12 EROTOGENNÍCH ZÓN, KTERÉ ROZHODNĚ NEZNÁ KAŽDÝ. DOKÁŽETE JE VYJMENOVAT?

Pusa, prsa, rozkrok… Tak to je asi maximum, co mnozí považují za erotogenní zóny. Potřebujete kompas na tu spoustu dalších? Otestujte se, zda máte ponětí, kde hledat vzrušení!

20. 11. 2016 LUCIE MAIXNEROVÁ

erotika | erotogenní zona | uši | výstřih | šíje | rty


Blíží se konec roku, který se obvykle nese v duchu různých rekapitulací, shrnutí, přehledů, žebříčků a připomenutí. Je zajímavé, že lidé si většinou pamatují hlavně skandály, ale co takhle o půlnoci vyjmenovat 12 základních erotogenních zón? Doopravdy je znáte všechny?

1. Uši

Ano, uši doopravdy patří mezi citlivá místa. A irský sex kouč Sean Jameson o nich dokonce říká, že hrají významnou roli při předehře. „Potřebují být olizována a okusována. A nezapomínejte taky na prsty. Lehce tahejte za ušní boltce nebo prohmatávejte chrupavku,“ radí na svém blogu, kde soustřeďuje rady všem ženám nejen v nesnázích.

2. Výstřih

Není žádným překvapením, že ženský výstřih patří mezi erotogenní zóny díky množství nervových zakončení. Líbání a masáž oblasti od krku po rýhu mezi ňadry je velmi smyslné a uvolňující. Ach…

3. Šíje

„Šíje, tedy zadní strana krku, je taktéž velmi citlivá. Kontakt s peřím nebo kostkou ledu může přinést velmi příjemné pocity,“ dál popisuje sex kouč. Nezapomínáte na ni

4. Rty

Většina lidí si uvědomuje, že rty hrají významnou roli při vzrušení, zvlášť když se milenci dostávají do varu. Pak milují všechno to kousání, oždibování a líbání. Podle zmíněného kouče, pokud chcete udržet věci zajímavé, je třeba na sladké a vášnivé polibky brát zřetel.

Čtěte také: žena | pohledem muže

5. Ruce

Zde je další nečekaná erotogenní zóna. Dlaň je velmi vnímavá vůči dotekům a třeba takové zápěstí, tedy místo, kterého se ostatní dotýkají jen velmi zřídka, vítá každý sexuálně dráždivý pokus. „Přidejte masážní olej, nechte si hýčkat dlaně i hřbety rukou, a požádejte partnera, ať klouže mezi vašimi prsty. Budete rozpálení ještě dřív, než si sundáte oblečení,“ doporučuje Sean Jameson.

ruce | dolní část zad | vnitřní strana stehen

6. Dolní část zad

Dolní části zad není jen dobrým místem pro tetování. Pokud se mu někdo věnuje po dlouhém dni v práci, docílí partnerova uvolnění a hlavně hravého naladění. Odtud ruce mohou cestovat na jih, tedy k zadečku.

7. Vnitřní strana stehen

Podle kouče muži i ženy prožívají slast při stimulaci vnitřní strany stehen. Jedná se o velmi citlivou, lechtivou a choulostivou oblast vhodnou k líbání, olizování nebo lehčím dotekům. Zaslouží si to!

Ženská stehna jsou mocná zbraň a jedna z velmi citlivých erotogenních zón

8. Klitoris a penis

Bez přímé stimulace klitorisu nebo penisu nejsou lidé schopni dosáhnout orgasmu – aspoň většinou. Tato místa tak sice patří k hlavním sexy zónám, nicméně na řadu by měla přijít až naposledy. Cesta je v tomto případě cíl…

pochva | zadeček a řitní otvor | nadra | mozek | pupík

9. Pochva

„Nejcitlivější část pochvy se nachází ve vzdálenosti několika prvních palců od vchodu, což je důvod, proč nemusíte mít extra vyvinutého partnera. Váš bod G je umístěn na přední stěně pochvy, nicméně i jiná citlivá místa stojí za zmínku. Na přední klenbě sídlí bod A. Některé pomůcky a hračky ho mohou najít, stejně jako prsty vašeho partnera,“ vyjmenovává sex kouč.

10. Zadeček a řitní otvor

Hýždě jsou bohatě zásobeny citlivými nervovými zakončeními. Jejich hlazení, líbání, poplácávání a hnětení tak snadno vyvolává příjemné pocity. Podobně je tomu u řitního otvoru.

11. Ňadra

Bradavky mužů i žen, které jsou kousány, sány a olizovány, šílí blahem – a s nimi i zbytek těla. Je to proto, že jsou plné smyslných nervových zakončení, jejichž spoje vedou přímo do center citů a rozkoší v mozku. Vše souvisí se vším.

žebra | podkolenní jamky | prsty na nohou | hráze - perineum

„Je to něco, co mnozí nechápou. Mysl, která je v pohodě, chce sex o dost pravděpodobněji než ta vystresovaná. Když se naladí mozek, naladí se i tělo. Proto je duševní předehra tak klíčová,“ uzavírá sex kouč s tím, že toto je pouze základní seznam sexy zón. Jakékoli místo na těle může reagovat na dotek nesmírně vnímavě.12. Mozek

Zkuste třeba stimulaci pupíku, žeber, podkolenních jamek, prstů na nohou, hráze (perineum)... Prostě jen hledejte. Jak říká sexuolog Zlatko Pastor: „Procházet všemi těmi údolími, pohořími a hledat krásné zážitky je velké dobrodružství.“ A je jedno, jestli je venku teplo nebo mráz.

A jaká je vaše nejoblíbenější erotická zóna?

A jaká je vaše nejoblíbenější erotická zóna? | Lucie Maixnerová

Zdroj: http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/vse-o-sexu/49612-12-erotogennich-zon-ktere-rozhodne-nezna-kazdy-dokazete-je-vyjmenovat

---

Jazykový kurz: 6 tipů, jak ji orálním sexem vystřelit ke hvězdám

 

Muži orální sex milují. Ale ženy taky! Jen se někdy zbytečně stydí a neřeknou si o něj. Pokud však muž ovládá ten správný jazykový grif, má u ní vyhráno. Žena se šikovného zaříkávače svého klitorisu nikdy dobrovolně nevzdá.

Háček je v tom, že u ženy není nikdy nic jednoduché. A to platí i o orálním sexu. Pokud se však muž naučí pár triků a je vnímavý a trpělivý, tak se stane postelovým králem a je pak uplně jedno, jak velkého či krátkého ho má.

Jenže muži se tak někdy bojí zabořit hlavu do jejího klína, protože zkrátka neví, jak na to. Takže, pánové, pokud jste svoji výplatu utratili za zmrzliny, které jste se snažili lízat různými způsoby a stejně jste nepřišli na ten správný, čtěte!

Pomaliku, polehoučku - ne, že se rozeběhnete a hlavu jí do klína zaboříte jak pštros do písku. Žena potřebuje trochu času na uvolnění a získání sebevědomí. Není si totiž jistá, jestli je dostatečně vymydlená, voňavá a jestli vám bude chutnat. Ujistěte ji o její kráse a kvalitách a přes krk, prsa a břicho se dolíbejte až do jejího klína.

Pravidelý rytmus - sami máte rádi, když žena při orálního sexu udržuje pravidelný rytmus a vaše vzrušení se muže stupňovat. Stejně to má ráda i ona! Buďte trpěliví a vytrvejte.

Krouživé pohyby - každá žena to má ráda trochu jinak. Vyzkoušejte klasický pohyb jako u lízání zmrzliny, krouživý, kmitavý nebo takový jako dělá kočka, když pije mléko. Pozorujte, u kterého žena sténá nejvíc. U toho vytrvejte a v pravidelném pohybu nepřestávejte.Nepřestávejte...nepřestávejte!

Hrajte si - muži si někdy klitoris pletou s protivníkem, na kterého musí použít hrubou sílu, aby ho přemohli. To ale není pravda! Naopak platí začít jemnějším tlakem a se stupňujím vzrušením ženy postupně přitvrzovat. Pohrajte si s ní taky trochu! Na klitoris jí jemně dýchněte, nasajte honebo po něm přejeďte ledovou kostkou. Stačí ale jedno nebo dvě takové zpestření.

Pomožte si - i když máte určitě hbitý a šikovný jazyk, tak nezapomeňte použít i prsty. Jemně drážtěte vchod do zlaté brány otevřené, mačkete jí prsa a zadek. Sáhnout můžete i po vibrátoru.

Naslouchejte! - s hlavou zabořenou v jejím klíně můžete těžko sledovat její reakce a skelné oči. Našpicujte proto uši! Podle jejích vzdychů a stenů poznáte, jestli dole odvádíte dobrou práci. Pokud je ticho jako pěna, tak trochu v křeči a máte pocit, že lépe se musí cítit snad i u svého gynekologa, raději toho nechejte.

zdroj: http://style.iprima.cz/styl/jazykovy-kurz-6-tipu-jak-ji-oralnim-sexem-vystrelit-ke-hvezdam

---

To nejlepší, co ženě můžete v posteli dopřát? SQUIRTING! Nikdy nezapomene a vy taky ne…

 

Squirting, ženská ejakulace, mokrý orgasmus, fontána – to je jev, který během života prožije zhruba 30 % žen. Některé jednou, jiné pravidelně. Ani jedna z nich na to však nezapomene a muži, kteří měli to štěstí být u toho, taky ne…

squirting | žena - orgasmus

 

 

Možná si myslíte, že když máte problémy s dosahováním „běžného“ orgasmu, k tomuto se nikdy dopracovat nemůžete. Opak je však pravdou. Jen je nutné nezabřednout. Sex je oblast jako každá jiná, pokud chcete zdolávat vrcholy a zdokonalovat se, musíte se celý život učit. A mokrý orgasmus je právě jedním z těchto vrcholů. Pro oba partnery.  

Co to vlastně je, jak vzniká a jak se ho můžeme naučit?! Při squirtingu žena ejakuluje stejně jako muž a jediným rozdílem je absence spermií. Tekutina je produktem Skeneho žláz, které jsou umístěny blízko vyústění močové trubice. Ejakulátem se plní vždy. Obvykle však nedojde k výstřiku. Ženy to poznají tak, že mají pocit plného močového měchýře.

A právě pocit, že se chce ženě čůrat, je dobrým znamením. Je to však zároveň moment, kdy se ženy začnou ovládat. Přejděme tedy k praxi. První důležitá věc: ŽENY, NEOVLÁDEJTE SE! Teď už víte, o co jde a nemusíte se stydět. Kupte si omyvatelný povlak na postel a nemusíte myslet ani na nepořádek. Kupte si squirting krém, který vás ještě víc uvolní a prokrví a začněte praktikovat.

Teď přichází ta část, na kterou potřebujete muže: MASÁŽ. Při klasické souloži je dosažení mokrého orgasmu těžší. Nejjednodušší je masáž prsty, popř. celou rukou (fisting). Nejprve by měl partner prsty nahmatat váš bod G a na přední straně vaší pochvy zajet prsty na délku ukazováčku, až narazí na místo, kdy pocítíte chuť jít na malou. Pak je na nejlepší cestě. Na prsty a ruku nanést velké množství squrting krému nebo lubrikačního gelu a začít masírovat.

Není myslím nutné dodávat, že celé akci musí předcházet předehra a klasické vzrušování. Bod G tak bude zduřelý a vám se bude lépe hledat. Rozdivočelou partnerku pak hlaďte po jeho povrchu. Masírujte a pokaždé, když se žena trošku víc uvolní a povolí svaly a vagínu, místo vyplňte dalším prstem. Když jí palcem budete masírovat poštěváček a druhou rukou lehce tlačit na břicho v oblasti močového měchýře, účinek se dostaví za chvíli.

Když se blíží orgasmus, nikdy nepovolujte a nebuďte spokojeni. Klasický orgasmus se dá ještě dotáhnout. Zároveň je nutné upozornit, že napoprvé se vám dosažení mokrého orgasmu pravděpodobně nepovede. Chce to trénink, který vede k naprostému uvolnění ženy – to je totiž KLÍČEM k dosažení ženské ejakulace. A na co se můžete těšit? Žena na nejsilnější orgasmus ve svém životě, muž na křičící ženu, svíjející se pod jeho rukou, kterou navíc budou ničit svalové stahy a proud ejakulátu, který dokáže, že se právě stal postelovým bohem!  

Zdroj: http://m.style.iprima.cz/sex-vztahy/to-nejlepsi-co-zene-muzete-v-posteli-doprat-squirting-nikdy-nezapomene-vy-taky-ne?utm_source=facebook&utm_medium=BF&utm_campaign=hw

---

8 DRUHŮ NETRADIČNÍCH SEXUÁLNÍCH VYVRCHOLENÍ. ZAŽILI JSTE NĚCO PODOBNÉHO?

Mnohočetné, prodloužené, pánské bez „koncovky“… I když někteří odborníci tvrdí, že vyvrcholení je jenom jedno, ti další oponují. Existují i méně známé variace! Troufnete si třeba na myšlenkovou bombu?

19. 01. 2017 LUCIE MAIXNEROVÁ

Mnohočetné, prodloužené, pánské bez „koncovky“… I když někteří odborníci tvrdí, že vyvrcholení je jenom jedno, ti další oponují. Existují i méně známé variace! Troufnete si třeba na myšlenkovou bombu?


Snaha popsat vyvrcholení je jako snažit se popsat neuvěřitelný západ slunce, obzvlášť působivou polární záři nebo slastný pocit, když po několika fyzicky náročných hodinách padnete do své oblíbené a voňavé postele. Je prostě nemožné takovéto pocity vyjádřit slovy. A možná proto se mnozí rozcházejí v názorech, kolik že druhů vyvrcholení vlastně existuje.

Mezi nejznámější patří klitoridální a vaginální. Pak je tu taky mokré, anální, „prsní“, vícenásobné a tak dále. Ale co když jich je ještě mnohem víc?

Podle Cassandry Lorius, britské homeopatky a sexuoložky se specializací na párovou terapii a zároveň odbornici na tantru a východní spiritualitu, můžete prožít i méně „všední“ druhy orgasmu. Které?

Orgasmus „v údolí“

„Tento typ vyvrcholení nastává, když se zcela ponoříte do milování a nesnažíte se stahováním svalů podpořit vzrušení. Jste oddáni přítomnosti a necháváte se vést rozkoší,“ popisuje zmíněná odbornice prostřednictvím své knihy Mystický sex.

Zajetí celého těla

Většina lidí jej popisuje jako mocné vlny energie, které směrem od pohlavních orgánů zaplavují celé tělo. Ke stahování svalů, které bývá typické pro běžný orgasmus, přitom nedochází. Paráda!

Oceán sexu

Stanislav Grof, americký psychiatr českého původu a jeden ze zakladatelů transpersonální psychologie, popsal tenhle milostný prožitek jako hravý tok a výměnu energií. Připomíná tanec, v němž se ztrácejí hranice těla a partneři spolu splynou jako vlny v oceánu blaha. Je to pro vás neskutečná motivace? Není divu, zní to krásně.

Energetický orgasmus

Představte si tělo jako pole energie. Při milování se tato pole obou partnerů prolínají. „Indické modely pracují se sedmi energetickými centry – čakrami, naopak taoistický učitel Mantak Chia uvádí tři – oblast pupku, srdce a hlavy,“ dále popisuje Cassandra Lorius s tím, že jakmile začne energie kolovat spojenými těly a jedinec se nechá unášet proudem energie, který protéká všemi třemi body, může dosáhnout fantastického orgasmu.

Orgasmus kundaliní

Kundaliní je druh jógy, která vychází z předpokladu, že energie vyvěrá z pánve, putuje energetickými drahami v nitru těla a vychází ven temenem hlavy, takzvaným vertexem. Kdo nezažil, asi nepochopí.

V podstatě jde o to, že jakmile začne energie kundaliní proudit vaším tělem, začnete samovolně, a to bez jakékoli stimulace, prožívat pocity blaženosti, které vyvrcholí až samovolnými kosmickými orgasmy, které jsou mnohokrát intenzivnější než orgasmus dosažený erotikou.

Tantrický orgasmus

Genitální spojení je cesta končící transcendentální (přesahující) jednotou mužského a ženského principu a prožitkem blaženosti. Tantra v podstatě pojímá celý svět jako sexuální. Běžnému „smrtelníkovi“ se až chce říct, že je to jistá „vyšší dívčí“.

Myšlenkový orgasmus

Nedochází k tělesné stimulaci, rozhodujícím činitelem je představivost, které se může pomoci stahováním svalů pánevního dna a dýcháním.


Srdeční orgasmusFOTO: NINA_BUDAY, SHUTTERSTOCK.C

Že si něco takového vůbec neumíte představit? Možná proto, že i ona představivost je na to krátká! K srdečnímu orgasmu prý dochází tehdy, když je srdce plné lásky, jež přeteče v rozkoš.

Tak, a teď jste ve stresu, že je vám něco takového na kilometry vzdálené? Nenechte se rozhodit. Podle výzkumů sexuologa Petra Weisse má mnoho žen s dosahováním sexuálního vzrušení problém a asi osm procent žen zůstává celoživotně anorgastických. A to se tu bavíme „jenom“ o tom standardním typu. Kdo chce víc, taky nemusí dostat nic…

A co je zrovna pro vás „netradiční“?

Zdroj: https://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/vse-o-sexu/50356-8-druhu-netradicnich-sexualnich-vyvrcholeni-zazili-jste-neco-podobneho​

---

...doporučené externí odkazy

žena.cz

vztahy

pro ženy.cz

---

...tip na stránku 

muži, ženy a sex - doporučuji

chyby, které dělají muži

Co by každá žena měla vědět o mužích a milování

muži chtějí sex, ženy lásku

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio