ZPOVĚĎ POTVOR. CO DĚLAJÍ MRCHY, KDYŽ VÁM CHTĚJÍ ODLOUDIT PARTNERA?

---

Translate this page

Translate the web

---

Mrchy alias zlatokopky či potvory jsou tvorové, kteří loví muže za účelem zabezpečení svých potřeb. Jejich výskyt? Hojný. A triky, které používají, jsou rafinované a účinné. Chcete znát jejich tajemství?

potvora

01. 08. 2016 LUCIE MAIXNEROVÁ

Předstírat, zblbnout, ulovit zadaného muže. Jsou snad tohle základní taktiky potvor? Čtyři ženy se svěřily s tím, co dělají, když vám chtějí odloudit partnera!

Hra na kámošku

„Musíte se vetřít do přízně toho, o koho vám jde, a předstírat nehynoucí úctu, čisté úmysly, a hlavně přátelství až za hrob,“ usmívá se žena s přezdívkou Alba, která takhle přebrala manžela své kamarádce (!).

„Stejně jim to neklapalo. Kdybych to neudělala já, smlsnul by si někdo jiný. Já jen manžílka na oko vyslechla, pochopila a podpořila, když měl problémy v práci. Pak jsme se spolu vyspali,“ krčí rameny s tím, že dotyčného odkopla asi po dvou měsících.

„Nebavil mě. A toho rozbitého kamarádství nelituji. Bude jiné,“ myslí si a znovu zdůrazňuje svůj záměr. „Musíte být za tu, která mužům rozumí,“ dodává.

mrchaFOTO: SHUTTERSTOCK

Stačí trocha toho pocitu uznání a letmé doteky

Selhání v opilosti

„Jak připravíte muže o ostražitost? Opijete ho, vyjedete po něm, a když druhý den zpytuje svoje svědomí, zahrajete oběť. Přece nemůžete za to, že si milý zlatý trochu přihnul a začal se chovat hloupě,“ prozrazuje svůj recept mrcha s nickem Devil. Tenhle trik prý používá léta.

„Stačí pár panáků, a hned je všechno jiné, pro vás přístupnější. Do toho se párkrát usmějete a ve finále jste za tu šelmu, která zbloudilou ovečku užene na nečisté svědomí. Sice krátkodobě, ale funguje to,“ svěřuje se Devil.

Čtěte také: 4 fáze ženy

Dráždění smyslů

„Zadaný muž má vždycky buď nějaké nesplněné touhy, nebo se nudí. To si pamatujte,“ apeluje jistá Patty. „Já osobně při vhodné příležitosti začnu mluvit o tom, co bych si přála v milostném i partnerském životě. Vyjmenuji i praktiky, ke kterým mám blízko. Čím konkrétnější výrazy, tím lépe,“ usmívá se Patty, která řečnění doplňuje o letmé doteky na bezpečných místech. (Podle odborníků na neverbální vyjadřování to jsou například záda, ramena či zápěstí.)

„Když tuhle hru zahrajete dvakrát, třikrát a nebudete tlačit na pilu, chytí se 90 procent zadaných mužů. Ten zbytek je stále přesvědčený o tom, že by úlet znamenal problém. Ale i ti si to časem rozmyslí. Vždyť příležitost dělá zloděje,“ vysvětluje Patty, jejíž teorii potvrzuje i německý odborník na chování mužů Hauke Brost.

Ten říká, že úplně první otázka, kterou si muž (i šťastně zadaný) klade, je ta, zda je žena naproti němu sexuálně zajímavá a přístupná.

smyslyFOTO: SHUTTERSTOCK

Mrchy ani nepředpokládají, že by jejich románky měly znamenat dlouhodobý vztah. Ulovit ty muže je pro ně tak trochu sport

 

Pocit soutěživosti

„Pro muže je ženská atraktivita něčím, co mu zvyšuje hodnotu. Proto o sebe dostatečně pečuji a již svojí přítomností vyhlédnutému muži posiluji sebevědomí u jiných mužů, kteří na mě civí,“ říká Anabel s tím, že nejdřív se tváří mírně nedostupně.

„Pak, když dáte najevo, že vás ten Jarda nebo Tomáš může mít, rozzáří se jako na pouti. A už je zaháčkovaný. Stačí pár roztoužených esemesek. Je to skvělá hra,“ krčí rameny Anabel, která je jednou z těch, které potvrzují chování a pravidla potvor.

Ta jen tak mimochodem určila americká spisovatelka Sherry Argov, která napsala bestseller Proč si muži berou potvory. Takhle to ty holky dělají!

Čtěte také: po čem ženy touží


Tak co, už jste se s takovou mrchou dostali do křížku?Potvora dokáže připravit muže o jeho ostražitost.

  • Působí dojmem, že vrhnout se mu do náruče a pověsit se mu na paži, je to poslední, co by ji v životě napadlo. (Aspoň ze začátku.)
  • Povzbuzuje ho, ale ne moc. Používá cílené pochvaly, čímž muž získává pocit, že nad ní má navrch.
  • Připomíná mu, jak je pro ni jeho názor důležitý, žádá ho o rady.
  • Používá tělesný kontakt jako koření.
  • Zachovává určitý odstup, aby muž nevěděl, co vlastně chce. (Udržuje ho ve stavu nejistého povědomí o svých vlastních záměrech.)

 

Zdroj: http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/laska-a-vztahy/44773-zpoved-potvor-co-delaji-mrchy-kdyz-vam-chteji-odloudit-partnera

---

5 věcí, kterých se chlap bojí, když jde s vámi do postele!

Lea Novotná

Lea Novotná 

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

čeho se muž bojí

Čeho se muž nejvíce bojí, když jde s vámi do postele?

Autor: Thinkstockphotos.com

4. 6. 2015 

Myslíte, že jen my ženy občas bojujeme s nízkým sebevědomím, když se máme s někým poprvé milovat? Omyl!

I muži mívají obavy, když přijde na věc. A jaké jsou nejčastější?

Čtěte také: joga a cvičení | tantra a sdílení

„Měl bych se nějak zeptat na antikoncepci?“

Většina z nás není připravena otěhotnět hned při prvním sexu s novým partnerem. A anion většinou netouží hned nás přivést do jiného stavu. Jenže kdo má řeč na antikoncepci zavést? A čí je to vlastně odpovědnost?

Upřímně, vyplatí se otázku antikoncepce probrat co nejdříve. Už třeba jen proto, že se může stát, že budete oba vzrušení jako nikdy a před samotným završením touhy zjistíte, že ani jeden z vás nemá po ruce prezervativ (a vy nejste na hormonální antikoncepci). To umí pořádně pokazit náladu…

„Bude ji přitahovat moje tělo?“

Není pravdou, že jen my ženy řešíme svou postavu, tvar prsou, nezpevněné bříško nebo celulitidu. I muži jsou na své tělo citliví a přemýšlejí, zda vám nebude vadit, že se jim trochu rýsuje pupek, nemají zrovna zadek Davida Beckhama a svalnatou hruď.
Milí pánové, nebojte, my vaše tělo zbožňujeme úplně stejně jako vy to naše!

„Jsem dost 'velký'?“

A jsme u toho, co nevyhnutelně přijít muselo. Na míry jsou pánové obzvláště citliví, tedy jde-li o jejich chloubu. Po očku se od puberty porovnávají se svými vrstevníky, herci z pornofilmů, lékařskými knihami… A pak přemýšlejí, jestli vás jejich rozměr dokáže uspokojit. Co když jste měla někoho „většího“?
Opakujeme to donekonečna. Na velikosti nezáleží, musí se to umět.

„Nepotím se moc?“

Neukápla mi kapka potu z čela na její obličej? Nemyslí, že je to nechutné, když se při tom takhle potím? Ano, i takové myšlenky muže napadají.
A přitom mohou být bez obav – při sexu se potí každý! Ženy nevyjímaje. A takové krásně se lesknoucí tělo...hm…

„Byl tohle orgasmus?“

Ženský orgasmus je na rozdíl od toho mužského těžko „vypozorovatelný“, tedy především milujete-li se poprvé a ještě svá těla navzájem tak dobře neznáte. Muž je tak odkázán jen na vaše sténání a řeč těla, které ale ještě nemusí umět pořádně „dešifrovat“. A tak má samozřejmě obavu, zda vás nenechá po milování bez dosažení vrcholu.
Tady máme spíš radu pro dámy – možná bychom mohly být při sexu o něco sdílnější…

Zdroj: http://www.bety.cz/sex-a-vztahy/clanky/7899/5-veci-kterych-se-chlap-boji-kdyz-jde-s-vami-do-postele

---

5 věcí, co jste NEvěděli o masturbaci

Lea Novotná

Lea Novotná 

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

masturbace

5 zajímavostí o sebelásce.

Autor: Thinkstockphotos.com

8. 6. 2015 

Je zvláštní, že i na počátku 21. století existují v naší společnosti určitá tabu, o kterých prostě nemluvíme, ačkoli se jedná o zcela přirozené součásti našeho života. Jedním takovým je i masturbace.

A protože se o ní moc nemluví, máme pro vás 5 zajímavostí, které jste o onanii nejspíš netušili!

1. Lidé, kteří mají pravidelný sex, masturbují častěji než lidé žijící bez pravidelného sexu

Logicky by se mohlo zdát, že by to mělo být obráceně. Jenže masturbace není jen „náhražkou“ sexu, ale zdravou součástí sexuálního života. A pokud jste v této oblasti otevření, jste v ní otevření ve všech jejích součástech.

2. Ženy se oddávají masturbaci více, než přiznávají

Je třeba si uvědomit, že masturbaci se věnují muži i ženy, jenže zatímco muži nemají problém se k něčemu takovému „přiznat“, ženy jsou stále zdrženlivé. A tak se procenta žen, jež nemají problém otevřeně říci, že se masturbaci oddávají, v nejrůznějších průzkumech kolísají mezi 50 a 70 procenty.

3. Nejen mladé ženy masturbují

Myslíte, že starší ročníky se téhle zábavě neoddávají? Omyl! Podle britské studie z roku 2010 masturbuje 30 procent vdaných žen mezi 60 a 69 lety, u vdaných žen starších 70 let to bylo 12 procent, ovšem u těch, jež žily samy, téměř 50 procent!

4. Některé země masturbaci teenagerům veřejně doporučují

V roce 2009 vyzvala britská vláda (a některé další evropské země) tamní pubertální obyvatele, aby se masturbaci oddávali alespoň jednou denně. Onanie byla doporučena jako zdravá, navíc jako prevence pohlavních chorob a těhotenství u nedospělých dívek.

5. Ne vždy byla masturbace tabu

Už v antickém Římě lidé o masturbaci otevřeně mluvili, dokonce vznikala umělecká díla, na kterých se lidé (nejčastěji ženy) téhle zábavě oddávali.

Zdroj: http://www.bety.cz/sex-a-vztahy/clanky/7906/5-veci-co-jste-NEvedeli-o-masturbaci

---

Ženy! Ve jménu zdraví zahoďte podprsenky a oslavujte svá prsa

19.09.2014   

prsa

Prsa jsou úžasná! Jsou krásná; dokáží nakojit děti a mají svojí vlastní inteligenci.

Prsa mají obrovskou sílu a význam pro rozvoj lidské společnosti. Dávají ženám jejich ženskou sílu a moc. Jsou zdrojem života pro další generace.

Vaše prsa si zaslouží významná ocenění, péči, rozmazlování a respekt.

Přesto všechno naše prsa trpí nebezpečnými účinky toxických látek v potravinách, vodě, vzduchu a toaletních potřebách. Jsou ponižována v médiích, degradována společenskými dogmaty a nesprávnou výchovou ke zdraví žen.

Před několika týdny jsem měla sen. Byla jsem na konferenci a organizátoři mne požádali, abych šla na podium a mluvila zdraví prsou. Řekli mi, že je důležité, aby více lidí pochopilo, jak moc je důležité, aby ženy o svá prsa pečovaly. Požádaly mne, abych přednášela nahoře bez a tím získala větší pozornost přítomných lidí. Moje snová pozornost se zastavila u pocitu, zda se cítím dobře v situaci, že bych přednášela (polonahá) na podiu. To mne probudilo.

O několik dnů později Angelina Jolie oznámila široké veřejnosti své rozhodnutí, že plánuje si nechat preventivně svá prsa odstranit, aby tak předešla potenciálnímu nebezpečí rakoviny. Tato akce mne inspirovala ještě více k tomu, abych si uvědomila, jak moc je důležité mluvit o přirozené péči pro naše prsa. Jak moc naše životní prostředí, strava a životní styl, má dopad na naše zdraví. A tedy jak moc je důležité, abychom o svá prsa pečovaly.

Proto se s vámi chci podělit o pozitivní a inspirující zkušenosti, které chci touto cestou sdílet s ženami na jejich podporu, aby dokázaly více milovat svá prsa a mohly se tak dozvědět více o tom, jak se o naše úžasná prsa přirozeně start.

Pojďme společně pozvednout prsa na místo, které se zaslouží!

 

Prsa chtějí svobodu

Podprsenka omezuje přirozený pohyb lymfatických žláz a tekutiny v nich skrz psa, podpaždí a ramena. To má za následek koncentraci nežádoucích toxinů, které mohou být následně příčinou rakovinného bujení. Kostice podprsenky jsou to nejhorší, co může být. Pokud je kovová, může tak narušit přirozený tok energie přes oblast prsou. Nedávná nová francouzská studie ukázala, že ženy, které nenosí podprsenky, mají skutečně prsa v lepší kondici, i když jsou starší. Důvodem je volnost a přirozenost pohybu poprsí během cvičení, tance, chůze nebo běhu. Volné poskakování poprsí jim pak dodává možnost přirozené cirkulace lymfatického oběhu a přirozeného odvodnění. Přirozený pohyb těla dává uvolněným prsům možnost se hýbat, cvičit a tím být v dobré kondici.

Poprsí uvězněné v podprsence má tendenci ochabnout stejně tak jako jakýkoliv sval a nebo jiná část v těle, která se přestane přirozeným způsobem používat. Prsa v podprsence zakrní.

Jednou z příčin nadměrně velkého poprsí může být paradoxe užívání podprsenek, které brání přirozenému oběhu v lymfatických žlázách. Podprsenky též mají vliv na držení a stavu těla ženy. Tíha prsou, která je díky podprsence přenesena na ramena, ovlivňuje přirozené držení ramenou. Žena má tendenci se buď nepřirozeně zaklánět a nebo naopak se hroutit – choulit do sebe. Paradoxně tak může žena trpět bolestmi páteře.

 

Prsa potřebují masáž

V prsou neexistuje žádná svalová tkáň, z toho důvodu prsa potřebují pomoc při zajištění přirozeného krevního oběhu. Ženská prsa jsou převážně tvořena tukovou tkání, soustavou nervových zakončení a mléčných žláz a kanálků, pojivové tkáně a lymfatických uzlin. Vlastní pravidelná masáž prsou je důležitým cvičením pro ženy. Zabráníte tak tvorbě nežádoucích látek v těle, podpoříte jejich přirozenou schopnost držet tvar a svým vědomým fyzickým dotykem prohloubíte k nim svůj pozitivní vztah. Pro masáž používejte rostlinné oleje za studena lisované, jako jsou například kokosové, mandlové, a nebo jojobobové oleje. Můžete k tomu přidat čisté esence éterických olejů jako je třeba růže, jasmín, nebo Clary Sage.

Nemluvím zde o masáži, kterou vám provádí muž nebo jiná žena. Mluvím zde výhradně o masáži, kterou si provádíte sama, abyste mohla lépe vědomě vnímat pocity, které skrze vaše prsa jejich masáží přicházejí. Tím podporujete své zdraví a přirozený tok ve vašem oběhovém systému.

 

Prsa jsou zdrojem tepla

Je velmi dobře zdokumentováno, že prsa jsou synchronizována a s potřebami novorozeněte. Dokáží se přizpůsobit jeho potřebám a mít tu správnou teplotu. Když je dítě hned po porodu přiloženo na tělo matky, mají prsa přirozenou schopnost přizpůsobit svoji teplotu potřebám dítěte. Pokud má matka dvojčata, dokáže každé prso individuálně reagovat na tělesné potřeby každého dítěte. Prsa tedy dokáží mnohem efektivněji regulovat teplotu, než-li novorozené dítě. Dokáží dítěti připravit mléko v správném složení a o správné teplotě dle aktuální okamžité potřeby dítěte.

 

Mateřské mléko je universálním lékem

Mateřské mléko je bezesporu to nejúžasnější jídlo, které má lidstvo k dispozici. Mateřské mléko je zcela unikátní svým složením a není možné jej ničím nahradit. (Pokud jste někdy slyšeli něco jiného, pak je to velký omyl!) Jeho chemické složení se totiž mění každou minutu a každý den a to tak, aby poskytlo naprosto přesnou a správnou výživu na podporu imunity, kterou dítě potřebuje. Prsa dokáží ze slin dítěte určit, které látky dítě momentálně nejvíce potřebuje. Existuje více jak 400 účinných látek, které prsa dokáží vyloučit do mateřského mléka a to včetně probiotik a velkého množství kmenových buněk. První mléko (kolostrum), které vyjde z prsou, je bohaté na imunitní faktory a je považováno za tekuté zlato, které je velmi důležité pro celoživotní zdraví dítěte. Mateřské mléko je také velmi důležitým lékem na mnoho zdravotních neduhů jako jsou opruzeniny, ušní záněty, záněty spojivek, bolesti v krku, rýma a mnoho dalšího. Když žena pravidelně kojí, pročišťují se její mléčné kanálky. Kojení je tak prevencí proti rakovině prsou v přímé závislosti na tom, jak dlouho žena své dítě kojí. Jinými slovy, je důležité, aby žena kojila co nejdéle a to v zájmu svého draví i draví dítěte. Dítě má přirozenou potřebu se nechat kojit do věku minimálně tří let.

 

Prsa jsou energetickým centrem

Tradiční čínská medicína (TCM) je komplexní systém draví, který je praktikován už tisíce let. Je založen na principu pohybu energií skrze tělo po meridiánech (energetických drahách) a akupunkturních bodech. Existuje šest hlavních meridiánů, které procházejí skrze oblast poprsí. Tři z nich mají vztah k ledvinám, játrům, žaludku. V místě jejich průchodu se nejčastěji tvoří usazeniny a uzliny, které se mohou zvrhnout ve zhoubný nádor. TCM lečí rakovinu prsou tím, že řeší příčiny energetické stagnace v pohybu energie čchi. Akupunktura a TCM jsou celostními způsoby léčby, jak podpořit zdrví vašich prsou a mohou být velmi dobře využity i v kombinaci s jinými ozdravnými technikami. Doporučuji, abyste si masírovaly akupresurní body na meridiánech – jejich držením a nebo hnětením – v okolí prsou. Podpoříte tak celkovou vitalitu a zdraví vašeho těla. Jak již bylo výše zmíněno, kostice mohou svým tvarem (tlak na tělo) a materiálem (energetické vlastnosti) ovlivňovat přirozené proudění energie čchi v meridiánech prsou. I proto je důležité, aby se prsa mohla volně pohybovat a tím přirozeným pohybem masírovat.

 

Prsa jsou jako kanárci

Už jste slyšeli o tom, že se dříve v dolech používali kanárci? Horníci používali kanárky, protože ti byli natolik sensitivní, že dokázali identifikovat sebemenší množství toxických látek ve vzduchu. Pokud se něco takového takové objevilo ve vzduchu, zdravotní stav kanárka se dramaticky zhoršil nebo dokonce zemřel. Horníci tak věděli, že musejí důl okamžitě opustit! Prsa jsou taky velmi citlivá. Prsa získávají informace z celého těla a shromažďují z něj toxiny a hormony. Když žena kojí, sliny dítěte se vstřebávají do dvorců. Tím se prsa dokáží okamžitě regenerovat a přizpůsobit novým potřebám dítěte. Poskytnou mu ty správné živiny pro imunitní systém. Vše je založeno na velice jemných receptorech v tkáni prsou.

Rakovina prsou je jedno nerozšířenějších onemocnění prsou žen v USA. Příčinou nejsou prsa jako taková a nebo naše genetická výbava. Naše prsa jsou jako kanárci, kteří nás informují, že je v našem těle něco špatně – něco naprosto jedovatého a pro tělo toxického. Díky tomu, že v současné době ve spojených státech používáme více jak 70-tisíc pro náš život nepřirozených chemikálií během poslední stovky let, žijeme v toxické polívce, která k nám přichází skrze vzduch, jídlo, vodu, naše domovy, auta, šaty a dalšího. Naše prsa nám dávají vědět, že potřebujeme provést velkou změnu v našem životním prostředí pro náš šťastný a spokojený život a pro život našich budoucích generací.

 

Prsa jsou poselstvím pro muže

Muži jsou zmatení, pokud žena nosí svá prsa v podprsence. Přirozeně vzrušená prsa jsou totiž jasným signálem pro může, že na o něj jeví zájem. Pokud ale ženy nosí podprsenku, jsou z pohledu muže všechny neustále vzrušené. Historicky šlo o záměr v aristokratických kruzích. V dnešní době se z podprsenky stala společenskánutnost, která ale jde proti přirozenosti.

 

Prsa jsou krásná

Vaše prsa jsou naprosto dokonalá a přesně sedí právě k vám. Všechny druhy poprsí jsou krásná. Prsa mění svůj tvar a velikost v závislosti vnějších i vnitřních podnětech. To je vše naprosto v pořádku. Někteří muži mají rádi velké poprsí, jiní mají zase raději menší poprsí a ostatní třeba tak akorát velké. Bez ohledu na velikost a tvar jsou vaše prsa naprosto v pořádku. Milujte svá prsa! Mají obrovskou moc a jsou zdrojem velké síly a inteligence – jsou naprosto úžasná!

V Mongolsku je zvykem, že pokud se dítě cítí nespokojené a pláče, vyhrnou ženy své tričko a začnou tančit se svými prsy. Ty vesle poskakují a dítě se tak uklidní a je s nadšením ohromeno. Všichni se začnou smát na poskakující prsa – včetně mámy, babičky, dědečka, …! Smějte se a milujte svá prsa. Jsou úžasná.

 

Ženy, zahoďme své podprsenky a oslavujme svá krásná prsa!

 

Inspirováno: Kara

Zdroj: http://www.suenee.cz/zeny-ve-jmenu-zdravi-zahodte-podprsenky-a-oslavujte-sva-prsa/​

---

Recenze knihy Ukaž mi to!

11.10.2009 

Ukaž mi to!

Zvláštností na „Ukaž mi to!“ je hodně. Počínaje dost netypickým formátem větším než-li A4, přes fakt, že její první vydání vyšlo již v roce 1974, který doceníte při hlubším zkoumání obsahu. Ale nepředbíhejme.

Co nejvíce zaujme a hlavně na první pohled šokuje jsou dvě malé nahé děti téměř přes celý obal knihy. Vycvičený instinkt člověka odkojeného moderní dobou automaticky začne křičet: „to je nějaká dětská pornografie?!“ V hlavě se mi hned zrodily různě ztřeštěné myšlenky typu: „tohle přece nemůže nikdo vydat?!“ nebo „to je nezákonné, jak je možné, že něco takového vůbec existuje!?“… A přitom jsem tu knížku ještě vůbec ani neotevřel a kromě nadpisu jsem z jejího obsahu nečetl jediné slovo.

Po počátečním zděšení se začínám srovnávat s myšlenkou, že půjde asi o nějaký nezávislý underground, protože přeci jinak něco takového není možné!

Hned na obalu knížky se dočtete: „Obrázková kniha pro děti a rodiče. Autorem fotografií a textů k nim je Will McBride. Autorem předmluvy českého vydání je Jiří Raboch. Autorkou osvětové části je Helga Fleischhhauer-Hardt, tuto část pro české vydání upravila Elena Figurová. Přeložil Jiří Kostelecký.“Netvrdím, že bych kdy slyšel alespoň jedno ze zmíněných jmen, ale už ten fakt, že se na tom podílel tým lidí evidentně s mezinárodním zastoupením, ve mně podnítil zvědavost. Koneckonců, mají to v pražské Městské knihovně a bylo by zvláštní, kdyby podporovali něco nezákonného. Přesto v mé hlavě stále cosi bublalo o morálce a obscénnosti.

Začal jsem listovat. – Úvod knihy je věnován předmluvě a doporučení jak knihu číst. Velmi poučným vhledem je stať o historických pohledech na dětskou sexualitu. Dovolím si odcitovat dva odstavce, které mi vykouzlily na čele nejeden paragraf:

Ve střední Evropě panoval až do 17. století poměrně tolerantní přístup k sexuálním projevům, který nám dnes navzdory liberalizační sexuální vlně připadá natolik vzdálený a nebezpečný, že jeho znovuoživení se bráníme všemi možnými prostředky. Každý tehdy směl uspokojovat svůj sexuální pud tahovým způsobem, aby nedošlo k ohrožení zdraví jeho či jiných. Lidé se bez ostychu vzájemně dotýkali, hladili se, objímali. Sebeukájení v té době nebylo nijak potlačováno. Chůvy a rodiče masturbovali malé děti, aby je zklidnili. Nedostatečná antikoncepce byla kritizována církvi. V některých městech byly vrchností zřízeny nevěstince. Jak samozřejmé bylo již malým dětem zasvěcené poučení o sexuálním životě, vyplývá zřetelně ze sbírky latinsky psaných dialogů, které zveřejnil v roce 1522 Erasmus Rotterdamský. Věnoval je svému šestiletému kmotřenci. Titul označuje záměr knihy: Rozhovory, sestavené nejen za účelem zjemnění latiny dětí, ale především za účelem výchovy pro život. (Strana 6, pravý sloupec)

Ludvík XIII. Narozený v roce 1601, není ještě ani rok starý a už se z plna hrdla směje, „když si hrají s jeho přirozením“. Každý si s ním hraje a líbá ho na ně. Často leží u krále a královny v posteli a všichni jsou nazí. Když je mu jeden rok, je přislíben španělské infantce. Hrají si s ním „kde je ten nejmilejší infantky?“, přičemž mu děti kladou ruku na jeho penis. Když jsou mu tři roky, volá na jednu dvorní dámu, že jeho pohlavní úd dělá „zvedací most“. Jeho matka mu vloží svoji ruku na penis a řekne: „Můj synu, musím se dotknout Vašeho zobáku“. V tom věku již zná polohy při souloži a hovoří o nich se svou komornou. Mezi svým pátým a šestým rokem nechává mademoiselle Mercier, která spí v jeho místnosti, zaujímat takové polohy, aby mohl vidět její přirození. O něco později ji pak osahává. (Strana 7, levý sloupec)

Nejen tyhle dva kousky, které vám nabízím na ochutnávku, ale i ostatní části textu mne nutily k zamyšlení. Proč jsme vlastně tak zaujatí myšlenkou, že o sexualitě se prostě nemluví? A před dětmi už ani náznakem NE! Dokonce na to máme v dnešní době velmi přísné zákony. Do jisté míry jsem přesvědčen, že velkou roli (alespoň u nás) sehrál silný vliv křesťanství. Překvapilo mne, že (dle textu) ona mravokárnost nastoupila až někdy po 17. století.

Za zmínku stojí též v knize zmiňované pohledy do jiných kultur. Pan Doc. Raboch v předmluvě zmiňuje tři směry postojů k sexualitě:

  1. restriktivní: mimomanželské sexuální projevy jsou zakázány
  2. semirestriktivní: existují sice formální zákazy sexuality mimo manželství, ale nejsou intenzivně prosazovány. Je tu určitá tolerance, pokud se věci dějí skrytě.
  3. permisivní: dětské sexualitě není nijak bráněno.

O naší společnosti by se dalo říci, že se pohybujeme někde mezi 1. a 2. možností, neboť máme sice zákony, které netolerují sexuální projevy mezi osobami mladšími 15 let, ale přesto se ví, že existuje určité procento „dětí“, které mají první sexuální zkušenost už někdy v 10 letech.

Od strany 16 kniha obsahuje dvoustránkové černobílé fotografie, které vyobrazují nahé děti různého věku včetně dospělých v roztodivných polohách včetně těch erotických, až by se řeklo pornografických.

Probouzí se ve mne vzpomínky na mé dětství. Mé malé vnitřní dítě hltá jeden obrázek za druhým. Ne – tohle skutečně není pornografie. Tohle je jen a jen nahá realita našeho života. Takoví jsme – my lidé – doopravdy. Bez obalu, bez příkras, bez všech těch falší a masek. Jsem nadšen a unášen vlnou svobody, která z obrázků na mne dýchá.

Každá fotografie je opatřena krátkými „výkřiky“ malých dětí, které v některých případech stály před objektivem:

On: To je BEZVA! Teď už to konečně všechno vím!
Ona: A já taky.
Ona: Tak ty jsi sis opravdu myslel, že včely se rodí z kytek na louce, nebo tak nějak…?
On: … a taky že hříbata k té louce patří a nevěděl jsem, čím se od sebe liší klisna a hřebec.
Oba: Jedno je jisté, pupík ten máme oba.
On: Ale TO, co tady mám já, ty nemáš.
Ona: No a co? Zato tam mám takovou škvírku! Ten tvůj pinďourek je prostě venku a já mám zase všechno vevnitř v té štěrbince. Skvělý, co?
On: To teda ano!
(Strany 16-29)

Kniha je u nás dlouhodobě nedostupná. Poslední vydání v českém jazyce bylo v roce 1990. V bazarech a knihovnách je většinou beznadějně rozebrána. Chce se to obrnit trpělivostí při hledání alespoň jednoho výtisku byť už ve značně opotřebeném vydání. :)

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory a překladatele v další práci a nastavte trvalý príkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 01319, specifický symbol: 100.

Zdroj: Cs.wikipedia.org

---

Co možná nevíte o vagíně

28.09.2013 

 

Jaký je původ slova „vagína“…?

I když občas přicházíme s různě kreativními slovy, abychom popsali danou část ženského těla, nejčastěji stejně používáme slovo vagína. Pravdou je, že vagína jen specifickou částí celého orgánu představující vnitřní tunel vedoucí z vnějších pohlavních orgánů do pochvy. Běžně ale používáme toto slovo pro označení celé věci.

Slovo pochází asi z doby kolem roku 1680 a je odvozeno z latiny, kde má význam pouzdro nebo pochva. Když se ale podíváme do latinského výkladového slovníku, pak dostaneme odpověď: „jakákoliv struktura připomínající pouzdro“.

 

Kde má svůj domov klitoris?

vagína

Klitoris je jako malý knoflíček vztyčená část ženského genitálu. Začíná se vyvíjet podobně jako penis s předkožkou. Asi v šestém týdnutěhotenství se pohlavní orgány začnou od sebe odlišovat v závislosti na chromozomech.

Přestože je na toto místo poukazováno jako nahorké tlačítko, klitoris svým tvarem připomíná něco jako klíční kost. Je zde 8000 nervových zakončení oproti 4000 nervových zakončení v penisu.

 

Většinou víme, kde je G-bod. Ale co A-bod?

G-bod je zvláštní erotogenní oblast nacházející se v pochvě a připomínající tvar fazole. Nachází se na horní stěně pochvy. Tato oblast byla pojmenována podle vědce Grafenberg.

Věděli jste ale, že existuje ještě další místo? Zóna se nachází na přední poševní klenbě, má označení A-bod a nachází se hlouběji v pochvě.

Říká se, že stimulace A-bodu vede k ohromujícímu orgasmu. Najít A-bod je ale mnohem obtížnější než-li G-bod. Máte ale určitě šanci na úspěch!

 

Může žena mít skutečně mokrý orgasmus?

Dříve se mělo za to, že jde o velký sexuální mýtus, ale v současné době bylo prokázáno, že žena může mít svého druhu ženskou ejakulaci. Některé ženy tvrdí, že při tom mají v prvním momentě pocit, jako když se pomočí. Proto se to i často za to zaměňuje.

Pravdou je, že občas může během orgasmu dojít k nedobrovolnému pomočení, ale za jiných okolností ženy produkují určité množství mléčné substance (ženský ejakulát). Stačí jen najít ten správný bod.

 

Je sex pro tebe dobrý?

Ano. Jsem si jistá, že tohle je odpověď, kterou jste chtěli slyšet a mohu vás ujistit, že je pravdivá.

Mít orgasmus, když máte sex s partnerem a nebo díky masturbaci, je pro vaše tělo velice zdravé. Kromě toho, že spálíte kalorie z pohybu, vám sex přináší ještě několik výhod: reguluje menstruační cyklus, snižuje nebezpeční deprese, snižuje riziko rakoviny prsou a děložního čípku, zabraňuje stresu, uvolňuje od chronických bolestí a zvyšuje odolnost imunitního systému.

Sex byl vždy chápán jako skvělý způsob, jak se zbavit bolení hlavy!

Má ochlupení na přirození nějaký smysl?

Vědci se domnívají, že ochlupení může sloužit jako ochrana proti nečistotám a tím chránit vagínu proti infekci. Může též pomáhat uvolňovat feromony a může působit atraktivně pro některé sexuální partnery.

Přesto je realita taková, že v kombinaci se  spodním prádlem, může způsobit opruzení, nepříjemné svědění a zápach ze směsi zbytků moči a odumřelé svrchní kůže, proto je lepší svojizahrádkuudržovat.

 

Co ještě jiného bystě měli vědět o ochlupení?

ochlupení

Je tu ještě několik zajímavostí. Ochlupení máživotnost zhruba tři týdny, po kterých má tendenci samovolně vypadávat. To je taky důvod, proč nikdy nevyroste příliš dlouhé. Přesto nejdelší známé ochlupení mělo 71 centimetrů!

Vlasové folikuly jsou oválného tvaru, což způsobuje, že ochlupení je většinou tak kudrnaté.

Mnoho lidí též poznamenalo, že odstín barvy vlasů na hlavě je mnohdy jiný než-li odstín barvy ochlupení. To je běžný jev a je to výsledkem různé hladiny melaninu v těle. Občas může být ochlupení úplně jiné barvy než-li je přirozená barva vlasů.

 

Věděli jste, že vagína se dokáže sama čistit?

Je samozřejmě pravda, že byste měly svoje ženské partie udržovat v čistotě a to s použitím jemného neparfémovaného mýdla a nebo nejlépe jen s využitím čisté vody. Rozhodně není třeba provádět nějaké zvláštní vnitřní čištění. Vagína je schopna se vyčistit sama! Ve skutečnosti provádí sama čištění stydkých pysků a pochvy a je to pro ni naprosto přirozená věc. V opačném případě by totiž mohlo dojít k nerovnováze přirozeného pH a k infekci.

 

Jste si vědomi síly vagíny?

Vaginální stěny jsou tvořeny silnou vrstvou svalů. Uvědomte si, že tyto svaly jsou dost silné na to, aby porodily dítě! Tyto svaly můžete posilovat cvičením.

Věděli jste, že existuje světový rekord nejsilnější vagíny? Ruská gymnastka, Tatyana Kozhevnikova, v současné době drží světový rekord v Guinessově knize rekordů. Svojí vagínou uzvedla 14 kg závaží.

Zejména v asijských zemích existuje tradice žen, které dokáží své poševní svaly ovládat tak dokonale, že mohou vymačkat partnerům penis jako citron.

 

Chtěli byste slyšet další zvláštnosti?

Existují příběhy o vagínách, které v sobě měly zuby a dokázaly ukousnout penis. Do jisté míry to může být realitou. Některé ženy mohou mít podkožní cistu, která v sobě může mít něco jako zuby.

V souvislosti s ostrými zuby můžeme ještě připomenout, že žraloci a vagína mají přeci jen něco společného. Existuje látka, která se vyskytuje jak v žralocích játrech, tak v ve vagíně jako mazivo.

V některých afrických zemích jsou velice ceněny velké stydké pysky. Některé ženy si tak úmyslně dávají na stydké pysky závaží, aby tak zvětšily svoji atraktivnost. Je znám případ, kdy žena měla pysky dlouhé až 23 cm.

 

 

Volný překlad podle: MyTinySecrets.com

Zdroj: http://www.suenee.cz/co-mozna-nevite-o-vagine/​

---

Je ženská ejakulace podfuk?

07.02.2015 

ženská ejakulace

Málokdo tuší, že opak je pravdou. Že každá žena má schopnost opravdu ejakulovat, zažít rozkoš z pánevního orgasmu a z orgasmu bodu G. Tento můj článek Vám bude chtít osvětlit širší kontext ženské ejakulace, její teoretický základ.

Dále konkrétní kroky, rady a návody, co máte přesně udělat, abyste z tohoto článku získali co nejvíce. Dále příklady z mé vlastní osobní praxe a nakonec i ideu, mé přání a osobní touhu, aby se každá žena v naší republice uzdravila, prožívala naplno svůj ženský a sexuální potenciál, aby díky těmto důležitým informacím mohla každá žena naplno prožívat rozkoš ze své vlastní probuzené sexuality.

Protože jenom štastná a naplněná žena může být dobrou matkou, milenkou, pečující a dávající ze své vlastní spokojenosti. A tak se zevnitř může pomalu měnit a zlepšovat klima v naší republice- skrze štastnou a vědomou ženu.

Každá žena může ejakulovat. Několik současných vědců, včetně nejvýznamnějšího slovenského lékaře a profesora Prof. MUDr. Milana Zaviačiče Csc. na Universitě Komenského v Bratislavě prokázalo pomocí vědeckých metod, že existuje ženská prostata, neboli bod G. Dr. Zaviačič prováděl vědecké výzkumy přes 20 let a prokázal, ano každá žena má ženskou prostatu, bod G a může ejakulovat, stejně jakomuž. Dokázal, že ženská prostata má také stejné funkce jako u muže, tedy produkuje nejen tekutinu, ale i hormony.

Heuréka, to co věděli naší předkové před tisíci, bylo v roce 1999 konečně vědecky zpracováno. Jak to bylo s našimi předky? Každá významná kultura znala a vyznávala ženskou ejakulaci jako posvátnou, nejen jako zdroj extatické rozkoše, sexuálního potěšení a přesahujících orgasmů. Ale i pevnéhozdraví, hojnosti, schopnosti nechat věci plynout. Často byla ženská ejakulace spojována se vznikem života. A především jako přirozený zdroj pro každou ženu pro vstup do vyššího vědomí, transcendence.

Představím Vám několik významných kultur, které ženskou ejakulaci považovali za posvátnou a zcela zásadní pro život každé ženy. Tyto informace vycházejí z práce profesorky psychologie Josephine Sevel, která vedla výzkum sponzorovaný Harwardskou Universitou po dobu 7 let na téma Posvátná ženská sexualita a v roce 1987 vydala vniku Eve Secret.

 

Nektar Bohů Amrita, Třetí voda, Harikata, Nymphea a Quodouschka Indie, Taoismus, Japonsko a Starověké Řecko

Amrita je sanskrtské slovo, které značí požehnanou vodu neboli ženský ejakulát. Tantra vyznává ženskou amritu jako posvátnou. Mnoho tanter ( posvátných textů) doporučuje pít přímo ze rtů jóni. Bylo zcela zásadní ženu nejprve vzrušit tak, aby ejakulovala, až potom byl povolen posvátný sex. Na sochách tantrických chrámů v Karnatace vidíte často sochy Bohyně, jak ejakuluje. Taoisté označují ženskou ejakulaci za Třetí vodu.

Nyní probíhá v Britském muzeu výstava Shunga- japonského erotického umění z 16 století. Na dřevorytech je často znázorněn muž, jak zachycuje posvátnou ženskou ejakulaci do nádoby zvané harikata, ejakulačního kalichu. Japonci silně vyznávali ženskou ejakulaci za posvátnou a velmi zdravou pro muže. Byla běžnou součástí jejich erotické kultury. Nymphea, neboli voda Bohyně, je starořecké označení pro ženskou ejakulaci a doktor Galén, nejvýznamější starořecký lékař píše, že Nymphea je zdrojem neuvěřitelné rozkoše pro ženu.

Quodouschka je stále žijící sexuální šamaská tradice původních obyvatel Ameriky a popisuje ženskou ejakulaci jako Venušin příliv. Polynésané nedovolují sexuální styk před vzrušením ženy a ejakulaci označující jako stříkání na zeď. Proč všechny národy a náboženství světa znaly ženskou ejakulaci a naše západní civilizace jí považuje za ztracenou, tabu, neexistující ? Odpoveď je jednoduchá. Několik století silné křestanské náboženské represe ženy, ženské sexuality i sexuality jako takové dokázala zničit povědomí o posvátnosti a vůbec o existenci ženské ejakulace.

Rozkoš, to bylo zakázané a silně persekuované tabu po mnoha století novodobého křestanství a tím pádem i ženy dnes mají se svou sexualitou problém. Stále si každá žena spíš myslí, že by měla být slušná, upejpavá, určitě ne naplno otevřená svému sexuálnímu potenciálu. To je pozůstatek nejen křesťanské sexuální persekuce, ale i Viktoriánské doby.

Konec historie. Toto okénko Vám chtělo ukázat, že naši předkové byli v ženské ejakulci zběhlí a že jsme pouze tuto znalost ztratili. Je tedy čas objevit ji zpátky. Naštestí je naše doba otevřená jakémukoli novému zkoumání a zkušenostem.

 

Jak spatřit vlastní G bod? Praktický návod

Každá žena může ejakulovat. Každá žena má G bod. G bod je zdrojem hlubokého pánevního orgasmu a také místem, kde vzniká ejakulace. G bod vlastně ve skutečnosti není žádný bod, ale přímo orgán, budu jej tedy dále nazývat i G orgán. Tak jako každý máme nos, nebo oči, tak každý má G orgán. G orgán má velikost zhruba malého vejce. Skádá se 48 žlázek, které produkují ženský ejakulát.

G orgán začíná v místě močového hiátu, laicky řečeno- čurací dírky. G orgán obklopuje močovou trubici. G orgán můžete dokonce uvidět. Když si vezmete zrcátko a podíváte se na svou jóni. Nejprve objevte malou dírku, ze které čuráte. Nachází se mezi klitorisem a vchodem do pochvy. Potom zatlačte pánevní svaly směrem ven, a když pořádně zatlačíte směrem ven, tak uvidíte takovou zvláštní zvrásněnou strukturu, na počátku stěny vaší pochvy, a ta hrbolatá struktura, to je Váš G bod, G orgán!

 

Jak G orgán nahmatat? Jak jej najít a probudit?

G orgán je hlavní sexuální emocionální centrum pro ženu. Dokáže probudit veškeré vaše emoce spojené se sexualitou. Tak jako klitoris vás vede spíš k extázi, která vystřeluje ven, tak G bod – G orgasmus Vás spojuje s hlubokými sexuálními a ženskými emocemi. G orgán je také napájen jedním z nejvýznamějších nervů v těle a to nervus Vagus – který zasahuje celý náš vegetativní systém. Proto je orgasmus z G bodu tak hluboký, můžete cítit chvění a teplo v celém těle, od prstů nohou až po konečky vlasů. Díky orgasmu z G bodu se probudí veškeré vaše vnitřní orgány- to je právě dáno aktivizací – nažhavením Nervus Vagus – nervem Vagem.

 

 Jak G bod najít?

Lehněte si na záda. Vezměte si zrcátko, podívejte se na svou joni. Zatlačte svaly pánevního dna ven a uvidíte vroubkovanou strukturu, to je G bod. G bod se nachází na stěně pochvy, která je blíže břicha.

Potom si v klidu lehněte na záda. Nahmatejte močovou dírku a kolem ní lehce kružte prstem. To je hlava G bodu. Dále vsunte prst do pochvy. Najdete hned za vchodem vyvýšeninu. To je G orgán. Má velikost malého vajíčka. Můžete jej objíždět prstem. Vnímejte své pocity. Na konci G orgánu je tzv ocas G bodu, který je velmi citlivý. Po stranách nahmatáte dva takové kanálky, které jsou také velmi citlivé.

 

Jak G bod stimulovat?

Zcela zásadní je pochopit, hlavně žádné vibrace! Je to orgán. Budete li vibrovat, nemůžete se hlouběji spojit. Bude Vám vděčný za pomalou, hlubokou a jemnou masáž, která trvá minimálně 30 minut. Žádné prudké, silné přírazy. Nic takového. To je to tajemství, jak jej probudit. Prudkými přírazy pouze možná probudíte rychlou reakci, třeba lehce vzrušivou, ale žádný hluboký pánevní orgasmus. Takže pomalu, jemně, lehce, můžete občas lehce tlačit. Aktivujte každou jeho část, hlavu, tělo, postranní části i ocas. 30 minut je minimum.

Vnímejte své pocity, nesnažte se o orgasmus, na ten vůbec nemyslete. Naopak, vnímejte každý svůj pocit, at už tělesný nebo emocionální. Dýchejte hodně do srdce, do celého těla. Ale znovu opakuji, spíš pomalý, hluboký pánevní dech. Nejprve trénujte sama, dokud neprobudíte plnou emocionální zralost vašeho G bodu.

 

Pravidelné masáže G bodu

Díky těmto masážím, postupně Váš G bod dozraje, jako byste nechala dozrát broskev, z tvrdé nezralé broskve se stane broskev štavnatá, k nakousnutí. To může potřebovat někdy i 21 dní pravidelných masáží, kdy se nebudete stimulovat až k orgasmu, pouze jednoduchá, jemná a příjemná půlhodinová masáž G bodu. Opravdu každý den. Vždycky když budete netrpělivá a už budete chtít pospíchat k orgasmu, tak tak neučiňte.

 

A nyní jak na ženskou ejakulaci prakticky?

Ejakulaci můžete zažívat buď bez orgasmu nebo s ním.

Naučte se nejprve ejakulaci bez toho, aniž byste měly orgasmus. Je to důležité proto, abyste zevnitř rozuměly tomu, co se děje. Teprve později přizvěte svého partnera. Začnete jako obvykle stimulovat pomalinku ( opravdu žádné rychlé pohyby!) bod G. Dopřejte si spoustu času. Můžete čas od času přidat stimulaci klitorisu, ale jen tak, abyste se trochu vzrušila, ale ne příliš, protože klitoridální orgasmus je úplně něco jiného a k ejakulaci nevede. Můžete začít cítit, že se Vám chce na záchod. Mnoho žen se bojí, že se počůrá. Nebo dokonce již ten pocit znáte, jako by se Vám chtělo čůrat. Ano, tomu se říká ejakulační poslíčky. Takže zaprvé nebojte se, že byste se počůraly.

To je ta největší psychická překážka. Člověk pocítí ten pocit a zastaví tu vzrůstající energii, prostě jí zastavíte. Ale v tomto okamžiku právě nesmíte. Takže jakmile budete cítit plný, uspokojivý pocit v pánvi, budete mít pocit, že Váš G bod je plný, štavnatý. Tak pokračujte malinko intenzivněji ve stimulaci, ale zase pozor, není to drsná rychlá stimulace, i když by Vás to táhlo k takovým pohybům. Naopak, spíše do hloubky a spíše pomalu, citlivě. Potom, když budete cítit, že se Vám jakoby chce extrémně čůrat, nebo budete cítit, že už už se něco velkého děje, tak vytáhněte prsy z jóni ven a silně zatlačte pánevní svaly směrem ven. Jakobyste chtěla vytlačit třeba dítě při porodu- pánevní svaly ven.

A budete ejakulovat! Pokud ne, znovu stimulujte, a pak zase zatlačte směrem ven! Můžete použít další fígle a triky: udělejte z prstů jakoby hrábě a tlačte nejen na G bod, ale i směrem nahoru do bříška. Stimulujte po celé délce, od ocasu G bodu k jeho hlavě. Používejte i stimulaci okolí hlavy G bodu, tedy okolí čurací dírky. Nejdůležitější je nechat to plynout. Uvolnit ty svaly. Uvolnit i mysl.

Ženská ejakulace je i především o tom, nechat věci plynout, nedržet je v sobě. Může Vás očistit. Očistit vše co v sobě nosíte. Můžete použít i jiné vhodné pozice než je poice vleže. Například pozice vkleče, s hlavou skloněnou dolů nebo tělem opřeným o gauč.

 

Emocionální centrum ženské sexuality – to je G bod

Mám osobně velmi mnoho zkušeností s propojením veškerých sexuálních emocí s G bodem. G bod je nejen orgasmické centrum, ale především emocionální centrum. Vyučuji Intimní tantrické masáže jednou ročně, vždy v pokročilé skupince žen, po dobu 20 dní. ( čtyři pětidenní soustředění v jednom roce). Uzavřená skupina žen prochází celým soustavným tréninkem, kdy nejde ani tak o to pochopit a naučit se anatomii tantrické masáže, to zvládne každý za jeden pouhý den. Ale o to, propojit, vyléčit vše, co se spojuje se sexualitou. Může to být zranění z předchozích vztahů, uzavřená sexualita, neschopnost vůbec orgasmus prožívat, mohou to být četná traumata ze znásilnění.

Toto všechno lze vyléčit. Na svých skupinách se vždy potkávám se ženami, které prožily znásilnění či zneužívání, často v dětství, ale i později ve svém životě. Nevěřili byste, jak je to časté téma. Právě pouze díky času, také díky tomu, že v rámci tréninku ženy plní domácí úkoly v podobě různých speciálních masáží, tak díky tomu dojde vždy k plné integraci negativních prožitků, tak aby mohly být rozpuštěny. Témat je daleko více, emocionální uzavření, špatný vztah s matkou, oslabená a potlačená ženská linie.

Léčení ale nakonec vždy vede k probuzení a uzdravení sexuality zevnitř, právě díky tomu času, který máme v chráněné skupině. Otevírám tuto školu bonusově, až pro absolventky pokročilých kursůMohendžodáro, aby byla zaručena kvalita a hloubka procesu. Ale vím, že léčení je možné, že je velmi důležité, že nejde pouze o anatomii, nebo pouze o to navýšit svůj orgasmus a prožívání sexulaity. To je pouze líbivým ( ale důležitým) doplnkem právě vyléčení napětí a traumat v pánvi. Každá žena může být multiorgamsická, at už ve svém životě zažila cokoli.

 

Emocionální mapování G bodu

Chcete li emocionálně mapovat svůj G bod zařadte do svého života právě 21 denní pomalou masáž G bodu, každý den po dobu 30 minut. Všímejte si všeho, co objevíte. Pište, malujte, meditujte, radte se se svými kamarádkami a poradci. 21 denní mapování Vám pomůže probudit G bod z emocionálního spánku. Nesoustředte se na výsledek, ale na samotnou masáž, nic neočekávejte, všechno důležité nakonec přijde samo. Hlavně žádný cíl.

 

Ejakulace s orgasmem

Nyní můžete ejakulaci zařadit do svého milování. Doporučuji kombinovat se vzrušováním klitorisu a hráze, včetně hlubokého orgasmu přes děložní čípek.

 

Obavy

Znáte již ejakulaci, máte z ní strach, bojíte se, že Váš partner jí nepříjmě, nebo že budete mít mokrou postel? Ano, ženského ejakulátu může být hodně. Až půl litru tekutiny, která stříká ven z joni. Většinou to bývá daleko méně. Žena může tekutinu pouze ronit. Takže ejakulát opravdu stříká z močové trubice ven, ale není to moč, to bylo mnohokrát dokázáno.

Během vzrušení se močový měchýř uzavře a není možné vůbec močit. To je důležité, abyste pochopily a přestaly se bát se uvolnit. Jde o to, že naše kultura vůbec s tímto tématem nemá kontakt. Mnoho žen ejakuluje, mnoho žen bývá přijato a partnerům se to líbí ( těší to nejen jejich libido, ale i ego). Mnoho žen si ale stěžuje, že naopak pro to partner nemá pochopení.

Kupte mu proto kresby Shunga, japonské erotické umění z 16. století a najděte si kresbu, kdy japonský muž přímo rád a vášnivě zachycuje ženkou posvátnou vodu do kalichu, až se celý naplní. Nebo kdy mladý pár sedí nad velkou kádí, obrazně naplněnou ženským ejakulátem, a dívá se do její hladiny na svou lásku, na své propojení. Nebo známou rytinu, kdy si žena češe vlasy nad svou vlastní rozlitou ejakulací a medituje o své vnitřní ženě.

Bavila jsem se na to téma s tantrickým masérem, Dušanem Jurčíkem, který provozuje vlastní renomovaný tantrický salon Tantra Sofia v Praze. Potvrdil mi, že až pětina žen během tantrické masáže zažívá ejakulaci. Ale že mnohé mají problém právě se svým partnerem, který to nepřijímá. Někdy může být ejakulace tak silná a stahy pánve tak silné, že doslova vypudí penis ven a muž se cítí téměř odstrčen.

 

Orgasmus

Blahopřeji, znáte ejakulaci. Zařadte jí do svého milování. Orgasmus je spirála. Existuje několik orgasmů, klitoridální, přes G bod, anální a hluboký vaginální- orgasmus děložního čípku. Každý je opravdu jiný. Protože každý je způsoben a ovlivňován jinými nervy. A působí energeticky jinak. To by bylo určitě na další dlouhý článek.

Ve stručnosti. Klitoris je stejný jako penis. G bod je stejný jako prostata. Hluboký orgasmus přes děložní čípek je způsobován vnitřními orgány. Při hlubokém pronikání penis totiž stimuluje děložní čípek a bod těsně před děložním čípkem. Tím se stimulují obaly ( fascie) všech vnitřních orgánů, všechny orgány se zapojují. Není to otázka nervu ( Nervus vagus) jako u G bodu. Ale jinak platí pravidlo, nejprve je dobré dosáhnout Klitoridálního orgasmu, potom orgasmu přes G bod, a až nakonec hlubokého pánevního orgasmus. A pak to samozřejmě můžete kombinovat.

Mnoho mužů to dělá ale naopak, prostě do ženy proniknou, a hluboce pronikají. To je ale chyba, protože je to příliš brzy. Ženská esence se ještě neprobudila. Vzpomente si na Polynézany, jak jsem psala na začátku článku. Ti dokonce dovolí řádně vstupovat do ženy teprve až po její první ejakulaci.

 

Partnerské pozice pro ženskou ejakulaci

Existuje několik triků, jak být blíž. Jde o to, že muži často pronikají rovnou celým penisem hluboko do vagíny. Ale na to pamatovali už i staří čínané a ve svých textech o Tao Sexu radí mužům, vždy začínat devíti mělkými vstupy a pak až jedním hlubokým. Hluboké vstupy doporučují až daleko později, uprostřed vášnivé noci, až teprve když žena dosáhne svých Tří vod, neboli ejakulace, pak je teprve připravena na hluboký vaginální orgasmus. V případě mělkých vstupů stimuluje žalud totiž přímo G bod. Na toto téma by však byl vhodný již další, rozsáhlejší článek.

 

Shrnutí závěrem

ženská ejakulace

eBook: Posvátné vody ženské ejakulace a G bod

Ukázali jsme si, že každá žena může zažívat mnohonásobný orgasmus a ženskou ejakulaci. Řekli jsme si, že G bod je především sexuálně- emocionální centrum, takové naše vřelé srdce sexuality. Že většina starých národů nejen ejakulaci znala jako běžnou součást života, ale především vyznávala pro její transcendenci, pro plné zdraví a štěstí ženy.

Že naše kultura s tímto tématem nemá kontakt právě kvůli silnému sexuálnímu potlačení vlivem novodobého křestanství a persekuci ženství a ženského principu po několik dlouhých staletí. Současní vědci beze zbytku potvrdili existenci G -orgánu a ženské ejakulace. Nyní víme, že se můžeme ejakulaci naučit, že můžeme prožívat ejakulaci jak během orgasmu, ale i bez něj.

Někdy už i tyto pouhé znalosti stačí k tomu, aby mnoho žen pochopilo lépe svou sexualitu a výsledek může být rychlý. I to je mým hlubokým přáním. Aby každá žena v naší krásné malé republice objevila svůj sexuální potenciál, a tak pomalu, zevnitř, právě z vnitřní spokojenosti, mohlo dojít k velké změně Ženského principu. Abychom zkrátka byli šťastní, i naše děti, které vychováváme.

 

Ukázka z eBook Posvátné vody ženské ejakulace a G-bod. Celý eBook si můžete stáhnout na webuMohenžodaro.

Autorka textu MUDr. Monika Sičová je zakladatelkou Školy Mohendžodáro, tantrické jógy pro ženy.

Zdroj: http://www.suenee.cz/je-zenska-ejakulace-podfuk/​

---

Ženy, zahoďte kalhotky! Sex není jediný důvod proč je sundat.

25.09.2015  

kalhotky

Pro většinou moderních žen jsou kalhotky esenciální součástí jejich oblečení. Dá se říci, že si většina z nich neumí představit, že by odešla z domu bez nich! Ve skutečnosti jde ale o zcela novodobou (moderní) invenci, která v dávné historii nemá běžné opodstatnění.

Během viktoriánské éry nosily ženy „kalhotky“ – spodní prádlo, které svým tvarem připomínaly kalhoty. V pase byly stažené provázkem a rozšiřovaly se do boků. Kalhoty byly v rozkroku zcela otevřené, aby bylo umožněno správné proudění vzduchu. To bylo v té době považováno za mnohem hygieničtější. Sešitý rozkrok přišel až s francouzskými kankánovými tanečnicemi, které vyhazovaly své nohy do vzduchu, aby jim bylo vidět do rozkroku.

Spodní prádlo začalo nabízet ženám různé funkce užití jak z pohledu módy, tvarování těla, hygieny (menstruace?) a nebo společenských konvencí.

kalhotky

Od 19. století po současnost se spodní prádlo vyvinulo od těžkých kalhotových nohavic až po tanga. (Aneb jak se říká na Slovensku: Tri niti v riti.) Podle diktátu všudypřítomných módních trendů, jak se zkracovaly délky oblečení, zkracovalo se i spodní prádlo – kalhotky.

Masivní výroba kalhotek se objevila až s příchodem průmyslové revoluce na počátku 20. století. V současné době má oděvní průmysl specializující se na intimní části těla hodnotu přes 710 miliard korun. Z této astronomické částky je zjevné, že ženy utrácejí tuny peněz za své spodní prádlo. Ale co když jsou tyto nabírané, krajkové doplňky ženského oblečení spíše na škodu než-li k užitku?

Šest důvodů, proč zahodit kalhotky

Prevence proti infekci
Nošení těsných kalhotek, zvláště během menstruace, zabraňuje přirozenému proudění vzduchu, vytváří navíc umělé teplo a pot v oblasti vagíny. To vše může způsobit nepříjemný zápach, infekci a opruzeniny.

Když už opravdu musíte nosit kalhotky, vyvarujte se syntetickým vláknům. Také se vyvarujte použití kalhotek se švem uprostřed. Můžete si tak narušit rovnováhu bakterií mezi análním otvorem a pochvou.

Netvrdím, že když nebudete nosit kalhotky, tak se všechno vyřeší. Rozhodně tím ale podpoříte dobrou věc v rámci prevence!

Lepší tok energie chi
Chi (nebo též vitální životní síla), pokud je jí umožněno volně proudit, udržuje vaše orgány zdravé a funkční – včetně našich pohlavních orgánů. Nošení kalhotek blokuje tok chi do dělohy, což způsobuje stagnaci sexuální energie v těle.

Prvence proti celulitidě
Kromě proudění chi brání kalhotky volnému prodění toku krve a živin skrze lymfatické žlázy. Tohle vše má na svědomí následnou celulitidu.

Zlepšete svoji sexualitu
Správné fungování krevního oběhu je esenciálním základem pro silný sexuální apetit – sexuální touhy a celkovou sílu prožitku vaší sexuality.

sexualita

Větší vlhkost
Čím více se uvolníte, tím lépe vám bude proudit poševní sekret. – Tím, že se zbavíte kalhotek, zlepší se vaše sexuální touha a tím pádem začne i lépe fungovat přirozená vlhkost pochvy. To má samozřejmě pozitivní vliv na skvělý sex.

Vnitřní síla ženy
Je opravdu hodně sexy, když žena stojí ve své ženské síle. Síla ženy jak uvnitř, tak navenek. Pokud se vědomě rozhodnete vymanit se z všeobecně přijímaných společenských konvencí v oblékání, bude to pro vás a vaše tělo hluboce osvobozující.
Pokud půjdete ven s vědomým malého tajemství, že nemáte na sobě žádné spodní prádlo, posílíte tak důvěru v sebe sama a získáte tak silný prožitek vlastní přirozené sexuality. Možná se budete cítit i trochu nemravně. Ale to je jen strach ze společenských konvencí. Vy jste správně!

Cožpak žena nemá právo se cítit sexy? Cožpak žena nemá právo být atraktivní a přitažlivá?

 

Pokud stále pochybujete a nejste připravena zahodit své spodní prádlo, zkuste to alespoň doma. Vaše joni (pochva) vám za to bude vděčná. Bude moci konečně volně dýchat.
Dalším krokem by pak mělo být spát nahá (a pokud je to alespoň trochu možné – chodit doma nahá), aby vaše celé tělo mohlo volně dýchat.

Zdroj: Mytinysecrets.com

---

Nejčastější ženské milostné fantazie

Milostné fantazie jsou nedílnou součástí lidského života stejně jako sex samotný. Některé si člověk přenáší do reality, o jiných pouze sní. Jaké jsou nejčastější ženské milostné představy?

ženské milostné fantazie

V milostných fantaziích žen se objevují mnohé věci, které v reálném životě nechtějí nebo nemohou uskutečnit.

FOTO: Profimedia.cz

Dnes 10:07

Málokdo veřejně a otevřeně přizná, o čem sní, obzvlášť týká-li se to sexu. To ale neznamená, že by žádné fantazie neměl. A platí to i o ženách. I ony mají své tajné fantazie, a není jich rozhodně málo. Přehled těch nejčastějších přinesli redaktoři serveru Askmen.

Milování s cizincem 

Většina žen vyčkává se sexem do té doby, než partnera dostatečně pozná. Potají ale sní o opaku, tedy náhodném a rychlém sexu s cizincem. O sexu, který si užije, bez závazků, bez možných očekávání.

Představa sexu s cizím člověkem totiž eliminuje všechny možné obavy, které by se mohly vyskytnout. Byla jsem dobrá, bude mě chtít ještě vidět?

Sex se ženou, milostná trojice 

Sex s jinou ženou je v seznamu tajných milostných fantazií nedílnou součástí u velkého procenta žen. Stejně tak milostná trojice, která je stále velkým tabu. Ve snech je ale možné vše. Pro řadu žen je velkým lákadlem i vzrušením představa, že by je jejich partner sledoval při sexu s jinou ženou, případně mužem.

Proměna osobnosti 

Ženy také často sní o tom, že se při sexu mění ve svůj osobnostní opak. Pokud je žena v reálném životě cudná, častěji sní o tom, jak se při sexu mění v dračici. Ženy dominantnější naopak sní o podřízenějších sexuálních rolích, například služky.

Stejně tak, pokud je v reálném životě na ženu vyvíjen tlak, aby byla politicky nebo společensky korektní, ve svých fantaziích bude nejspíše tou, která bude tyto aspekty zcela bořit a porušovat.

Chuť být sexuálně ovládána

Další rozšířenou fantazií mezi ženami je touha být sexuálně zcela ovládána. Po natočení snímku Padesát odstínů šedi je více než jasné, že takové fantazie budou u žen nejspíš časté i nadále.

Co na tom ženy tolik láká? Podle odborníků představa, že by mohly být pro partnera pouhým sexuálním objektem. Skutečnost, že v reálu by takové chování jen málokomu prošlo, tomu na oblíbenosti jen přidává.

Ve snech je muž tím jediným, kdo vše řídí. Jeho vzrušení je poháněno vzrušením ženy, které jí dává. Za jím daných podmínek, jeho stylem.

Vztah s mladším mužem

Být s mužem, který je mladý a energický, i když možná nemá tolik zkušeností jako žena, to je to, co dělá tuto fantazii tolik žádoucí. Mladík s dychtivým pohledem toužící poznat veškeré milostné praktiky, to je pro mnoho žen nepředstavitelně vzrušující. Navíc, žena je v tomto případě tím, kdo vede, vyniká.

Úžasný a naprosto dokonalý milenec 

Zhruba 10 % všech žen nikdy nezažilo orgasmus, třetina pak má problémy s dosažením orgasmu během sexu. Není se proto čemu divit, že mnohé dámy nejsou po sexuální stránce ve vztazích spokojeny. I proto sní o dokonalém milenci, který je dokáže po všech stránkách zcela uspokojit.

Takový muž se o ženu stará ve všech ohledech - je tu pro ni, rozmazluje ji, hýčká, uspokojuje - tolikrát a tak dlouho, jak je potřeba. Svou oddaností, trpělivostí a chtíčem ji dovede k nejlepšímu sexuálnímu prožitku.

Sex na veřejnosti

Vzrušení z možného přistižení při sexu je tím, co dělá tuto fantazii tolik žádoucí. A to zejména pro ženy, které mají rády výzvy a vyznávají rychlé životní tempo.

Přítel (manžel) kamarádky 

V reálu existují některé skupiny mužů, se kterými sex nepřipadá v úvahu - manžel či přítel nejlepší kamarádky, manželův bratr, ale třeba i pošťák nebo zadaný soused. Možná i proto o tom ženy tolik sní. Mít sex s někým, kdo je jim dostatečně známý, ale na druhou stranu o něm neví všechno, a rády by to zjistily.

bok, Novinky

Zdroj: https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/410349-nejcastejsi-zenske-milostne-fantazie.html

---

Proč lidé milují orální sex? Tohle je pravda!

Nicol Králová

Nicol Králová 

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

ženské milostné fantazie

Proč lidé milují orální sex? Tohle je pravda o jeho oblíbenosti!

Autor: Shutterstock

22. 7. 2016 

Orální sex je v dnešní době skloňovaný ve všech pádech. Je prostě v kurzu, všichni ho milují. Ale proč vlastně? Co se skrývá za těmi slastnými a úžasnými pocity a co na něm všichni tak mají? O výjimečném orgasmu to není!

Kdo kdy „vymyslel“ orální sex? No, je to takhle… Americký odborník na sexualitu Paul Joannides popisuje, že lidská ústa plní od narození dvě základní funkce: poznávací a utěšitelskou.

Podle něj miminka nacházejí mimořádnou útěchu v cucání palečku nebo dudlíku a většinu objektů, které zaujmou jejich pozornost, si malé děti dříve nebo později strčí do úst – ne z hladu, ale z touhy po poznání. Nerv, který u člověka ovládá ústa – pátý kraniální nerv, je v okamžiku porodu tak silně vyvinutý, že se mu někdy říká „mozek novorozence“. A tím to celé začíná…

Potěšení, nebo módní trend?

Jako dospělí se však jen málokdy díváme na orální sex jako na důležitý způsob poznávání a sbírání informací o těle jiného člověka a líbání a dumlání genitálií milované bytosti většinou nepovažujeme zrovna za činnost, jejímž prostřednictvím bychom mohli nalézat útěchu v tom nehostinném světě, který nás obklopuje,“ objasňuje sexpert Paul Joannides a naráží tak na obecný názor, že dnes orální sex představuje jednu z nejoblíbenějších sexuálních praktik vůbec, neboť většině lidí přináší výrazné uspokojení. (Rty a jazyk obsahují velké množství nervových zakončení, o hlubší význam se mnozí nezajímají.)

 

Tajemství, o kterém se nemluví

Počet žen provozujících tuto formu erotiky stoupá,“ říká jeden z předních českých sexuologů Zlatko Pastor. Důvody jsou tedy jasné. Ten skvělý pocit spojení úst a pokožky člověk zná z dětství, orální laskání je příjemné a navíc za tu mystiku mohou vůně, které hrají v lidské erotice důležitou roli.

Podle Pastora jsou totiž obě pohlaví silně vzrušována vůní genitálu partnera. „Je to dáno zcela odlišnými čichovými stopami mužského a ženského pohlaví. Naopak negativně působí čichové vnímání partnerova konečníku, neboť tam se jedná o analogický pach, který spíše odpuzuje,“ objasňuje sexuolog s tím, že v dřívějších dobách jsme vnímali vůni partnera daleko intenzivněji, kdežto dnešní "člověčina" už není tak cítit.

Víte, že…

V užším slova smyslu vnímáme orální sex jako dráždění pohlavních orgánů ústy a jazykem. Stimulaci penisu ženskými ústy nazýváme felací (fellare – sát, cucat) či hovoříme o orálně-genitálním styku. Jako cunnilinctusnebo cunnilingusoznačujeme lízání rodidel ženy, jehož cílem bývá navození sexuálního vzrušení.

Tehdy to byl koktejl několikadenního potu a zbytků všech tělesných exkrementů, které tělo vyprodukovalo. Dnes žijeme spíše v čichovém celibátu a někteří autoři označují rozkvět orální erotiky za jakousi cestu zpět za vůní těla,“ uvádí odborník ve své knize Tajemství ženské sexuality. Ostatně podobně se „návrat k přírodě“ vnímá i co se týče holení pubického ochlupení. Tedy spíš neholení.

Tak trochu zastavení technických pokroků

Vždyť oficiální výsledky britského průzkumu společnosti UK MEDIX prozrazují, že 45 % žen z oslovených 1870 si chloupky neholí. A co víc… Většina mužů - jejich milenců - s tím prý nemá problém! Možná právě tohle vypovídá o nátuře současné společnosti. V některých ohledech to vypadá, že se doopravdy vrací ke kořenům, a to od důvěrně známého orálního sexu s příjemným odéry až po přirozený vzhled v oblasti od pasu dolů. Co bude příště?

Zdroj: http://www.bety.cz/sex-a-vztahy/clanky/19432/Proc-lide-miluji-oralni-sex-Tohle-je-pravda

---

Sexuální poloha, kde jde stud stranou: V této si chlap »přijde na své«!

Lea Novotná 

Lea Novotná

 

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Vítězná poloha, kde jde stud stranou: V této poloze si muži nejvíce přicházejí na své.

Autor: Thinkstockphotos

11. 3. 2015 

Krása ženského těla a jeho tvarovatelnost nezná hranice. Přesto existuje poloha, kterou milují všichni muži nejvíce.

Některé ženy by se měly odpoutat od představy, že misionář je nejvíce intimní poloha. Je sice fakt, že je romantická, ale věřte, že existují i ​​lepší polohy, které vás sblíží ještě víc, i když to na první pohled tak nevypadá. Například poloha zezadu, kdy žena zaujme pozici žabky a vystrčí zadeček, zatímco muž je v pozici pokrčených kolen a rukama ji drží kolem pasu.

Úspěšnost této polohy je téměř stoprocentní

Tajemství této polohy spočívá především ve vyzvednutí ženské sexuality maximálně, jak se dá. Pozice, jakou žena zaujme, je předurčena k úspěchu. Prohnutí těla v takové poloze zalarmuje všechny svaly v oblasti hrudníku a také v oblasti pánve. Právě ty mohou předčasně způsobit jemné lechtání či dráždění a v některých případech i vaginální orgasmus.

Svírání a povolení dokáže s ženskou vagínou zázraky

Centrum pozornosti je tedy ve vagíně a díky kontrastu ženské stability a mužského výkonu můžete očekávat příjemnou souhru. Přestože se žena příliš hýbat nemůže, neměla by po celou dobu jen ležet. Jemné posouvání se vpřed a vzad je totiž nesmírně sexy. Kromě toho nelze zapomínat ani na stažení a povolení vnitřních svalů vagíny. Tato poloha je totiž jako stvořená na takový přítlak. Exploze vášně nastane, když si muž začne silněji přirážet ženskou pánev až na své boky.

Mnohé ženy nepovažují tuto polohu za atraktivní, protože se z ní ztrácí oční kontakt. I to má však něco do sebe. Věřte, že když se po takové nadílce vzrušení s partnerem na sebe otočíte a dokončíte toto sexuální veledílo v poloze na koníka, muž bude stoprocentně spokojen.

Zdroj: http://www.bety.cz/sex-a-vztahy/clanky/7534/Sexualni-poloha-kde-jde-stud-stranou-V-teto-si-chlap-prijde-na-sve

---

SEX BEZ CITŮ, JEN PRO PARTNEROVU ÚLEVU. VYHOVĚT MU, NEBO NE?

„Chci vyvrcholit – teď hned. A potřebuji k tomu jen tvůj klín. Tak se nastav, holka…“ Je podobný požadavek normální? A jak se zachovat, pokud partner zatouží jen po jednostranné rychlovce bez citu?

28. 07. 2016 LUCIE MAIXNEROVÁ

„Když přítel Petr nastoupil do nové práce, byla jsem moc ráda. Snil o manažerské pozici tak dlouho,“ začíná vyprávění čtenářka Linda s tím, že se však v ráji zanedlouho objevily problémy.

„Byl podrážděný, domů chodil čím dál později. Taky se s ním moc nedalo mluvit. Ale korunu tomu všemu nasadil ve chvíli, kdy rozrazil dveře, vytáhl z lednice pivo, podíval se na mě a prohlásil: ‚Dneska jsem měl sakra špatnej den. Potřebuju se odreagovat a vypustit páru. Vyhrň si sukni, zlato, bude to hned.‘ Zůstala jsem stát jak opařená,“ dodává Linda, která partnerovi nevyhověla.

„Jenže Petr to moc nepobral. Ještě se na mě urazil. A tak teď nevím. Kdo má větší právo zlobit se? Já, nebo on?“ ptá se. Možná ani jeden.

Sex jako ventil?

Podle známé filadelfské psycholožky Barbary De Angelis muži svoji frustraci často vyjadřují touhou po sexu a následném okamžitém uvolnění. Tahle odbornice se přiklání k názoru, že muž tímto způsobem žádá, aby ho jeho žena přijala takového, jaký je. (Těžký den v práci se na egu i sebevědomí podepíše. Žena pak funguje jako záchranný bod či hromosvod. Je pro muže šancí, jak se zase cítit dobře, být obdivovaný a uchlácholený v situaci, kdy se mu něco nepovedlo.)

Způsob, jakým zoufalý partner signál S.O.S. vysílá, sice nepatří k těm nejšťastnějším, ale co se dá dělat? Vy hlavně potřebujete vědět, jak na danou situaci reagovat. Poslat milého do háje? Svolit i přes nechuť a pak se cítit jako pošpiněná rohožka? Podle výše zmíněné psycholožky záleží na situaci.

FOTO: SHUTTERSTOCKNěkdy jsou city potřeba, někdy ne...

Jen několikrát? Ano!

V případě, že je tento požadavek výjimečný, nikoli pravidelný, měla by ho žena přehodnotit a popřípadě dovolit svému muži „ulevit si“ bez otázek, předehry a dalších přípravných věcí, které zrovna v tenhle moment nepotřebuje. Ovšem musíte do toho jít dobrovolně, bez nátlaku, naopak s pochopením, že „zoufalé situace si žádají zoufalé činy“. Pak je v pořádku, že se s vámi partner „vyspí“ čistě jen pro vlastní potěšení. A toto pravidlo platí ještě pro jednu situaci.

Prý beztak ženská taktika. Po staletí

„Představme si, že je krátce před půlnocí, partner to už nemůže vydržet, ale jeho milovaná je momentálně pro okolní svět mrtvá. Jestliže jí nevadí nabídnout pochvu ke styku a sama se na akci nikterak nepodílet, stačí, když si lehne na bok a umožní mu vstup zezadu,“ popisuje další z možností americký sexuální poradce a expert na intimitu Paul Joannides s tím, že některým lidem skutečně občas nevadí být „zneužití“ – za předpokladu, že se po nich neočekává bůhvíjaké erotické vzrušení.

„On či ona mohou dokonce nacházet v partnerčině slasti vlastní uspokojení. Důležité ovšem je, aby pasivní partner mohl kdykoli svobodně odmítnout,“ dál apeluje odborník prostřednictvím své knihy Sex je umět, chtít a vědět.

Realita, kterou mnozí odmítají

Zároveň dodává, že tento přístup také vyžaduje jinak bohatý sexuální život, protože v dlouhodobé perspektivě by se aktivní a žádající partner mohl začít cítit méněcenný, a ten pasivní naopak využívaný. Pořád tak platí, že vaše svobodná vůle a pochopení se řadí na první místo!

Jak říká sexuolog Zlatko Pastor: „V sexu by mělo být povoleno vše, co chceme dělat dobrovolně s dospělým partnerem. Někdy se druhému přizpůsobíme, chceme mu vyhovět, udělat radost. Nemělo by to ale překročit vnitřní přijatelné meze. Ty mohou být ovšem u každého někde jinde.“ Tak ať vám to rozhodování nezamotá hlavu…

A jak to máte vy? Taky už partner přišel s podobným požadavkem?

---

...doporučené externí odkazy

---

...tip na stránku 

muži, ženy a sex - doporučuji

chyby, které dělají muži

Co by každá žena měla vědět o mužích a milování

muži chtějí sex, ženy lásku

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio