Jsem matka, jsem vážená..

Jsem matka, jsem vážená..

Vím, že muž je bez ženy ztracený. Ale co žena? je bez muže taky ztracená a nebo bezcenná? zeptal jsem se ženy - šamanky, jak to je..

"Muž a žena. Muž je bez ženy ztracený. Žena je bez muže bezcenná. Není vážená. Existují důvody proč nemá muže, sami muži dobře vědí, proč neberou ženu a tak není vážená.
Když žena nerodí, když nespadly z dolu 'mokré řasy', to není žena. Kdo nerodil, je suchý - suchá prdel - to není žena, hnusné srdce a neví, co je to láska, protože neví, co jsou porodní bolesti. To vůbec není žena.. Čím více bolí, tím větší je láska k dítětí.
Císařský řez - není žena, porod musí být přírodní bolestí. Bolest a trpělivost - slabý neumí trpět. Císařský řez je této moderní doby, ale nedostaví se pocit - JSEM VÁŽENÁ, JSEM BOŽSKÁ MATKA.."

Autor: Josef Boháč

---

Čtěte také: ukradené děti - doporučuji přečíst

..a něco z netu:

Položil jsem několika ženám tyto otázky:

 

 

Může žena žít bez muže?

Potřebuje žena přítomnost muže?

Jak daleko je ochotna žena zajít, aby si muže udržela?

Co muž pro ženu znamená?Jsou na tom všechny ženy stejně?

Co vlastně žena od muže očekává?

 

Vrátily se mi odpovědi od šesti žen, za čož jim děkuji. Jejich odpovědi shrnu do takového „miniseriálu“, každý den zveřejním jeden díl. V každém díle bude oněch 6 odpovědí.

Odpovědi jsem nijak neupravoval, jen jsem je zamíchal, není proto jasné, jak odpovídala která žena, což není podle mě důležité.

Na konci každého dílu se pokusím uvést jakési shrnutí.

 

Díl 1. - Může žena žít bez muže?

 

Nemůže, jako muž nemůže žít bez ženy - oběma by bylo smutno.

Ženy mohou být žít bez mužů, ale pak jsou samy, chybí jim protipól. To, že jedna velmi efektivní pozemská metoda učení je v partnerském vztahu dvou lidí, je podle mě fakt. Myslím si, že duše se domlouvají a spolupracují (i když to tak mnohdy v dané chvíli nevypadá), aby prošly a uvědomily si svoje učební látky, pracovaly na nich a vyvíjely se.

Žena je květina a bez opečovávání nemůže květina rozkvést, roste, ale nekvete.

Ano, žena může žít bez muže, pokud se k tomu sama rozhodne. Může a myslím, že velmi uspokojivě. Řekla bych, že může žít bez vztahu s mužem a mít příležitostné partnery, ale dokáže být opravdu sama.

Troufám si říct že ano, může a v jistých situacích si to dovede i patřičně užívat.

Žena podle mého názoru může žít bez muže celkem dobře a dokonce i dlouhodobě. Žena je v jádru velmi silná bytost a dovede se postarat, pokud si důvěřuje a pokud je zdravotně schopná o vše, co přináší reálný hmotný život. V dnešní době už dokonce dovedeme často lépe „ulovit kance“ než leckterý muž.

Podle mého soudu může žít žena bez muže, ale není to její podstata, ani většinou (naštěstí pro vás muže) její přání.

Žena je silná, ale přesto velmi vnímavá a citlivá a je si většinou alespoň intuitivně a vzdáleně vědoma, že patří k muži, se kterým se po celý život snaží vytvořit vztah, který by byl přínosem pro oba.

Sama za sebe říkám, že bez muže bych žít dovedla, ale takový život by mi připadal neplnohodnotný.

Petr Indrych - www.indrych.cz

Zdroj: http://bojovnicisvetla.blogspot.com/

 

---

...doporučené externí odkazy

aluška org

informace odjinud

žena cz

---

...tip na stránku 

pepomat wordpress

pepomat blogspot

pepomatwebmium blog

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na