Bishamber Das - první britský asijský model velikosti plus

 

Řekněte nám o sobě!

Tato cesta nikdy nebyla lehká, protože jsem neustále zasahovala do překážek. Narodil se ve Spojeném království indické matce a malajského otce. Patřila jsem k tak bohatým kulturám, že mě vystavovala tak nádherným pokrmům. Bylo zdravé dítě. Moje matka se velice pyšnila, aby se ujistila, že její děti dostávají správné živiny. Vyrůstání nebylo snadné. Můj otec byl alkoholik a matka a já, oběma obětem domácího týrání. Můj otec běžel z většiny svých povinností a nechal matku, aby se stala živitelem rodiny v naší rodině. Moje matka pracovala dlouhé hodiny, snažila se končit a nechala mě, abych splňovala výchovnou, mateřskou roli pro mé sourozence. Zabývat se tímto jako dítě bylo velmi obtížné, protože lidé jsme vždycky snažili a snažili se něco uniknout tak, abychom zapomněli na naše utrpení. Někteří lidé se obracejí na drogy nebo alkohol, ale pro mě, nejbezpečnější možností bylo zneužívání mého vztahu s jídlem. Byla to jediná věc, kterou jsem měl v mém životě, jediné, na co se mohu spolehnout. Po léta pokračovala jsem v hromadě libry. Lidé v mé komunitě by mě neustále kritizovali, abych se cítil zranitelnější a bezcennější. Bylo to jako probíhající cyklus, kdy jsem nikdy neviděl, že jsem byl rozbit.

Tato cesta mě naučila velmi cennou lekci; Uvědomil jsem si, že jsem nebyl způsoben, aby ostatní lidé byli šťastní, že to není můj život. Cílem mého bylo ukázat se jako příklad a ukázat lidem, že jsem za něco stojí, a ne méně než lidé, kteří také vzhlíželi. To bylo, když jsem se rozhodl posunout vpřed s modelováním. Chtěla jsem zastupovat všechny ženy.

 

Jak jste se na této cestě začali?

Neměl jsem tušení, kde by to vedlo; Začala jsem svou cestou těsně před rokem a v tak malém čase jsem získala tolik lásky a podpory od tolika lidí z celého světa. Když jsem přišla na můj konkurz pro Miss India Europe, vzpomněla jsem si, jak se rozhlíží po místnosti a vidím krásné super štíhlé, vysoké modely. Byla jsem jediná žena plus velikosti. Podle mého názoru jsem neměl šanci, ale měl jsem na výběr. Rozhodnutí jít s plnou důstojností a soutěžit, nebo opustit konkurzu s nadějí, že mě nikdo neviděl. Rozhodl jsem se dát konkurz. Použil jsem to, o čem jsem si myslel, že je to moje chyba, která je moje síla - mé tělo. Hodnota mého plusu byla tím, co mě oddělilo od všech. Od té chvíle jsem si uvědomil, že to byla moje identita a takhle jsem chtěl, aby mě svět znal.

Moje kampaň je pro mě tak osobní; Nikdy jsem se nepohnul s myšlenkou, že chci být slavný nebo udělám spoustu peněz. Vyrazil jsem s myšlenkou, že chci změnit vnímání a přinést změny. Miluju svou kulturu; Mohu mluvit až 7 různých jazyků mohu komunikovat s lidmi z různých částí světa, takže mnoho lidí se může vztahovat k mému pohledu. To je moje identita a je to něco, co mě odlišuje od mnoha modelů plus velikosti tam.

Jaký je váš vztah k módě?

Móda je pro každého tak osobní. Pro mě je především můj komfort, ale zároveň jsem si jistý. Bylo tolik oblečení, které bych nesnala, protože jsem se bála, co si ostatní lidé myslí o mém velkém bumu nebo že se můj žaludek nezdá. Nyní jsem se naučil obejmout sebe a nechat věci být viditelné spíše než se skrývat neustále. Jsem v mém módě dostatečně přesvědčený, abych ukázal a propagoval mé křivky.

 

Co si myslíte o svých zkušenostech s firmou Kyra & Vir?

Vítězství na britských plus velikostech bylo velkým milníkem ve své modelovací kariéře a jsem tak šťastná, že mě Kyra a Vir mě oblékli pro tuto příležitost. Miloval jsem oblek, který pro mě vytvořili. Miluju, jak Kyra a Vir pochopili, co jsem chtěl, a vytvořil dokonalou vyváženost pro mé šaty s červeným kobercem s dotekem Indie.

 

 

Co je pro vás indická móda?

Já miluju indickou módu! Osobně se moje kořeny vrátily do Paňdžábu, pro mě nic neděje krásnou saláru Patialu a oblek.

 

Dobře, 5 stylů pro každou ženu.

1. Komfort - buďte pohodlní v tom, co nosíte!

2. Důvěra - buďte si jisti, myslete mimo krabici, nebuďte ostýchaví, abyste vyzkoušeli nové věci nebo nové vzhledy.

3. Zůstatek - ujistěte se, že máte správnou rovnováhu mezi make-upem a oblečením. Měly by se navzájem doplňovat, nikoli převažovat.

4. Přirozený - opět je to tak důležité. Mám rád jednoduchost, pokud jde o vlasy. Udržujte věci spíše přirozené, než ostré, čisté, vysoké vlasy

5. Balance, Balance, Balance - to je tak důležité. Nechcete odtrhnout od jiné části šperků, vlasů, make-upu nebo oblečení.

Zdroj - osobni stranky Bishamber Das

Instagram - Bishamber Das (@bishamberdas) • Instagram photos and videos