Mimozemšťanů je 80 druhů, 4 z nich byly na Zemi, šokoval politik

Jsme ve vesmíru sami? Podle bývalého kanadského ministra obrany rozhodně ne. V televizním vysílání vyzval světové politické špičky k zveřejnění záznamů o UFO. Podle jeho slov už mimozemšťané žijí na Zemi.

Zdroj: YouTube.com

Jsme ve vesmíru sami? Podle bývalého kanadského ministra obrany rozhodně ne. V televizním vysílání vyzval světové politické špičky k zveřejnění záznamů o UFO. Podle jeho slov už mimozemšťané žijí na Zemi.

Paul Hellyer (91), v televizi prohlásil, že vlády tají před občany přítomnost mimozemských bytostí. A vyzval vlády celého světa, aby odhalily lidem pravdu. "Páni prezidenti a ministři, chceme pravdu a chceme ji hned, protože to ovlivňuje naše životy," vyzval Hellyer, který byl ministrem obrany mezi roky 1963 a 1967.

 

Hellyer se stal prvním politikem, který veřejně přiznal svou víru v existenci mimozemských civilizací. Zároveň řekl, že je přesvědčený o tom, že mimozemšťané navštěvují Zemi už celé tisíce let. Dokonce prý žijí mezi námi, ale snaží se nevzbuzovat pozornost okolí. Svoje prohlášení uskutečnil v ruské televizi a dodal, že dokud budou lidé válčit mezi sebou, mezihvězdní cestovatelé se s námi nebudou chtít příliš stýkat.

Čtěte také: teorie Placaté Země

Podle jeho slov v současné době existuje přibližně 80 druhů mimozemšťanů, z toho nejméně čtyři druhy prý naší planetu zcela jistě navštívily. I když tomu tak bylo, všichni návštěvníci jsou prý na pohled k nerozeznání od obyčejných lidí. Hellyer také říká, že naprostá většina druhů je mírumilovná a nechce lidstvu nijak uškodit. Naopak jim máme být vděční za technologie jako mikročipy nebo LED osvětlení.

 

Na závěr bývalý ministr dodal, že "vysocí bílí" mimozemšťané tajně pracují pro americké letectvo v nevadské poušti. Jeden z dalších druhů má mít velmi štíhlé končetiny a velké hlavy a další nazývá jako "severské blonďáky". Samotný Hellyer se s žádným mimozemským návštěvníkem nikdy nesetkal, ale poštěstilo se mu vidět létající talíř.

zdroj: http://tn.nova.cz/clanek/ziji-mimozemstane-na-zemi-podle-kanadskeho-exministra-urcite-ano.html

---

Image

---

...doporučené externí odkazy

zvědavec

suenee

sluneční květ

nevšední svět

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

 

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na