Pravda pravdoucí: Co si muži opravdu myslí o ženském těle?

Co si muži opravdu myslí o ženském těle?

1. Vidí to, co z vás dělá ženu. To znamená, že pokud se na vás poprvé podívají, registrují jen prsa, boky, zadek. Křivky. A chůzi. Každý heterosexuální muž prostě první vnímá části těla, které říkají: Jsem žena. Ne, celulitidu nezaznamenali. Ani vrásky kolem očí. Je nám líto.

2. Vidí to, co vás dělá jedinečnou. Mezírka mezi zoubky? Přijde jim to roztomilé. Špek kolem boků? Nevšimnou si, je to moc blízko zadku. Pokud už si všimne konkrétní části těla, o které si myslíte, že je odporná (to slovo před ním nikdy nepoužívejte), vnímá ji stejně jen jako něco navíc. Jako něco, co vás dělá jedinečnou.

3. Vidí to, na co neustále upozorňujete. Ženy mají obrovský dar nevědomky ničit partnerský vztah neustálým pomlouváním svého těla. Nikdy neodmítejte komplimenty, nikdy se jim nevysmívejte. A nikdy neupozorňujte na svoje mindráky. On vaše širší stehna totiž doteď nezaregistroval. Nechte ho, ať vás obdivuje se vším všudy. Vezměte si ty šaty s odhalenými zády, svlékněte se do podprsenky. Bez řečí, bez stížností na sebe sama.

Amen.

Zdroj: http://www.extra.cz/pravda-pravdouci-co-si-muzi-opravdu-mysli-o-zenskem-tele

---

...doporučené externí odkazy

aluška org

informace odjinud

žena cz

---

...tip na stránku 

pravda o ženské nevěře

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na