinou životní dráhu.

Čtěte také: 2014 - změna, na kterou lidé čekali

 

Zde najdete 10 způsobů, jimiž můžete přispět k pádu všech pyramid kontroly:

 1. Média a sledování – Informace jsou vědění a vědění je moc – právě tady to všechno začíná. Vypněte televizi, přestaňte pasivně přijímat informace, které z vás dělají blbečka přisátého na cecku bedýnky pro idioty. Začněte být kreativní: založte si blog, začněte vydávat sousedský zpravodaj, vysílejte na internetovém rádiu nebo na veřejně přístupné televizi, dávejte videa na YouTube, pište pochvalné dopisy společnostem, kterých si ceníte, a kritické dopisy těm, které bojkotujete; DĚLEJTE něco – cokoli, co zvýší obecné uvědomění. Další skvělý způsob, jak vyzkratovat negativní vlivy systematického programování, je domácí vyučování. I pokud s myšlenkou domácí školy nesouhlasíte nebo domácí vyučování nemůžete provozovat, existují koncepty, které můžete pomoci zavést do své veřejné školy, a podpořit tak vzdělání. Co se týče sledování, existujítechnologie, které umějí zmařit permanentní dohled, a také různá low-tech řešení high-tech tyranie. Internet je používán k dohledu nad veřejností, ale zároveň poskytuje veřejnosti příležitost k dohledu nad opravdovými zločinci a k informování o nich. Použijte systém proti němu samotnému.
   
 2. Zdraví a zemědělství – Proč se tyranské systémy zásadně uchylují k tomu, že prohlašují různé metody nezávislosti, jako třeba [nezávislé] hospodaření, vitaminy, nepasterované mléko a přirozené léky typu konopí za undergroundový kontraband, který ohrožuje zdraví společnosti? Zjevně proto, že toto je úhelný kámen svobody. Naučte se to dělat si své vlastní léky, obchodujte s „podzemím“, podporujte jiné státy (a země), které vyznávají potravinovou svobodu, a stůjte si za svými právy: zorganizujte místní komunitní odpor proti potravinové a zdravotnické tyranii. A pokud navíc posílíte svou mysl i tělo tím, že budete usilovat o přirozenost a zdraví, získáte sílu k tomu, abyste i všemi jinými způsoby vystupovali proti systému.
   
 3. Energie a technika – Podpořte správný ekonomický vývoj a usilujte o využívání řešení založených na volných zdrojích u všech technologických problémů, které mohou v širokém měřítku neblaze ovlivňovat lidstvo. Jedná se o technologie, které byly v minulosti utajovány, jejich tvůrci byli pronásledováni; teď je tu ale příliš mnoho lidí, kteří pracují na osvobození lidstva v tomto směru. Přijímejte inovace a technické novinky, ale jen pokud povedou k sebeosvobození, sebeurčení a budou opravdu pomáhat zlepšovat podmínky pro lidi i životní prostředí. Údajně existuje mnoho patentů na volné energie, které jsou před veřejností uchovávány v tajnosti. Tyto technologie ale nelze utajovat navždy, alespoň pokud bude internet nadále svobodný a otevřený každému. Podporujte všechny snahy o udržení svobody internetu a práva usilovat o inovace.
   
 4. Mobilita a flexibilita – Buďte vždycky ochotní přizpůsobovat se, stěhovat se. Struktura tyranie je možná globální, ale pořád existují svobodné oblasti, které tato tyranie ignoruje, protože zdánlivě nepředstavují hrozbu jejím ekonomickým zájmům. Buďte přizpůsobiví, neskočte na tzv. americký sen, spočívající v tom, že vaše hodnota bude určována množstvím vašeho majetku. Až se zbavíte nedůležitých věcí, zaměřte se na konkrétní města, státy nebo země, kam budete moci utéct před hospodářským úpadkem a kde je dosud svoboda důležitá. Sebrat se a přestěhovat se je obtížné rozhodnutí, zvlášť když je ve hře širší rodina, ale otevřeně a čestně diskutujte o svých myšlenkách a o důkazech vašich obav, staňte se prvními průkopníky nové budoucnosti – až se to tu začne opravdu natvrdo hroutit, brzy se po vás začnou ti, kdo dříve pochybovali o vašich „bláznivých“ argumentech, s velkým zájmem shánět.
   
 5. Připravte se na nejhorší – Toto je podobné jako s mobilitou a flexibilitou – postarejte se, abyste měli dostatek zásob na to, aby vám vystačily na několik (nebo víc) těžkých měsíců. Současný systém se spoléhá na závislost občanů. Lidi, kteří žijí běžným spotřebním stylem, je snadné kontrolovat. Většina lidí si neuvědomí, jak moc potřebuje systém, dokud jim něco, třeba sněhová bouře, neodstřihne elektřinu a nepostará se o vyprázdnění pultů místního obchodu s potravinami. Je rozumné mít jednak zásoby potravin a jednak umět sám potraviny získávat/vyrábět, dále mít dostatek nástrojů a vybavení potřebného během blackoutů a jiných krizí a obecně se věnovat prepperství a všemu, co povede k vaší nezávislosti.
   
 6. Odmítejte platit nespravedlivé dluhy – Toto je morální rozhodnutí, založené na vědomí, že většina tzv. půjček vychází z nelítostného, predátorského systému. Říká se, že neznalost zákona neomlouvá, a my to máme na paměti, ale jedná-li se o konfrontaci s nepřítelem, který pečlivě vymyslel mimořádně záludný způsob, jak krást lidem ovoce jejich poctivé práce, pak přichází ke slovu princip oprávněné obrany. Zapomeňte na svékreditní skóre – je to neviditelný řetěz, který vás drží ve vězení. Odmítněte platit dluhy, o nichž víte, že na vás byly uvaleny podvodně. Mějte na paměti, že banky v první řadě nikdy ani neměly ty peníze, které vám „půjčily“ – vytvořily je z ničeho, aby si koupily vaše poddanství. Pokud se k myšlence prostě přestat zločineckým bankám platit stavíte váhavě, pak si aspoň zjistěte, jak se vzniku dluhů co nejlépe vyhnout.
   
 7. Tvořte nové bankovní systémy – Viděli jsme, jak ekonomický kolaps kosí země třetího světa jednu za druhou, a teď došlo i na „první“ svět. Ti finanční feťáci toho nemůžou nechat a ani nenechají. Je jen na nás, abychom vytvořili systémy, které nám umožní odejmout naši podporu současnému systému a které nás ochrání před zmanipulovanými kolapsy. Možná se jedná o nejproduktivnější způsob, jak se osvobodit z moderního otroctví, ať se rozhodneme pro přechod k lokálním kreditním sdružením, pro spoření v cenných kovech namísto v penězích, pro zapojení do barterových systémů či používání alternativních měn, nebo pro podporu kompletní měnové reformy.
   
 8. Osvojte si nějakou dovednost – Naučte se kromě své běžné práce tolik dovedností, kolik jen bude možné. Může to být prosté – věnovat se více svým koníčkům typu rybaření, lovu, zahrádkaření, malování, vedení blogu, šťourání se v autech, vytváření věcí, šití, vaření atd. Pokud vás nějaká taková užitečná činnost vyloženě baví, naučte se ji co nejlépe, staňte se na ni odborníkem a opatřete si nezbytné vybavení, abyste si z ní mohli udělat vedlejší zdroj příjmů. Tím snížíte svou závislost na svém zaměstnání a lépe naplníte svůj život. Nezapomínejte na to, že dovednosti jsou jediná forma bohatství, kterou vám nikdo nemůže sebrat. Zkuste také vytvořit s lidmi ze sousedství kluby a partnerské skupiny, kde budete sdílet své dovednosti i vybavení, abyste zformovali silnou komunitu, která bude odolávat všem klackům, které vám systém bude házet pod nohy.
   
 9. Bojkot – Aktivisté zaznamenali díky bojkotu mnohá vítězství, pozoruhodné bylo například rychlé zmizení masných výrobků z „růžového slizu“ ze supermarketů velkých ..., které následovalo bouři nevole způsobené tím, že se veřejnost o tomto zajímavém potravinářském výrobku dozvěděla. Jasně to dokazuje, že veřejnost má dosud nad korporacemi určitou moc, ale mají-li se masy rozhýbat, potřebují nejprve základní informace. Vás se to samozřejmě netýká. Čtenáři tohoto článku dobře vědí, které společnosti mají bojkotovat a proč. Začnete žít podle svých principů a zařiďte se podle svých znalostí. Hlasování dolary OPRAVDU funguje, ale nejdřív to informovaní lidé musejí začít dělat.
   

10.  Daně – Daně jsou ze všeho nejkontroverznější – tady hrozí největší kritika, takže člověk musí mířit přesně na cíl. Jaký máte pocit, když víte, že peníze, které z vás násilně tahají, jsou nalévány po celém světě do systémů, které vytvářejí násilí, ničí celé kultury a vedou nás po cestě totální likvidace a sebedestrukce? To je otrokářské uvažování ve své nejvyšší formě. Žádná ústava žádné země světa otevřeně nedeklaruje, že je legální tahat z vás násilím peníze, které jste si vydělali, zotročit vás na celý život k tomu, abyste jejich pomocí zabíjeli jiné lidi, a to pod hrozbou trestu uvěznění. Toto je poslední řetěz, který musíme zlomit, a také ten nejtlustší. Ale jak by bylo možné postavit stroj bez peněz? Celý ten vězeňský systém, který kolem sebe vidíme, byl vybudován za naše peníze. Dali jste k tomu oprávnění? Dali jste snad oprávnění k vedení „preventivních“ válek, k bankovním bailoutům, k dotování korporací, k tomu, aby zde vznikla high-tech sledovací síť, která vás permanentně kontroluje a zotročuje?
 

Důležité je, že všechny tyto věci můžete dělat sami. Nepotřebujete působit na politiky, podněcovat masové protesty nebo čekat na povstání. Žádná kavalerie nám sem na pomoc nepřijede. Vy jste ta změna, na kterou čekáte. Zvedněte se, staňte se mnohem soběstačnějšími a systém vás nebude mít jak držet pod krkem. Odmítněte dnes být otrokem a pomozte ostatním zbavit se okovů tím, že do svého života začleníte tyto rady a budete šířit tento článek.
 

Uniklo nám něco? ...o příčinách neutěšeného stavu světa čtěte dále:

 

Zři v kořen!
Vesmír je proces.
Kde je "sad", je i nějaký "zahradník".
„Čo sa pre nejakú skupinu populácie môže javiť ako chyba riadenia, môže byť pre inú skupinu cieľom.“

Důležité je, že všechny tyto věci můžete dělat sami. Nepotřebujete působit na politiky, podněcovat masové protesty nebo čekat na povstání. Žádná kavalerie nám sem na pomoc nepřijede. Vy jste ta změna, na kterou čekáte. Zvedněte se, staňte se mnohem soběstačnějšími a systém vás nebude mít jak držet pod krkem. Odmítněte dnes být otrokem a pomozte ostatním zbavit se okovů tím, že do svého života začleníte tyto rady a budete šířit tento článek.

---

NOVODOBÝ OTROK

 

 

„Musíme zaměstnávat neustále jejich mysl, rozumíte?“

 

„A jak to chcete udělat?“

„Na co reagují lidské instinkty nejlépe? Na strach přece. Musíme je udržovat v neustálém strachu.“

„Strachu o co?“

„O holé přežití.“

„A jak to uděláme?“

„Pořádně je zaměstnáme. Ale zase přiměřeně, nemůžeme z nich naprosto vyčerpat všechnu jejich sílu. Přeci jen je potřebujeme. Viděl bych to tak na pět dnů v týdnu. Osm hodin denně. Minimálně ovšem. O víkendu se zregenerují. A můžou opět pracovat. A peníze. Musíme ekonomiku postavit tak, aby si každý vydělal jen tak, aby splatil své životní nároky a potřeby. Nic moc navíc, rozumíte.

S množstvím peněz roste svoboda a lidi by si mohli začít dělat, co by chtěli. Kdyby si moc našetřili, dokázali by opustit své zaměstnání a založili by si své vlastní podniky. To nemůžeme riskovat.“

„Proč?“

„Vy to nechápete? Potřebujeme dělníky přece! Potřebujeme poslušné, nepřemýšlející dělníky. Když je pořádně zaměstnáme a oni budou řešit pouze svoje problémy, nebudou mít čas se sami sebe ptát, co doopravdy chtějí, nebudou mít čas se dostat do prostoru za „myšlenky“, kde jak víme, je místo, pro čistý rozhovor s Bytím. A to jim nemůžeme dovolit.

Nastavíme ceny nemovitostí tak, aby si museli brát hypotéky. A to je naprosto upoutá k jejich práci a strach o jejich vlastní existenci je uzemní tak, že nebudou mít žádné myšlenky na to, aby se osamostatnili. Jakkoliv.

Také jim odřízneme přístup ke kvalitním potravinám. Obklopíme je chemií. To potlačí jejich vnitřní hlas a pomalu bude ničit i jejich těla. Z čehož nám opět poplyne spousta finančních prostředků.“

„Z jejich zničených těl? Jak?“

„Ve skutečnosti to není chemie, co by ničila jejich těla. Jsou to jejich myšlenky, které právě používáním této chemie „onemocní“.  Oni nebudou vědět, že změnou myšlení můžou uzdravit své tělo. Naučíme je se spoléhat na chemii i v podobě léků. Vyškolíme lékaře, abynedoporučovali nic jiného. Rozsejeme jasnou nedůvěru v jakékoliv jiné alternativní způsoby léčení. To bude vynikající! A samozřejmě, školky a školy, musí být nastaveny tak, aby nám tyto poslušné zaměstnance produkovaly, rozumíte?“

„No, to chápu. Ale jak je chcete nastavit?“

„Naprosto jednoduše. Děti se učí a přijímají vše, co vidí. Takže, my v nich nesmíme probouzet zvídavost. Zasypeme je informacemi, které se budou muset naučit. Bez otázek. Bez vytváření si vlastního názoru. Nesmíme podporovat jejich jedinečnost, v tom by mohly najít sílu a vyniknout nad ostatními, a to nejde. Potřebujeme uniformitu, chápete? Takže se bude známkovat. Probudíme v nich soutěživost. A rivalitu. A to tak, že jimvsugerujeme, že na světě není ničeho dostatek. Že je potřeba za místo na slunci bojovat. Oni nebudou vědět, že pravdou je pravý opak! A budou se snažit být nejlepší. Ve všem. Budou se snažit dotahovat své nedokonalosti, ale budou tím pádem zapomínat se soustředit na to, v čem vynikají a nebudou podporovat svoji jedinečnost.

Zaměstnáme je honbou za studiem a získáváním informací natolik, že jejich jediným cílem bude pokud možno vystudovat vysokou školu a získat co? No? Ano! Přeci kvalitní zaměstnání! A máme ho tady! Hotového, našeho novodobého otroka. Chápete? No není to geniální?“

„Řekl bych, že naprosto! No, ale až budete mít toho zaměstnance a on se dostane po práci domů, tak, co bude dělat?“

 

„Bude čučet na televizi přece! To je ten správný nástroj pro to, abychom jim všem lili do hlavy informace, které my sami chceme, aby oni zpracovávali! Takže jim můžeme podsouvat další strachy, či takové informace, aby vytvářeli jen negativistické myšlenky. Rozumíte? To je uzemní. V tom shonu a jejich neustále zaneprázdněné mysli nenajdou nikdy spojení se sebou samými. Nikdy neprocítí to stálé, opravdové štěstí, které osvobozuje. Jejich těla budou nemocná a jejich mysl také. Budou vždy bojovat. O pozornost, o energii, o lásku. Budou to vše chtít po druhých. A nebudou vědět, že oni sami už to dávno mají. V tom bude naše síla. A nejlepší na tom je, protože nebudou znát nic jiného, tak to budou opakovat stále a stále dokola. Budou to učit své děti. Systém, který se sám rozšiřuje a udržuje! No není to geniální?“

„Je. Naprosto!“

 

Zdroj článku: Petra Jánová ♡ Žijme svůj Život ♡/ www.zijmesvujzivot.cz

http://esterdavidova.com/?p=2037

---

Chcete demokracii? Tak ji máte! ...DEMOKRACIE JE TÝRÁNÍ VĚTŠINY....................

Slovinsko padlo, Německo kapituluje. Co dál?

Zabrousím k tématu, kam jsem si nikdy zabrousit nepřál. K vedení asymetrické války. To, co se děje, není "uprchlická krize", ale válka. Západ to popírá a odmítá válku vést. Podobně odmítala válčit Francie roku 1940. A prohrála. 

Pár týdnů poté, co kolony útočníků beze zbraní prorazily řecko-makedonskou hranici, prošly bez odporu Srbskem, byly přibržděny maďarským plotem a navalily se do Chorvatska, ohlásilo kolaps Slovinsko. Níže odkazuji na video ze středy 22. října - vše muži, ukáznění, kráčející svěžím krokem, občas skandující bojové Alláhagbar. O brizanci útoku vypovídá, že během čtvrtka ohlásilo kolaps - či eufemicky řečeno, přestalo bránit vstupu do země - Rakousko. Snad ani Angela nemůže věřit tomu o nešťastnících, kteří před čímsi prchají - ti by opravdu vypadali jinak. 

https://www.youtube.com/watch?v=ijxknaKOXVc&feature=youtu.be

Pro ty, komu se nespustí video, přikládám ze Slovinska ještě pár fotografií. Zdroj, z něhož jsem je převzal, hovoří o průchodu 5000 takových miláčků denně. 

 

 

zdroj: http://www.thepoliticalinsider.com/watch-video-tell-thats-not-invading-army-muslim-immigrants/

 

A celá země v obdivu šla za tou šelmou, klekali před drakem

Řečeno to už bylo nesčetněkrát. Evropské státy a armády a policejní sbory, připravené na high-tech bombardování kdesi v zámoří, ale naprosto nepřipravené na čelní střety mužů proti mužům, a už vůbec nepřipravené (a to zejména morálně) na čelní střety sneozbrojeným, o to však odhodlanějším, protivníkem, vyklidily pole. Oficírům se vlastně nelze divit. Proč něčemu bránit, když těm lidem beztak po krátké fešácké detenci civilní úřady věnují azyly, nebo povolení k pobytu, nebo klidně i zákazy pobytu, které však nikdo nebude kontrolovat a hlídat, protože v těch masách dávno nic hlídat nelze a protože evropské zákony, naivní, sentimentálně humanistické a šité na míru naprosto jiným dobám a situacím, beztak nic jiného, než vpuštění těch mas mezi evropskou civilní populaci, neumožňují. A proč se vlastně snažit, když i bez nové příchozích máte v západoevropských městech miliony islámských věřících, což nutně znamená statisíce potenciálních radikálů, desítky tisíc přesvědčených radikálů, tisíce aktivních členů islámistických buněk, stovky šílenců schopných čehokoli. Nezapomeňme, že Charlie Hebdo zvládly vystřílet jednotky magorů - a francouzské bezpečnostní složky kolabovaly. 

Divím se politikům. Jako by zapomněli, že jediným legitimním důvodem existence státu je ochrana životů, bezpečí a svobod obyvatel, včetně práva na zažitý způsob života. Parafrázuji Thomase Hobbese, anglického myslitele 17. století, a myslím to tak smrtelně vážně, jako to myslel on. Cokoli nad to - třeba směrnice o křivosti banánů, nebo monitoring křečka (http://www.novinky.cz/domaci/357532-monitoring-krecka-zadny-zert-ale-zakazka-rsd-za-dva-miliony.html) nemusí nebo může být, pokud stát plní svůj základní účel. Pokud ho státy neplní, jsou pro své obyvatele zbytečné a všechny státní aktivity (honosné budovy Parlamentů, dotace na pěstování řepky, monitoring křečka...) degenerují na okrádání jedněch lidí ve prospěch jiných lidí. A teď si představte, že jste slovinský venkovan a kolem baráku vám procházejí kolony řvoucí Alláhagbar nebo že bydlíte v Nicklelsdorfu, rakouském městečku nedaleko maďarských hranic, a před barák se vám nastěhuje toto: http://www.dw.com/en/the-day-nickelsdorf-was-overwhelmed/a-18714394. Můžete se se svým státem nadále identifikovat? Můžete ještě někdy volit ty, kdo to dopustili? Jedná se o kolaps současného způsobu vládnutí, nechal se kdesi slyšet Petr Robejšek, exilový politolog ze staré školy a rozumný chlap. 

Internet je plný spekulací, co je za tím, kdo to řídí, v čí prospěch se to děje. Amerika oslabující Evropu, Rusko oslabující Ameriku, Angela nenávidějící Německo, Bilderberg plánující genocidu Evropanů, neomarxisti na amfetaminech ... jistě vás napadne spousta dalších hypotéz. Za nejchytřejší evropský antiislámský web pokládám Gates of Vienna,který to vše vidí mnohem střízlivěji (odkaz:  http://gatesofvienna.net/2015/10/erdogan-turkey-and-the-refugee-racket/#more-37639). Islámská invazní vlna není ničím novým, ale do letošního léta mířil hlavní směr přes Saharu a Středozemní moře do Itálie, v dosud rekordním roce 2011 ("arabské jaro", pamatujete?) tamtudy prošlo 60 000 dárečků - a všichni si mysleli, jaká to není síla. (Letos se očekává pětadvacektát více - 1 500 000). Merkelové, Bruselu, "vládcům Evropy" to bylo jedno. Zčásti fakt žijí ve sluníčkových iluzích (jedná se o trhlé osmašedesátníky, nezapomeňme), zčásti nenávidí své země a spoluobčany, zčásti fungovala mentalita "po nás potopa". Letos se situace změnila v tom, že brány otevřelo Turecko, které dosud aspoň trochu hlídalo své východní hranice, a různé cizozemce drželo v táborech. Naprosto přestalo hlídat egejské pobřeží, odkud vede pohodlná cesta na řecké ostrovy. Článek spekuluje, že důvodem byly vyhrůžky Islámského státu Turecku, jakož i jeho vychloubání, že má v kolonách migrantů své lidi. Erdogan, sám islámista snící o chálifátu pod tureckým vedením, si mohl vybrat - nechá ty největší magory dělat brajgl u sebe doma, nebo jim pomůže do Evropy, počká, až tam rozpoutají Peklo, a pak - s největší konvenční armádou na kontinentě a technokratickým úřednictvem - nabídne rozbitému kontinentu "sice taky islám, ale o trochu civilizovanější". Že nejde o divokou spekulaci ukázala kapitulační jednání Angely M. s Erdoganem z 18. října. Za to, že Turecko možná a o trochu přivře proud s uprchlíky, prosadí Německo přijetí Turecka do EU (http://echo24.cz/a/wpgXW/vy-pomuzete-s-uprchliky-my-s-eu-nabidla-merkelova-turkum). Tím ovšem bude dokonáno, nic nebude stát v cestě euro-anatolskému chálifátu.  

Turecko těchto dní. Fotografie ilustruje, že "uprchlíci" mašírují na Evropu zcela otevřeně, po hlavních cestách, bez sebemenšího omezování ze strany Erdoganovy jinak neúprosné policie. (http://gatesofvienna.net/2015/10/erdogan-turkey-and-the-refugee-racket/#more-37639)


Kdo má jít do zajetí, půjde do zajetí. Kdo má zemřít mečem, musí mečem zemřít

Na celé invazi je nejpodivnější, že se ty masy stále chovají relativně ukázněně. Opakovaně se přesvědčili, že Evropané po nich střílet nebudou, že cokoli si zamanou vzít (majetek, dům, ženu, dítě), vzít si mohou - a ještě dostanou přidáno. Přesto se drží zpátky. Potyčky v detenčních lágrech, občasné znásilnění atd. se samozřejmě dějí, média je tutlají, ale opravdu se jich neděje zas tak mnoho (internetový "samizdat" by nic netutlal), uvážíme-li, že mluvíme o pohybu statisíců mladých kluků. Když už se něco stane, jsou to rozmíšky mezi samotnými migranty, i sexuální incidenty se dějí převážně v lágrech. Vysvětlení je nasnadě. Mají mezi sebou svá kápa a ti vědí, že předčasný brajgl by mohl Evropany přece jen probudit a ohrozil by cíl operace - dostat maximum lidí do samého centra Evropy, tedy do Německa, jakož i do strategicky důležité Anglie a bohatých severských zemí. 

Proč právě Německo? Dávky a choromyslná kancléřka jsou jen část vysvětlení. Německo leží v centru, je ekonomickým tahounem Kontinentu, má mnohamilionovou převážně tureckou islámskou menšinu, rozvinutou infrastrukturu mešit (včetně některých extrémně radikálních) a madrás - a zatím se tam, na rozdíl třeba od Francie, nestal žádný významný teroristický útok. Architekti operace mohou správně soudit, že pořádný ohňostroj rozpoutaný právě v Německu dostane Evropu na kolena ekonomicky i morálně. Zajímavé je i sousedství s dosud relativně nezasaženými postkomunistickými zeměmi, kterým se invazní vlna snaží dost úzkostlivě vyhýbat. Nejspíš fakt oceňují polský patriotismus, islámofoba na pražském hradě, slovenské Ne a Orbánův plot. Vrhnout se do našich zemí z jihu, to by mohlo vyvolat odpor podobný tomu maďarskému, ale nahrnout se sem z Německa, s kapesným z tučných podpor a čerstvě nabytými doklady o povolení k pobytu? Takto bych na jejich místě uvažoval. 

(K tomu bych dodal, že právě proto je řecká, makedonská, srbská, chorvatská, slovinská a v podstatě i česká nevyřčená taktika - pomozme jim do toho Německa projít, když tam tak chtějí - kontraproduktivní až sebevražedná. Oni se totiž vrátí - odpočatí, zásobení a pořádně naštváni na ty malé země, kde mají málo mešit a nebyli na ně dostatečně milí). 

A vypukne vůbec ohňostroj? Inu, máločím si lze být tak jist. Islámští fanatici - reprezentováni všemi těmi Muslimskými bratrstvy, Islámskými státy, atd. - sní o dobytí Evropy 1400 let, a nikdy nebyli tak blízko cíli. Pozvolná evoluční islamizace se může zamlouvat zlenivělým saudským či katarským šejchům, nebo možná konvertitům typu Petra Pelikána, ale ty statisíce kluků nejsou líní šejchové. Jejich kápa je mohou držet v klidu, ale neudrží je v klidu dlouho. Klidně i uznám, že jich spousta žádné násilí nechce, klidně i většina, ale pokud chce násilí jen 5 procent z nich, je to 75 000 teroristů - k nimž se určitě přidají další, z islámských čtvrtí evropských měst. Takže klíčovou otázkou je, kdy a jak Peklo vypukne. 

S plnou vážností si dovoluji předpovědět, že Peklo vypukne v období Vánočních svátků 2015. 

Varianta 1 - koordinovaný útok: 
Magoři typu Islámského státu si nemohou přát větší ponížení "falešného křesťanského Boha", než masívní sérii teroristických útoků v době, kdy západní státy a instituce fungují na půl plynu a "nevěřící" se oddávají tu konzumnímu obžerství, tu "modloslužebnictví", tedy křesťanským obřadům. Morální dopad, narušení logistiky, zlomení vůle k oporu a nakonec i nahlodání křesťanské víry by byly ohromující; Evropan by ztratil zbytky svého optimismu a stal by se ideálním konverzním materiálem, nebo poníženým nevolníkem, případně mrtvolou. Pravděpodobné cíle: Velké chrámy při Půlnoční mši, Svatopeterské náměstí, hojně navštívené sekulární události typu Vánočních trhů, Štěpánských koncertů či Novoročních veselic, domovy a životy prominentních odpůrců islámu. 

Varianta 2 - neřízená lavina násilí
I kdyby žádný fanatický spolek nic neplánoval, v invazní vlně nebyli žádní úkolovaní agenti, atd. atp., budou Vánoce dobou, kdy to vypukne. Nezapomeňme - pár tisíc fanatiků tam je se statistickou jistotou. Uvidí okolo sebe opulenci západního obžerství, uvidí naše "drzé" lpění na tradicích (které je, nezapomeňme, uráží), pobyt v lágrech a ubytovnách znepříjemní opravdové mrazy, nejkratší dny v roce rovněž přidají svoje. Do toho pravidelné euroislámské rituály - francouzské a belgické pálení aut, britské a švédské bitky s policií. Útoky by probíhaly jinak, šlo by o těžko předvídatelné akce jednotlivců a ad hoc partiček, některé by zpackali, jiné ovšem ne. Pravděpodobné cíle: Přestupní stanice metra, nádraží, nákupní centra a obchodní domy. 

Kéž bych jen šířil paniku a hluboce se mýlil a žádná varianta se nenaplnila. Spíše se však naplní jejich kombinace. 

Kdo máš uši k slyšení, slyš

Podobně, jako Konvička a BPI, varují prakticky všichni tuzemští politologové (např. Kuras, Robejšek), analytici (např. Koller, Petránek), oficíři (např. Lidinský, Šedivý), kteří si ještě uchovali nějaký kredit. Přesto se ze strany evropských vlád nic neděje. Jako by nikdo z těch v součtu stovek ministrů, tisíců oficírů, statisíců státních úředníků a desítek hlav států nedokázal jednat, jako by to vzdali úplně všichni. Robejškova krize současného stylu vládnutí to uchopila výstižně. Nemusí přitom jít o krizi demokracie jako takové - byť je pravdou, že když demokracie naposled vedly vítěznou válku, měly oproti dnešku výhody uniformovaného protivníka, jasných front, obecně pomalejší komunikace, mořských překážek, nedemoralizovaného obyvatelstva a též toho, že do války vstoupily až v době, kdy se síla nacistického Blitzkriegu otupila na ne-demokraciích. Spíš jde o krizi předimenzovaných pojistek a brzd, které se během posledních dekád v Evropě vyvinuly a jejichž nepsaným cílem je, aby žádná z vlivových byrokraticko-podnikatelských skupin nezískala příliš mnoho výhod na úkor skupin jiných. Média, kmotři, soudy, elitářský a dávno neříditelný nevládní sektor a všudypřítomný strach, co na to řekne EU - toto jsou faktory, kvůli kterým se evropské vlády chovají jako vystrašení školáčci. EU je společenstvím padlých států, komentoval do výstižně přítel Jirka Barták, statečný a chytrý chlap. 

Think-tank, v němž pracuje několikrát citovaný Petr Robejšek, připravil poměrně soudný přehled kroků, které by Česká republika měla podniknout, aby minimalizovala důsledky migrační krize. Viz odkaz níže. Jsou fajn, ale nemohou stačit. Vycházejí totiž z paradigmatu "hodných běženců, zlých pašeráků" (OK, jenže hlavním pašerákem je osobně turecký premiér, takže "Boj s pašeráky" by implikoval vyhlášení války Turecku) a doufají v "integraci", což je v případě odhodlaného islámisty nemožnost.  Předpokládají, že státní orgány fungují a "běženci" je aspoň rámcově respektují - a nevylučují karamboly typu "osamělých vlků". Situace však je jiná - nějaká nikomu neznámá část "běženců" přece neprchá, ale nastupuje na džihádistickou frontu; nemíní se spokojit s plichtou, ale s vítězstvím; a státy mají chránit životy a svobody občanů, nikoli minimalizovat škody.

http://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/109603-2080%20TZ%20MIGRACE%20JAKO%20RIZIKO%20A%20PRILEZITOST.pdf

Kroky, které je třeba podniknout, jsou přitom krystalicky jasné - a zodpovědná vláda je podniknout může a musí. Důsledky nekonání totiž budou nedozírné - přičemž eventuální pád nečinné vlády bude ve všeobecné anarchii tím nejmenším. 

1. Mobilizace všeho, co je schopno se bránit 
Prakticky nemáme armádu, většina mužů pod 45 let neprodělala branný výcvik. Naštěstí nás nečeká high-tech útok, který vyžaduje dlouhou průpravu, ale spíš nepředvídatelné lokalizované násilnosti, proti nimž jsou nejlepším antidotem občanské milice. Je čas shromáždit všechny, kdo jsou schopni a ochotni se bránit - krom profesionálních vojáků i předlistopadové záložáky, civilní zálohy, sportovní střelce, lovce - a učinit je jádry na místním principu organizovaných dobrovolnických jednotek. Bezodkladně zahájit jejich výcvik, protože je lepší mizerný výcvik, než žádný. Přesně takto postupoval Churchill v době hrozící invaze do Británie, z takto vzniklých jednotek postavil jednou již ztracenou armádu. V delším časovém horizontu budovat miliční armádu švýcarského typu, jakož i funkční systém civilní obrany. 

2. Společná obrana hranic Visegrádského prostoru
Náročnost ochrany hranic klesá s rostoucí plochou bráněného území. Současně je zřejmé, vzhledem k situaci v západní Evropě, že nemůže stačit bránit hranici jižní - ta s Německem představuje do budoucna srovnatelné riziko. Potřebná je těsná součinnost s Maďarskem, Polskem a Slovenskem, "společný plot" (a společná pohraniční stráž), s naprosto otevřeným vyhlášením, že narušení této hranice bude považováno za akt války (v případě neuniformovaného narušitele pak za akt terorismu, dle litery Ženevských konvencí). 

3. Ochrana cílů teroristických útoků 
Zkušenosti zemí jako Indie (kde je islámský terorismus mnohem častější, než ve stále dost klidné Evropě) ukazují, že samopalníci na místech, jako jsou stanice metra, minimalizují riziko - a kde není k dispozici samopalník, může stát aspoň uniformovaný chlap s holí. Teror je zbraní zbabělců, viditelné odhodlání k obraně často zmůže víc, než náročné bezpečnostní operace. 

4. Znemožnění azylu podezřelým osobám
Právo na azyl či ochranu musí automaticky ztratit každý, kdo se proviní úmyslným přestupkem či trestným činem, kdo zfalšuje doklady, zalže o své identitě a podobně. Tyto případy široce publikovat pro odstrašující efekt. 

5. Zákaz propagace a veřejného vyznávání islámu 
Lze provést gradualisticky (stíháním za veřejné zahalování, modlitby na veřejnosti, zákazem provádění halal porážek a dovozu či prodeje halal produktů), nebo deklarativně. Ve druhém případě být připraven na odvetu, dozírat nejen na činovníky mešit a známé radikální agitátory, ale i ambasády islámských zemí, katedry orientalistiky a podobné expozitury. Potírání islámských projevů islámisty odradí, protože bez veřejných projevů nelze islám šířit, a stagnující islám nenese vyznavačům světské požitky. 

6. Detence a repatriace 
Rozšířit kapacitu, ale zejména zpřísnit ostrahu, detenčních zařízení. Jasně deklarovat, že detence ilegálů je časově neomezená - respektive potrvá tak dlouho, dokud se dotyčný nerozhodne pro repatriaci. Dbát na humánnost podmínek v těchto zařízeních (např. společné ubytování rodin; kuchyně, úklid a klidně i osobní asistenci mohou zajišťovat tzv. sluníčkáři, budou-li o to stát), ale vyloučit veškeré ústupky islámské praxi (tedy např. žádná páteční kázání, žádné halal maso). Zájemcům o repatriaci vycházet maximálně vstříc, včetně finančního "daru" do začátku. 

7. Podpora exmuslimů, mobilizace loajálních expertů 
Souběžně s represí vůči invadujícím masám přislíbit a zajistit maximální možnou ochranu a podporu každému, kdo se islámu veřejně zřekne, a prokáže toto zřeknutí prací proti němu (včetně služby v ozbrojených silách). Vyzvat ke spolupráci v tuzemsku žijící křesťany, sekularisty, ateisty atd. původem z blízkovýchodních zemí, zejména ty se znalostí jazyka a reálií. Zajistit maximální ochranu těchto lidí, využít jejich schopností v tajných službách, armádě, diplomacii a podobně. Nahradit jimi "islámofilní" produkty multikulturního školství. 

8. Neutralizace kolaborantských centrál
S okamžitou platností přestat financovat uskupení, popírající totalitní povahu islámu, hlásající teze o "prospěšnosti" současné migrační vlny, atd. Odmítnout nebo tvrdě danit financování takových uskupení ze zahraničí. Aktivistům umírajícím hladem nabídnout práci v kuchyních a prádelnách detenčních zařízení (a platit je slušně).  

9. Osvěta a kulturní fronta 
S okamžitou platností zrušit "protixenofobní" a "vítací" indoktrinaci ve školách a místo toho tam, kde je to vhodné, zařadit vskutku objektivní výuku o historii, povaze a nebezpečnosti islámu. Využít k tomu zkušenosti loajálních expertů - viz bod 7. Uvolnit prostředky pro podporu umělecké a vědecké tvorby, zobrazující islám v pravém světle, případně ho karikující, odhalující jeho neslučitelnost s demokratickým humanismem. Znemožnit financování "vědy a kultury" ze strany islámských států a nadací. 

10.  Uvolnění financí
Následováníbodů 8 a 9 ušetří státní kase nemalé prostředky. Další bude lze získat osekáním neproduktivních programů všeho druhu, včetně výše citovaného monitoringu křečka. Legrace totiž skončila, dobře už bylo. 

---

ROZHODUJÍCÍ OKAMŽIK SE BLÍŽÍ

…..a přinese buď kolaps, chaos a krveprolití nebo restart a renesanci….

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Události se i nadále odvíjejí spalujícím tempem tak, jak poválečný světový řád pokračuje ve svém kolapsu, zatímco boj o to, co ho nahradí zuří dál. Největší událostí bylo vůbec první setkání mezi papežem a ruským pravoslavným patriarchou po 962 letech. Nejpodivnější věcí na této události lze vidět na této fotografii zasedání, které vydal Vatikán, který ukazuje lebku a kosti (p.pr.: symboly radu Skull&Bones, ale také klasická jezuitska symbolika) přímo v centru mezi oběma náboženskými vůdci.

http://en.radiovaticana.va/news/2016/02/12/joint_declaration_of_pope_francis_and_patriarch_kirill/1208117

Zdroje ze zednářské Lodge P2, lidé, kteří dávají rozkazy do Vatikánu, říkají, že lebky a kosti jsou jen symbolem znovuzrození. V tomto případě to znamená, jak říkají zdroje, že jak patriarcha, tak papež věří, že Mesiáš se vrátil. Avšak zdroje CIA tvrdí, že skutečným důvodem, proč byl papež rozechvělý setkat se s patriarchou je to, že Vatikán chce ruskou vojenskou ochranu k zajištění svého přežití. Ruské zdroje mezitím říkají, že oba muži podepsali „tajné Mezinárodní Memorandum o vytvoření nového planetárního náboženství a Nového světového řádu“ (NE fasistickeho! .. at zas ovce nebeci  ), a že tato vstoupí v platnost 1. května 2016.

Vatikán se může cítit pocit naléhavosti oznamit něco nového, protože tajne kontroluje kolaps na dluhu založeného finančního systému , který se viditelně hroutí. Tři samostatné zdroje, jeden z Pentagonu a dva ze CIA, nám řekli, že mluvčí US korporátní vlády Barack Obama čelí kompletnímu kolapsu US bankovního systému, a minulý týden se setkal v Kalifornii se zástupci rodiny Rothschildů a s čínskými staršími, aby požadoval povolení k provedení devalvace amerického dolaru. Bylo mu řečeno, že NE, protože většina amerických dolarů, které jsou ve vlastnictví Američanů a zbytku světa nechce vidět své těžce vydělané peníze, jak ztrácí svou hodnotu. Obamovi byl rovněž odepřen přístup ke všem novým finančním prostředkům pro svou korporátní vládu.

Tímto odmítnutím doslo k vážným bojům uvnitř mocenské struktury mezi americkými frakcemi, které chtějí obnovit Republiku Spojených států amerických a ten, který chce zachovat status quo. V rámci tohoto boje byl zavražděn, jak říkají zdroje ze CIA, pomocí srdečního infarktu vyvolaného šipkou, soudce Nejvyššího soudu Tony Scallia. Oficiální tiskové zprávy potvrzují, že nebyla provedena žádná pitva, a že jeho tělo již bylo zpopelněno.

Zdroje z Pentagonu říkají, že Scalia byl zabit, protože se postavil proti uhlíkové dani „globálního oteplování“ Pařížské dohody, a protože podporoval návrat Republiky a loajalitu vůči americké ústavě. Výměna Scalii za ohebnějšího soudce Nejvyššího soudu by znamenalo většinu 5 ku 4 na podporu uhlíkové daně a takových věcí, jako nespoutaná imigrace, kontrola zbraní atd..

Katolík a etnický Ital Scalia zemřel v Texasu, domově Bushova klanu, a stejně jako František v Mexiku se snaží zajistit odriznutí drogových peněz tekoucích do Bushovy chazarsko-nacistické frakce. Některé zdroje také uvádějí, že také sám hlavní soudce John Roberts, také katolík, těsně přežil pokus o vraždu minulý týden.

V odvetě na toto, říkají zdroje ze CIA, byla již tajně obžalována velitelka Bush/Clinton lůzy Hillary Clinton, a že Billu Clintonovi „bylo věnováno jen pár měsíců života, protože má mozkovou poruchu.“

Došlo také minulý týden k útoku na chazarskou mafií ovládaný Department of Homeland Security, kdy soukromé údaje o 10.000 jejich zaměstnancích byly napadeny hackery a vse předáno do Pentagonu a agentuře Bílých klobouků. Tento hack přišel jako součást příprav na občanskou válku, která by mohla následovat po vyhlášení bankrotu korporátní vlády USA, řekly zdroje z Pentagonu.

 Jako součást tohoto zdroje dále říkají, že banka Wells Fargo školila své zaměstnance na „mimořádné situace“, uzavírá své pobočky a umožní pouze vstup max. tří lidí najednou pod dohledem ozbrojených stráží. FEMA zase dělá „beta test, ve kterém prohlásí dovolenou ve dnech 18. a 19. února“ v rámci přípravy na zhroucení bankovního systému, říkají.

Chazarská mafie šíří děsivé příběhy o prázdných regálech v supermarketech a nedostatku potravin ve snaze vydírat obyvatele USA a (dosahnout) poddání se.

Avšak zastánci obnovení republiky mají alternativní plán, který zahrnuje zrušení dluhu, návrat majetku ukradeného lidem a vydání nové měny Spojených států , která nahradí dluhový nástroj a chazarské zlo s názvem „americký dolar“ . V takovém scénáři, by USA prohlašsili, že nejsou povinni platit nesplatitelné břemeno mezinárodního dluhu „americké korporátní vlády“ v bankrotu, kterou by nahradila.

Chazarská frakce USA chce mezitím zakázat hotovost a zavést negativní úrokové sazby. Přesvědčení, že záporné úrokové sazby by stimulovali reálnou ekonomiku pochází z falešného předpokladu, že role a čísla v počítačích s názvem „peníze“ jsou náhradou za realitu. Z tohoto hlediska by negativní sazby nutili lidi utrácet své peníze, aby se zajistilo, že jsou bezcenné a k ničemu, a tak stimulovat ekonomiku. V reálném světě, ale lidé vědí, že když dali své peníze do banky tak bude slábnout, proto ho zase vezmou z banky a přijmout hotovost, zlato, stříbro nebo cokoliv jiného, co skutečně existuje v reálném světě, a které nebude slábnout s počítačovými falešnými zprávami.

V Evropě, ve snaze podpořit reálnou ekonomiku, záporné úrokové sazby neuspěly a namísto toho se vysráží spirála smrti bankovního systému. Spíše než utrácet více peněz, se lidé bojí o budoucnost, více šetří a berou peníze z bankovního systému. V současné době existují řady lidi,kolem bloku v Londýně pro kteří chtějí koupit zlato. Podívejte se na graf na odkaz vidět, jak se bankovní akcie vrazit, ale také zvyšuje cenu zlata.

http://stockcharts.com/freecharts/perf.php?$GOLD,UBS,C,SCGLY,BCS,CS,DB,SCBFF

Lidé si také hromadí hotovost, protože ta je imunní vůči záporným úrokovým sazbám. I v případě, ze chazarští bankéři podaří zlikvidovat hotovost, tak jak to chtějí, nemohou to udělat se zlatem, stříbrem, diamanty a dalšími reálnými věcmi.

Takové věci se staly už mnohokrát. V knižní čtvrti v Kande si například můžete koupit japonské vládní dluhopisy jako kuriozity z druhé světové války, které byly kdysi považovány za pevné investice jako skála. Totéž platí i v kterémkoli jiném městě nebo antikvariátu na světě. Když iluze peníze zmizí, pak papír je jen papír.

Iluze mizí rychle i navzdory nákupům ze strany centrálních bank 12,3 bilionů v aktivech, zatímco 8000 tři sta milionů dolarů ve státních dluhopis se nyní obchoduje v záporných úrokových sazbách, tj. „peníze“ se vypařují.

Na trzích se povídá to, že Deutschebank se brzy zhroutí a vyvolá mnohem širší kolaps nez byl šok Lehman roku 2008. Cena akcií Deutschebank klesla v posledním měsíci o 50%, když investoři utekli ze strachu imploze z jeho 75 miliard v derivátech podlozených v reále , podle ucetních knih, takovými zalezitostmi, jako nesplatitelný řecký dluh.

Jestliže Deutschebank zbankrotuje, pak je to jen otázkou času, kdy se euro stane pouze dekorativním papírovým motivem. „Když Deutschebank spadne, tato skutečnost bude hnát před sebou německou kancléřkou Angelu Merkelovou, Bushe a velké banky, které jsou všechny vzájemně propojeny,“ řekl zdroj Pentagonu.

Britové mají jasně dost a fašistického projektu Eura. Nedávný průzkum více než 100.000 čtenářů „Express“ ukázal 92% podporu pro odchod z eurozóny.

http://www.express.co.uk/news/politics/643026/No-EU-Poll-proves-Britain-wants-out-eurozone


Mezitím události na Středním východě dosahují svého vrcholu. Kriminální stát Izrael zaznamenal pokles o 65% v oblasti cestovního ruchu, zatímco její paranoidní občané s vymytým mozkem se skrývají v domech před imaginárními „teroristy“.

Turecko a Saúdská Arábie, dva státy ovládané chazarskou mafií, mezitím lhali celému světu, že jsou připraveni vyslat armádu s jadernými zbraněmi a více než 350.000 vojáků do Sýrie. Ale když Turecko zahájilo dělostřelecký útok na Sýrii, Sýrie se odvolala ke Spojeným národům. Zádná zeme nebude ochotna podpořit tureckou agresi, protože nejenom veto OSN, ale aliance Ruska, USA a Číny, by mohla podniknout kroky s cílem rozdrtit Turecko a Saúdskou Arábie. To je důvod, proč Turecko rychle ustoupilo.

Číňané a Rusové, spolu s Pentagonem, chápou, že dlouhodobé řešení problémů na Středním východě bude pocházet z ekonomické prosperity. Vědí také, že šíitské a sunnitské rozdělení, které v podstatě začalo jako spor o dědičnost mezi bratranci, musí skončit. Toho bude dosaženo prostřednictvím jednání, a ne války.

A mezitím dostává v Asii chazarská mafie velké rány. Nejpozoruhodnější, a to je něco, co se chazarská korporátní média zoufale snaží zamést pod koberec, je skutečnost, že pilot letu 370 Air Malajsii, který zmizel před dvěma lety, se nedávno objevil na Tchaj-wanu.

http://worldnewsdailyreport.com/taiwan-mh370-pilot-mysteriously-resurfaces-almost-2-years-after-his-flight-vanished-over-china-sea/comment-page-8/#comments

Ups!

V Japonsku se mezitím zotrocený režim Šinzó Abe podřízený chazarum stal jiz minulostí. Posun do záporných úrokových sazeb, který v Davosu nařídil guvernér Bank of Japan Haruhiko Kuroda se stal katastrofou. Spíše než oslabení jenu a posílení trhu, jak se očekávalo, udělal přesný opak. Na druhou stranu, byl právě zverejněny údaje o HDP za čtvrtletí od října do prosince, která ukázala, že ekonomika klesá ročním tempem 1,4%. To znamená, že podvod známý jako abenomika byl zcela odhalen.

Minulý týden armáda Spojených států se sídlem v Japonsku a japonské vojenské zpravodajské služby kontaktoval zástupce společnost Bílého draka, aby požádali o informace o tom, jak zde provést výročí.

Vlády Indonésie, Malajsie a Thajska také začaly, podle několika zdrojů, spolupracovat s SDB. Thajci také nyní spolupracují s Rusy v boji proti drogám a terorismu.

Čína, zatím, je ve vlně globálních nákupů. Čínské podniky zvýšily objem fúzí a akvizic v zahraničí téměř 10 krát od začátku letošního roku ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

http://www.businessinsider.com/china-is-buying-a-lot-of-foreign-companies-2016-2

A konečně, zástupci gnostické illuminati v Japonsku a východní Evropy v poslední době obnovili styk s SDB.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

---

Rothschildi se stěhují do Ruska

Takže… Koncem léta a začátkem podzimu „světová vláda“ (zatím ještě v uvozovkách) končí projekt „USA“ a přistupuje k následné etapě svého plánu na uskutečnění kontroly nad světem – vytvoření z Ruska světového finančního, transportního, vědeckého, vojenského a – a to především – morálně-mravního centra přitažlivosti nejprve bývalých republik SSSR, později pro celou Euroasii a jako vyvrcholení – i celé planety.

Velmi dlouho jsem se chystal představit následující informace širokému auditoriu a věřil, že mé vidění situace je nesprávné, a proto také všechno odkládal. Ale události posledního období tak přesně zapadají do mých dřivějších prognóz, že nyní jsem už o správnosti svých závěrů přesvědčen na 100 %.

 

Už dlouho čtu KONT a pokládám ho za jeden z nejlepších blogerských zdrojů. Autoři článků zde předkládají velmi zajímavé informace a faktologii, ale bohužel zatím nikdo z nich nesložil z těchto drobných detailů mozaiku, a neukázal tak ostatním celý obraz. Stále jsem čekal, kdy někdo uvidí to, co je očividné, ale déle už čekat není možné – mohlo by být příliš pozdě a někdo, kdo se mohl včas dozvědět o „plánu“, který může mít vliv na jeho osud – se to nedozví, dojde k nenapravitelnému a já budu vinen tím, že jsem mlčel, když jsem měl hovořit.

Nejsem blogger ani spisovatel, a tak hned zkraje se omlouvám za neprofesionalismus.

Takže… Koncem léta a začátkem podzimu „světová vláda“ (zatím ještě v uvozovkách) končí projekt „USA“ a přistupuje k následné etapě svého plánu na uskutečnění kontroly nad světem – vytvoření z Ruska světového finančního, transportního, vědeckého, vojenského a – a to především – morálně-mravního centra přitažlivosti nejprve bývalých republik SSSR, později pro celou Euroasii a jako vyvrcholení – i celé planety.

Začněme tím, že pokud se domníváte, že sto obchodníků se může domluvit na ceně ovoce a zeleniny, ale tucet největších bankéřů není schopno uskutečnit domluvu ve finanční sféře, pak mě můžete nazvat konspirátorem a dál už nic nečíst.

Pro zbylé auditorium pokračuji.

Skupina rodinných klanů, které dosáhly prakticky plné kontroly nad světovým finančním systémem a ovládají vlády mnohých zemí, je známá jako „světová vláda“ (i když na můj vkus by skutečnost přesněji vyjádřilo pojmenování „společenští parazité“ nebo „paraziti společnosti“), nyní přistoupila k završující etapě svého plánu na nastolení kontroly nad celým světem.

A pak z výrazu „světová vláda“ bude možné odstranit uvozovky – k jejich triumfu, k naší lítosti a potom bohužel k všeobecné tragédii lidstva.

Prostudujeme-li historii této skupiny (nazvěme ji OP-kartelem), etapy jejího konání na uchvácení kontroly nad světem, a její konečný cíl, je pak možné se (hypoteticky) postavit na jejich místo a potom není složité vysvětlit mnohé události minulosti, události současné a také předpovědět, co budou dělat dál.

Záměrně nebudu zacházet do hlubin věků, protože to by zabralo příliš mnoho času a článek by byl obsáhlý, ti kdo by si to však přáli, mohou se „pohrabat“ na síti a potřebné informace si najít. Začnu hned 20. stoletím. Kvůli krátkosti prezentace také nebudu podrobně zkoumat každý fakt v detailech a dokazovat každé své tvrzení odkazy ke zdrojům, naznačím jen obrys a „základní tahy štětcem“.

Mimochodem, pokud jste v obraze, můžete hned přejít k nadpisu „Nový plán“ (tam budou obrázky).

 

Kdo oni jsou

Všichni slyší jen jména Rothschildů a Rockefellerů, ale ve skutečnosti právě oni nejsou těmi hlavními v OP-kartelu. Tato a ještě některá další jména v některých historických etapách „zasvítila“, a proto o nich víme. Nejsou si vzájemně nepřáteli, tedy alespoň ne smrtelnými, ne víc než finanční ředitel a ředitel výroby v jakékoli velké společnosti. Ti se také nemusí vzájemně milovat z důvodu občas protichůdných zájmů, ale nebudou z kvůli osobní averzi ničit podnik, kde drží odpovědné posty, a generální ředitel by jim to ani nedovolil. Tedy obecně, aby to bylo zcela jasné: Rothschildi mají v OP-kartelu zo dpovědnost za finance, Rockefellerové za energetiku. Kdo je generálním ředitelem nebo kdo jsou další jejich „kolegové“, se možná někdy dozvíme, ale kdo jsou majitelé této pomyslné společnosti se patrně nedozvíme nikdy.

Abyste měli představu o objemu kapitálu kontrolovaného OP-kartelem, pak například klan Rothschildů (podniky, nemovitosti, zásoby zdrojů) představují TŘI STA BILIONů dolarů. Teď jistě chápete, že Forbesův seznam miliardářů je vlastně jen kus papíru na zdi kanceláře s titulkem „Naši nejlepší manažeři“ a že setkání Bilderbergského klubu je seminářem těchto manažerů na téma „Jak máme nejlépe plnit úkoly zadané nám vedením na příští rok“.

Převážná většina klanů OP-kartelu má židovský původ (slovo „židovský“ budu používat pouze ve vztahu k těm, koho k nim zahrnují a sami sebe za ně považují, ale kteří nebyli vychováni na „hodnotách“ Tóry a Talmudu). Vzniklo to historicky, tato struktura se začala formovat ještě v biblických a předbiblických dobách. Ve své podstatě „judaismus“ je instrukce, návod pro vojáky globalismu, a také plán činností, které byly stanoveny v podobě náboženských souborů pro lepší osvojení si mezi vykonavateli starých časů. Dnes Tóru a Talmud zcela pozoruhodně nahradila korporátní „etika“ – snaha vydělat peníze.

Ale v řadách OP-kartelu jsou i nežidé, například Rockefellerové, to jsou Anglosasové. Připojili se relativně před nedávnem, až v přeposlední etapě plánu, kdy se efektivita stala důležitější než utajení akcí, utajení, které bylo snazší udržet v úzkém etno-náboženském kruhu v průběhu předchozích etap činnosti vládnoucí elity židů (levitů).

 

Co potřebují

Vládu na světem. Proto potřebují i Rusko, Heartland.

Dříve, když jsem ještě nevěděl to, co už vím dnes, nechápal jsem, proč posledních tisíc let z Evropy do Ruska neustále proudily vlny invazí (kromě periody „mongolo-tatarské“, proč a proč ty uvozovky vysvětlím později). Co tak cenného bylo v Rusku pro civilizaci této úrovně? Kromě obyvatelstva, které je možné si zotročit, absolutně nic. Dlouhá zima, oblast rizikového zemědělství a odbojný národ.

Proč Napoleon shromáždil celou kontinentální Evropu pod svou korouhev a vrhl se na Moskvu, když nejlogičtějším pro obsazení státu by byl útok na hlavní město, kterým už více jak sto let byl Petrohrad? Jeho vydrancování, zničení řízení a potom postupné obsazování kousků území v chaosu se rozpadajícího státu? Vojska Napoleona stála v Pobaltí – do Pítěru to měli co by dup, ale ono ne, „veselejší“ jim připadalo jít přes smolenské bažiny. Hitlera také z neznámého důvodu Leningrad moc nezajímal, bylo rozhodnuto sice město umořit, ale ne ho vzít útokem. Tak v čem je zako paný pes? Ukazuje se, že sever není ten žádoucí směr.

Pokud budete zkoumat všechny tyto výpravy na východ hlouběji, ukáže se, že sponzory válek s Ruskem a samozřejmě i režiséry úkolů byli vždy – židé.

Po tomto konstatování mnozí opáčí, že židé určitě nemohli sponzorovat Hitlerovo ničení židů v Evropě i v SSSR. Jak by mohli platit ničení svých? Jenže ve skutečnosti židé nebyli v Evropě likvidováni, sbírali je sice do táborů, ale vůbec ne kvůli masové likvidaci (holokaust, plynové komory, Osvětim – to všechno jsou z velké části mýty). Potom je dopravovali do Palestiny. Velká část evropských židů, kteří se ocitli v koncentračních táborech, zahynula z banální příčiny – z hladu, když na konci války letectvo USA a Anglie rozbombardovalo sklady potravin. Vzpomeňte si na fronty Němců u polních vojensk&yacu te;ch kuchyní ve starých kinožurnálech. Ale židé SSSR byli likvidováni masově, jako například v Babím Jaru, přičemž někdy i rukama samotných židů. Málokdo ví, že i ve Wermachtu sloužilo na 120 – 150 tisíc židů a položidů, a to od řadových vojáků až po generály (vygooglujte si jméno Brian Michael Rigg). Faktem je, že stejně jako u většiny evropských národů i u Němců se národnost považovala v následnictví po otcovské linii…, a dál už se sami dovtípíte. Když přijmete hodnocení Rigga a údaje o množství židovských rodin v Německu před válkou, je možné tvrdit, že téměř každá židovská rodina poslala jednoho ze svých synů na východní frontu… Tak v čem byl rozdíl mezi židy SSSR a Evropy?

Rozdíl byl v ideologii a přesvědčení. Někteří zůstali „opravdovými“ židy a jiní se stali „komunisty“, jejichž vedení rozhodlo nedělit se v Rusku o uchvácenou moc s levity, ale nasměrovat šestinu světové souše samostatně. Jenže v náboženských dogmatech judaismu je: kdo zradí levity a Jahva, musí být okamžitě zničen. Do roku 1940 levité stále ještě doufali zapůsobit na své bývalé podřízené, ale sekáček do hlavy občana USA Bronsteina (pomýšlejícího na osvojení si prostředků OP-kartelu na revoluci a zároveň hlavního organizátora této revoluce) se stal signálem, že domluva nen&iacut e; možná. Poté se už válce Evropy a SSSR nedalo vyhnout.

 

Chazarský kaganát – minulost a budoucnost

Chazarský kaganát byl původně židovským státem. Tam vládla bílá elita a prostí lidé byli snědí, ostatně tak tomu bylo v mnohých státech starého Východu, počínaje Egyptem a konče Persií. Nyní takový obraz můžeme jasně vidět v Indii – čím vyšší kasta, tím světlejší kůže a oční duhovka.

(Tímto tématem se nebudu podrobně zabývat, později vysvětlím proč.)

Později do chazarské elity začali pronikat židé skrze takzvaný „institut židovských nevěst“. Židé vždy nabízeli své nejkrásnější dívky za ženu silným tohoto světa (vzpomínáte na příběh Mojžíše?). „Dívky“ byly nejen krásné, ale také daleko zkušenější, pokud jde o sex, než místní „aborigejky“, což se také vždy velmi líbilo elitám. Potom rodily děti, které podle židovských zákonů (Halakha) jsou už židy a vychovávají se v odpovídajícím duchu. Jejich nežidovský otec se stává otevřeným bojovníkem proti nepřátelům židů, a jeho děti – jsou židé. Efekt kukačky. Tak se stalo, že už za pár století se celá vládnoucí elita Chazárie a stejně tak státní byrokracie střední třídy stala zcela židovskou. A judaismus se dokonce stal státním náboženstvím.

Chazarský kaganát se v těch dobách nacházel na důležité křižovatce obchodních cest. Veškerý obchod osy Evropa – Asie (Čína, Indie, Persie) šel přes Chazary.

Židé Chazarského kaganátu v tu dobu podchytili téměř veškerý světový obchod, rozmísťujíce své faktorie (později nazvané „ghetta“) ve všech zemích účastnících se obchodu. Uzavřené židovské komunity obchodníků vznikly po všech karavanních cestách. Tehdy do svých rukou židé získali obrovské zdroje a Chazarský kaganát se začal šířit do všech zemí: buď si vzpurné sousedy vybojoval silou, nebo si koupil jejich elity. Dá se říci, že to byl první pokus získat světovou nadvládu na tehdejší úrovni rozvoje civilizace.

Ale přání OP-kartelu směřovala na Rusko a zejména na knížete Svjatoslava Chrabrého. Ten byl nejen statečný v boji, ale také chytrý. Pochopil, že když zvítězí nad Chazary, židé postaví nové dobře vyzbrojené pluky, protože peněz na to mají dost a mohou najímat žodáky z celého Východu. Proto udělal následující fintu – nebojoval s chazarskými hordami, ale vyčkal si chvíli, kdy hlavní chazarská města byla slabě chráněna, a po těch městech se „prošel“ s nevelkou, ale pohyblivou armádou. V důsledku toho byla chazarská elita částečně zlikvidována, částečně rozprášena, obyvatelé a pluky Chazarského státu se rozběhli do svých etnických rodišť, kam nesahala ruka židů – a tím Chazarský kaganát skončil jako stát.

---

Veď si to rozdeľujú od Chruščova! Áno, v Rusku sú podstatné věci inak ! Majú stále neruskú národnú banku-teda sú stále storočia najokrádanejší štát na svete!!!, pokračuje likvidácia školství Livanovom-to je podstatné!=budúcnosť Ruska. Dochádza rovnako jako v EÚ k vytlačovaniu bielej rasy jej degradovanou Islámskou časťou, jako vhodnějšími otrokmi,či „kontrolnou“ časťou obyvateľstva, tak jako bola doteraz cirkev-terorista so svojimi katolíkmi, ktorí už za svoje národy už stáročia oficiálne nebojujú, okrem neoficiálneho boja mladých!!! Putin len vydáva „kritické prehlásenia“, čo mu zvyšuje preferencie ale nerobí důsledné činy „lebo nemůže“. Pritom Jeľcin „mohol“ všetko v prezidentskom systéme, kde prezident rozhoduje a potvrdzuje kľúčových ľudí vo funkciách! Ale „klany“ mu to „nedovolia“ – Pjakin tvrdí, že „nemůže“ iné robiť, že je tam „vnútorná opozícia“, (jako všade) uvidíme, ale to teda len potvrdzuje, že Putin je pod důslednou „kontrolou“. Zázračne akosi sa Putinovi podarilo urobiť Rusko zrazu veľkým,keď to roky nešlo. Máme scénár „Medvedev je ten zlý“, ale Putin „ten dobrý“. Ale ten zlý je tam stále, lebo…. Keď sa Putin zastáva Centrálnej banky-najvačšieho vykrádača a deštruktora Ruska, hneď to „Pjakin-vysvetľuje prečo“… Samozrejme je pravda, čo hovorí Pjakin – ak by židia a sionisti Ruskí chceli spolu s Rusmi – dokázali by len oni vládnuť svetu – všetkých ostatních západných „sionistov“-vrahov aj Izrael by vyšachovali a vrátili by im neustále ponižovanie od „západných“ sefardských židov. A z GP by zostal len ten, kto sa pridá! Z Angelológie RNDr. Páleša vyplýva, že prichádza čas Slovanov, ich mierovej kultúry, citu a zásad spounažívania (z čoho vznikol i Biblický projekt ich ovládania-Slovjenov) a nemožno sa stavať „´duchom“ času do cesty-to možno sionisti (obětníci, žreci) vedia a tak sa len premiestňujú tam, kde můžu prežiť, samozrejme s tým, že to tam budú mať pod „kontrolou“ do budúceho obdobia. Teraz sa budú hrať na „dobrých a morálních“… Budú povyšovať Slovanskeho ducha na svoju obranu, dávať trošku pravdy do dejín… začnú sa zbavovať tých,čo sa kompromitovali vraždami,vojnami, prisluhovačstvom… lebo oni sú zrazu vzorom „morálky“ a nestrpia medzi sebou „svojich“ takých amorálních…! Teda i Nula-ndová to má spočítané! Je pradivá informácia, že miesta v ozbrojených silách Ruska preberajú důstojníci-ruskí občania-židia vycvičení v Izraeli ? A čo moslim minister obrany Ruska Šojgu, kam sa prikloní? V Rusku prebieha neustále rovnaká genderová, sexuálna (falusácka), či počítačovo hráčska degradácia, genocída bielych prebieha neustále, tak ako u nás! Na rozdiel od Číny, kde je vyhadzov zo školy za fajčenie, či pitie…! Povinne cvičia bojové športy… In corpore sano anima sana es! Mens sana in corpore sano! V zdravom tele,zdraví duch! Jako stoja konkurenčne oproti degenerovanej a teraz i miešanej EU spoločnosti-títo čistý etnický a teraz skultúrňovaní a vzdelávyní Číňania? Keď v Číne riešia na strednej škole vývoj robotov a v Čechách a na Slovensku je najvačší problém-materinský jazyk a jeho degradovaná vyšpekulovaná gramatika? Áno všetko to má súvis! Neustále strašenie 3. sv.vojnou, či chaosom – čo by zmietlo všetky tieto plány globalizácie a boli by na začiatku jako před tisíc rokmi!!! Je to na smiech! Len aby ľudia v strachu prijali dnes inú Cirkev iné „dobro“, ktoré, ale teraz kážu sionisti z východu a zastrešuje rovnako deformovaná a sionistami prelezená (najlepšie „konvertovanými“ rabínmi) pravoslávna Cirkev rovnako jako je to v katolíckej cirkvi, či v isláme prosionistický ajatoláh Rúholláh Chomejní, dnes ajatolláh Alí Chameneí, prezident Iránu Hassan Ruhání čo vyystriedal charakterného prezidenta, Mahmuda Ahmadinedžáha, ktorý sa „previnil“ hľadaním PRAVDY, lebo nabádal pravdivo interpretovať dějiny a pranieroval totalitné zákony EÚ ohľadom „jediného správneho vysvetľovania dejín“… A zrazu po sankciách za Ahmadinedžáha už Irán má „celosvetovú“ podporu! Bánk a investorov! Či „divadelný “ šéf ISIS na ukazovanie v médiách, Abú Bakr Al-Baghdadi v skutočnosti sionista Simon Eliot . A v EU Junkers, a celá zločinecká „elita“ v postavení poskokov a hlúpa -jako svedčil bývalý europoslanec Banáš. Ani rozumných nežidov ani rozumných morálních židov nechcú pustiť ku kormidlu! Viď vražda Jichaka Rabina…

---

První ztělesnění snu židů o světovém panství padlo. Ale faktorie byzantských, bucharských, perských a evropských židů se nikam nepoděly, ohromný kapitál a tajná síť jejich vzájemných vztahů zůstaly a posloužily postupnému znovuobsazování finančních pozic ve většině zemí světa. Ale památka na minulost velikého Chazarského kaganátu lákala levity znova si osedlat obchodní cesty Evropy a Asie, nacházeje se na tom nejbezpečnějším místě na zemi, v Rusku. Tam, kde nejsou zemětřesení, uragány, tsunami, sucha, spalující slunce nebo naopak nezdravá vlhkost tropických bažin.

 

Vypusťme kvůli zkrácení následující tisíciletí a zastavme se až ve 20. století. Ti, kdo se o to zajímají, si mohou sami najít informace, podotýkám jen, že stojí za to se podívat na buržoazní revoluce v Evropě a jejich výsledky, a také se podívat na propojení Napoleona a Rothschildů v bitvě u Waterloo a její následky pro Velkou Británii.

 

Dvacáté století

V letech 1900 – 1905 byly skrze Jacoba Shiffa (zmocněnce OP-kartelu v tu dobu, emisara kartelu) vyděleny obrovské částky na modernizaci japonské armády pro budoucí válku s Ruskem.

1905 – válka Japonska s Ruskem, financování revoluce v Rusku na pozadí války, revoluce se nepodařila, ale do jisté míry se podařilo „rozhoupat lodičky“.

1913 – založení FEDu – USA „privatizovány“ OP-kartelem, od té chvíle, pokud bude vláda USA potřebovat peníze, nesmí si jen tak vytisknout, kolik potřebuje, ale bere si je od FEDu na dluh. Tak se vláda USA dostává pod plnou kontrolu OP-kartelu. Rovněž tak přes kontrolu refinancování získává OP-kartel možnost ovlivňovat veškerou ekonomiku USA. A nyní jim zbývá rozšířit tento svůj vliv z USA na celý svět.

1914 – OP-kartel zažehuje první světovou válku. Finance utíkají z nestabilní bojující Evropy do tichého přístavu USA. Válka je také nezbytná ke snížení životní úrovně obyvatel v Rusku i v Evropě a tím se připravuje půda pro budoucí revoluce a války.

1917 – revoluce v Rusku, k „místním“ revolucionářům se připojuje „dohlížitel“ na vynakládání financí přidělených na revoluci skrze Jacoba Shiffa. Tohoto dohlížitele nazývají Lejb Bronstein (Lev Trocký), který byl – občanem USA. Před odplutím parníku naloženého miniarmádou židovských bojovníků z amerického přístavu se setkává s prezidentem USA. Bronstein skrze svoji ženu je vzdáleným bratrancem Rothschildů. Rád nosí uniformu námořní pěchoty USA z těch let. Pomocí chytře vybrané ideologie, neomezených finančních prostředků a záškodníků (zahraničních „spojenců“ b& iacute;lého hnutí) židé uchvátí moc v Rusku. Jako krytí je používán Lenin – jako místní kádr, ale když ten pochopí, o co jde, začíná vystupovat proti Trockému a spol. Vyslouží si zranění, izoluje se v Gorkách a posléze umírá. Dále podle předem připraveného plánu „světového požáru“ mělo Rusko začít bojovat s celým světem za ideály komunismu a ruský národ měl „přirozeným způsobem“ v nekonečných válkách zmizet. Ale mladší bratři bílých židů-levitů (vládnoucí koleno židů), černí židé (potomci chazarských, nečistých, podle názoru levitů krví) rozhodli, že jim do rukou i tak padlo ohromné bohatství – celá země s řízením. Proč by měli ještě bojovat za zájmy zaoceánských „kolegů“, když je mezi elitu stejně nepřijmou (na rozdíl od slibovaného místa v pyramidě řízení osobně pro Bronsteina a některé další revolucionáře) a nyní v sovětském Rusku budou sami cary-králi. Do čela skupiny černých židů (přesněji židů – komunistů – internacionalistů, neboť judaismus v čistém chápání už nedodržovali) se postavil Josif Džugašvili (Stalin). Tato skupina potichu odsunula skupinu Trockého od moci a v dalším kroku zničila jeho následovníky i jeho samotného. Přitom nejdříve ho propouštějí za hranice, s archívem (!) strany, který je nyní uložen v USA. Zdá se, že v té době byl Stalin ještě na „určitém háčku“ u OP-kartelu nebo možná nechtěl pálit poslední mosty. Ale v okamžiku, kdy schválil vraždu Trockého, už pocítil plnou nezávislost na kartelu.

20. léta – OP-kartel začíná připravovat příchod národního socialismu do Německa, jehož hlavním úkolem bylo – zničit židy v SSSR, kteří se postavili proti levitům. Druhý, avšak neméně důležitý úkol zněl: – Německo prohraje válku, ale přitom maximálně oslabí Rusy, aby následné dobytí Ruska Anglosasy (se kterými se židé vždycky snadno domluvili díky společné lásce ke kapitálu a připravenosti podrobit si celé národy) proběhlo úspěšně.

Současně je třeba uspořádat masívní pronásledování obyčejných židů. Část zničit (zejména vzbouřené potomky Chazarů), část shromáždit v koncentračních táborech a pak poslat do Palestiny (a vy přemýšlíte, proč se Rommel snažil dostat na tehdy britský Blízký východ? Věc nespočívala jen ve zdejších nalezištích ropy, podle plánu kartelu bylo nutné na Blízkém východě vytvořit velkou židovskou komunitu). Židé z velké části vždy zaujímali parazitní sociální mezery a nevytvářeli produkty, ale rozmísťovali je, kontrolujíce při tom obchodní proudy, a také formovali společenské mínění skrze vliv v umění, medicíně, módě atd. Jenže problém je v tom, že když je parazitů příliš mnoho, začínají ohrožovat život svého hostitele, takže levité se periodicky zabývali „samočistkou“. Nejprve vlastníma rukama (pamatujete na Mojžíše?: „I řekl jim: tak pravil Hospodin Bůh Izraelitům: vezměte každý svůj meč na bok svůj, projděte táborem od brány k bráně a obráceně a zabijte každého svého bratra, každého přítele svého, každého bližního svého. 32:27) a potom cizími (když se pozorně podíváte, tak nejen organizátory, ale dokonce častěji vykonavateli „genocidy“ židů byli samotní židé nebo položidé. Často se připomíná: Torquemada – Španělsko, Orlik-Konkel v Babím Jaru). Takže to dopomohlo k imidž pronásledovaného a trpícího lidu. Tlačit na soucit je moc dobrá strategie!

30. léta – OP-kartel vkládá ohromný kapitál do vojenského průmyslu Německa a během několika let tu dochází k nebývalému vzestupu ekonomiky. Hitler mezi Němci získává nepopiratelnou autoritu. Ale pokud někde přibylo, znamená to, že někde muselo ubýt – kvůli odlivu kapitálu z USA začíná období ekonomické krize, takzvaná Velká hospodářská krize. Ale krize v USA donutila OP-kartel pracovat na sebe, proto padlo ohromné množství bank a podniků, samozřejmě že úvěry od FEDu dostávaly jen „košer“ banky a důsledkem toho bylo, že velká část finančn ího sektoru přešla od evropských nových („emigrantů“ do USA v době první světové války) i starých (místních, amerických Anglosasů) do židovských bank. Většina podniků taktéž změnila své vlastníky a nyní patří klanům OP-kartelu. Stejná finta se ještě jednou opakovala v roce 2008, kdy anglosaské banky-“ovce“ byly vážně zaříznuty a nakonec spořádány ve prospěch bank OP-kartelu.

1939 – začátek druhé světové války. Německo vytváří průmyslovou a mobilizační základnu pro vpád na Východ.

1941- celá kontinentální Evropa je pod vedením Hitlera (vzpomeňte na Napoleona a jeho „tým Evropy“) a napadá SSSR. Sami si můžete najít, kolik v procentech bylo konkrétně Němců v té armádě a jaký rozměr ekonomiky Evropy byl tehdy mobilizován ve prospěch Německa.

USA a Velká Británie očekávaly maximální ztráty a byly připraveny připojit se k SSSR, kdyby Německo přineslo Rusku příliš velký úder a válka by byla ukončena, ale dochází ke známému ruskému zázraku – SSSR začíná nejprve Německo vytlačovat a potom ho poráží. A jen pod hrozbou pochodu armády SSSR k La Manche a Gibraltaru „spojenci“ konečně vstoupili do války.

1945 – vítězství nad Německem. Doporučuji vám vyhledat si plán „spojenců“ nazvaný „Nemyslitelné“, který nebyl realizován kvůli jasné vojenské převaze SSSR.

1953 – Stalin byl zavražděn. Kartel oživil hluboko zakonzervovanou síť „starých trockistů“ v SSSR.

1953 – 1991 – Dochází k plánovanému postupnému omezování hrdosti občanů SSSR na svoji zemi. Vytváří se obraz jasného Západu a skličujícího SSSR.

K cizincům se v SSSR zavádí chování jako k elitám, v mnohých hotelích, restauracích a obchodech je dokonce vymezen vstup jen pro ty, kdo mají valuty, to znamená jen pro cizince. Sebeúcta a hrdost občanů SSSR je programově ubíjena nespočetnými problémy a bytovými nesnázemi. Výsledkem je, že občané SSSR radostně vítají rozpad vlastní země a doufají v západní ráj: svět – přátelství – žvýkačka (viz dnešní Ukrajina)

 1. Takže podle tohoto nového plánu novým národem vyvolených se stanou Rusové, a „mladší bratr“ žid (kterému není cizí být šedou eminencí) Rusku pomůže získat náležející (zde bez sarkazmu) místo – jako největší země světa, centra světové ekonomiky, průmyslu i vědy, křižovatky všech světových transportních toků, centra kontroly a přerozdělení světových zásob, morálního vzoru pro všechny a světového mírotvůrce (války OP-kartel to přece umí zařídit tak, že není jasné, kdo je vinen jejich r ozpoutáním). Pak budoucí základ „Impéria Země“ – Rusko musí zákonitě – zdegenerovat. Ruský vítěz porazí anglosaského drakona s židovským srdcem uvnitř a sám pak se změní v drakona s přesně stejnými vnitřnostmi.

 

Nový plán

90. roky. Zdálo se, že nastoupil ten moment, kdy je možné skrze loutkovou vládu dosáhnout plného chaosu a nepořádku a poté přivést vojska OSN – údajně kvůli kontrole jaderných zbraní – a po konfiskaci jaderného štítu rozdělit celé bývalé Rusko na sektory odpovědnosti (jako Německo v roce 1945). Nakonec místní obyvatelstvo zničit africkým hladem a nemocemi. A pak by se konečně uskutečnil odvěký sen OP-kartelu – ruský národ by byl zničen a nebránil by vytvoření Heartlandu!

Kartel dosáhl takových výšek a vítězství proto, že umí činit závěry ze svých minulých chybných strategií. Jenže najednou se objeví člověk velikosti Stalina nebo Minina/Požárského, zorganizuje ruský národ k odporu. Historie ukázala, že ruský národ nelze porazit zvnějšku, nelze ho porazit silou.

Proto se plán změnil. Příliš mnoho je v sázce, příliš dlouho se snažili o naplnění svých plánů, aby to teď vzdali. Namísto zničení ruského národa „ohněm“ válek a „vodou“ chudoby je vymyšlen plán testu „měděných trubek“. Plán změny ruského člověka na jakéhosi hloupého a zabezpečeného současného „průměrného Američana“ s kalkulačkou místo srdce a televizí místo mozku.

Takže podle tohoto nového plánu novým národem vyvolených se stanou Rusové, a „mladší bratr“ žid (kterému není cizí být šedou eminencí) Rusku pomůže získat náležející (zde bez sarkazmu) místo – jako největší země světa, centra světové ekonomiky, průmyslu i vědy, křižovatky všech světových transportních toků, centra kontroly a přerozdělení světových zásob, morálního vzoru pro všechny a světového mírotvůrce (války OP-kartel to přece umí zařídit tak, že není jasné, kdo je vinen jejich r ozpoutáním). Pak budoucí základ „Impéria Země“ – Rusko musí zákonitě – zdegenerovat. Ruský vítěz porazí anglosaského drakona s židovským srdcem uvnitř a sám pak se změní v drakona s přesně stejnými vnitřnostmi.

---

Dvě křdla globálního prediktora aneb kdo nám vládne a jak ho poznáme

http://aeronet.cz/news/dve-kridla-globalniho-prediktora-aneb-kdo-nam-vladne-a-jak-ho-pozname/

 1. Dvě křídla globálního prediktora aneb kdo nám vládne a jak ho poznáme Starý Egypt ani historie jeho národa nejsou mou specializací. Následující přednáška ruského politického analytika Valerije Pjakina mě však natolik fascinovala, že jsem se rozhodl podělit se o zjištění i se čtenáři AE News. Tento článek je pokračováním článku Pozorovatelky O světové moci [1]. Valerij Pjakin v něm opět hovoří o Globálním prediktorovi, vysvětluje princip jeho vládnutí, složení týmu a další podrobnosti.

 

Dvě křídla globálního prediktora aneb kdo nám vládne a jak ho poznáme

Starý Egypt ani historie jeho národa nejsou mou specializací. Následující přednáška ruského politického analytika Valerije Pjakina mě však natolik fascinovala, že jsem se rozhodl podělit se o zjištění i se čtenáři AE News. Tento článek je pokračováním článku Pozorovatelky O světové moci [1]. Valerij Pjakin v něm opět hovoří o Globálním prediktorovi, vysvětluje princip jeho vládnutí, složení týmu a další podrobnosti.

Potomci 22 staroegyptských žreců = globální prediktor

O tzv. Globálním prediktorovi a jeho struktuře už víme, že pochází ze Starého Egypta. Zde nad faraóny stálo 10+1 žreců Severu a 10+1 žreců Jihu. (Žrece si překládám jako Jasnozřivý, ten, kdo vidí víc než ostatní.) Zhruba v době Mojžíše přestali žreci ovládat pouze Egypt a vystupovat oficiálně (ve styku s faraóny). Přešli do podzemí, odkud vládli a vládnou světu dodnes.

Dodnes má Globální prediktor dvě křídla – severní (atlantické) a jižní (euroasijské). GP pracuje formou tandemu. Jeden tandem předkládá úkol, druhý ho řeší. Řeší ho ale současně i první tandem. Obě řešení vzájemně porovnávají.

Memphis a Thebes = původní sídla GP

GP má kořeny ve Starém Egyptě. Ve městech Memphis na severu země a Thebes na jihu. Obě města byla metropolemi jednotlivých částí Egypta. Symbolem města Thebes byla bílá vlajka (barva), symbolemMemphisu vlajka (barva) rudá. V každém městě sídlilo 10 hierofantů a 1 vedoucí žrec. Při vzájemném řešení úkolů si předávali kouli jako symbol země. Symbolika fotbalu pramení odtud.

 

Mapa Starého Egypta

Žreci se nelišili pouze v barvách, odlišné byly i způsoby, jakými navrhovali plnění úkolů. Bílí předkládalievoluční, mírová, nenásilná řešení, rudí řešení revoluční, válečná, násilná. Většinou vítězilo řešení, že kde neprojde vojsko, projde osel naložený zlatem (korupce, úplatky, dezinformace apod.). Když byl Egypt sjednocen, král nosil korunu s oběma barvami.

Stěhování GP do Janova a Benátek

GP, realizující procesy po celém světě, našel po pádu Egypta, na konci 12. století, nové místo působení v Itálii. Teritoriálně se opět rozdělil na dvě republiky – Janovskou a Benátskou. Janovská republika si určilabílou vlajku s rudým křížem, symbolizujícím sjednocení. Benátská republika zvolila rudou vlajku s bílým lvem. A odkud známe rudou vlajku s bílým křížem? Švýcarsko.

 

Janovská a Benátská republika

Janované byli mořeplavci a předali svou vlajku na konci 12. století AngliiBenátská republika po útoku Langobardů předala svůj symbol Švýcarsku. Byl však ještě jeden stát, který plnil úkoly Benátské i Janovské republiky, byl jejich vykonavatelem. Byla to republika Lucca (území blízko Toskánska). Měla vlajku stejnou, jako má dnes Polsko.

Stěhování revolučního křídla GP do Holandska

Po vytvoření Osmanské říše Janovská republika (evoluční) i zdejší sídlo GP zůstali na místě. Benátská republika (revoluční) se v 15. století z bezpečnostních důvodů znovu přestěhovala, tentokrát doHolandska. Část kádrového korpusu byla do Holandska vzata z republiky Lucca. Potomci žreců potřebovali hojnou a sytou zemi, kde se rodilo hodně dětí, kde se vyznával kult mateřství. Takovou zemí bylo Holandsko.

Vlajky zemí ovládaných atlantickým (revolučním) křídlem mají barvy červená-modrá-bílá

GP tedy nově sídlil – eurasijské křídlo – v Janověatlantické křídlo v Holandsku. Všechny země, které spadají do působení atlantického křídla GP, mají barvy vlajek – červená – modrá – bílá. V libovolné kombinaci. V Rusku se vlajka na způsob holandské objevila, když v důsledku Smuty převzali moc Romanovci. Místo červené vlajky zavlála nad Ruskem vlajka červeno-modro-bílá, jakou mají dnes. Bolševici se v roce 1917 GP postavili a zvolili si opět vlajku rudou.

Vlajky zemí ovládaných euroasijským křídlem GP mají barvy černá-žlutá-zelená

Výjimka: Polsko je vykonavatelem obou křídel GP, jako bývala republika Lucca. Proto se Polsko od 17. století všemožně snaží o vůdčí úlohu v Evropě a často škodí všem. Proto bylo v historii také tolik pokusů o rozdělení a obsazení Polska.

Jak spolu křídla GP komunikují a spolupracují

Křídla GP mezi sebou nemají konflikty, nehádají se a nenadávají si. Pracují v tandemu formou „tvůrčího konkurzu“. Situace je taková, v této zemi probíhá toto, revoluce se nepovedla, provedeme to později jinými cestami. Jedno křídlo pracuje evolučními (nenásilnými) metodami, druhé pracuje metodami revolučními.

Vlajky Ruska a dalších evropských zemí pod atlantickým křídlem

Když Rusko v roce 1991 znovu přijalo červeno-modro-bílou vlajku, dostalo se znovu do vlivu euroatlantického křídla GP. (Podobnou vlajku má např. Česká republika, Slovenská republika, Holandsko, Francie, Velká Británie, Chorvatsko, Lucembursko, Slovinsko, Srbsko, USA). U vlajky nezáleží jen na barvách, ale je to jakási nápověda, pod čí jurisdikci ta která země spadá.

Vlajky evropských zemí pod eurasijským křídlem GP

Pokud ve vlajce převládají barvy černá – žlutá – zelená (např. Belgie, Německo, Irsko, Litva, Brazílie), převládá u země vliv euroasijského křídla GP. Podle toho můžeme soudit, jaké metody budou GP přednostně užívány vůči té které zemi (revoluční vs. evoluční). Ale nejsou vyloučeny i jiné, alternativní metody. Všechny nové země, které prodělaly revoluci, dostávají automaticky červeno-modro-bílou vlajku.

 

Rothschild vs. Rockefeller, kdo z nich vládne světu?

Rothschildové se zformovali jako národní elita USA. GP stálo mnoho úsilí, aby v roce 1910 tento klan ovládl. Rockefellerové patří mezi národní elitu Francie, ale oba klany jsou již vzájemně spojeny sňatky. Rothschildové ani Rockefellerové tedy nepatří mezi potomky staroegyptských žreců a nevládnou světu z nejvyšší úrovně (mají sami „nadřízené“).

GP, Vladimir Putin a Ukrajina

Putin není ovládán žádným křídlem GP. Provádí vlastní globální politiku, což se projevilo mj. i plakáty s Putinem v Itálii nebo v Praze, kde je vyobrazen jako Stalin – tj. suverénní vládce své země. Současná Ukrajina není subjektem zahraniční politiky, nemá vlastní zahraniční politiku. Je pouze nástrojem a objektem řízení z vnějšku, stejně jako lidé, žijící na Ukrajině.

Vlastní finanční politika Ruska

Putinova nezávislost na GP se projevuje zejména určováním vlastní finanční politiky i ve vztahu k cizím zemím, vzájemným obchodováním v jiných měnách než USD. Také opouštění nadnárodních společností elektronických plateb a kreditních karet jako VISA. Jejím postupným nahrazením vlastním platebním systémem.

Kdyby Ukrajina přešla v obchodování se zeměmi SNS na hřivnu, ročně by vydělala cca 2,5 miliardy hodnoty USD. Ukrajina však obchoduje v dolarech, proto ročně tratí nejméně 1,5 miliardy USD.

Tím, že Putin provádí samostatně globální politiku, zajistil bezpečnost sobě i své zemi. Na rozdíl od zemí, které se rozhodují pouze podle nařízení z USA, případně Velké Británie.

Kdo konkrétní je globálním prediktorem?

Kdo řídí tyto země konkrétně, je otázka více méně konspirativní. Existují dvě operační centra světového řízení, skrze která pracuje GP. Atlantické křídlo pracuje skrze centrum britské koruny, britské královské rodiny. Druhým centrem je institut papežství a stát Vatikán. Skrze ně operuje euroasijské křídlo GP.

Švýcarsko a Janov (Geneva a Genova) – sídla světových vládců

Samostatnou vlajkou GP se jeví Švýcarsko s rudou vlajkou a bílým křížem (atlantické křídlo) a s bílou vlajkou a rudým křížem republika Janov (euroasijské křídlo). Proto se také v roce 1922, kdy kapitalistické země začaly diplomaticky uznávat nový Sovětský svaz, první konference, která prolomila hradbu diplomatické izolace SSSR, se odehrála v Janově. Janovská republika byla a je historickým centrem eurasijského křídla GP, centrem evolučním (nenásilným).

Švýcarsko – země, které se po staletí vyhýbají všechny války a kde sídlí tichý a utajený archiv všeho světového bohatství, je druhým centrem, sídlem GP.

Stopy, souboje rudých a bílých lze v historii vysledovat ve všech občanských válkách. Sever proti Jihu, Bílí proti Rudým, Hutuové proti Tutsiům, kosovští Albánci proti Srbům atd.

Rudé město Memphis a bílé město Thebes se zrcadlí v naší celé historii i současnosti. Ale během historie se jejich cíle i prostředky vzájemně promíchaly. Revoluční, krvavá řešení, lze tedy očekávat z jakéhokoli křídla GP, stejně jako řešení mírová, evoluční.

– Valerij X –

---

...doporučené externí odkazy

aeronet.cz

nejvíc-info.cz

GP - youtube

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na