osobní trener fitness | Štefan Lazar | Praha - Maximus nebo SCPalmovka | online

(osobní trener fitness - intuitivní metoda cvičení, založená na poznání krevních skupin )

osobní trener / 6.září 2015 v 0:58 / english version here..

..nyní také ONLINE / TRENER do DOMU / do KANCELÁŘE

nebo posilovny Maximus a SCPalmovka

---

pro zájemce o karate - SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN

 ---

 Hledáte někoho, kdo by Vám pomohl nabrat svalovou hmotu, vytvarovat postavu nebo zlepšit fyzickou kondici? Pokud ano, tak jste tady správně.

Jmenuji se Štefan Lazar (35) a působím jako osobní trener fitness. Dokážu přesně odhadnout Vaše možnosti a podle krevní skupiny vám nasadím jídelníček, který s radostí budete dodržovat, čímž se přiblížíte vytčeným cílům. S mou pomocí dosáhnete svých cílů rychleji, než kdyby jste se o to pokoušeli sami.

 

Každý člověk je individuální a ke každému tak i přistupuji. Nebudu Vás jen chválit. Budu na Vás také řvát a Vy mi za to na konci tréningu ještě poděkujete.. bude z Vás stékat pot a budete smrdět a budete si přát aby jste mne nikdy nepotkali. Na konci procesu však, kdy s Váma budu hotový, budete stát nejvýše, protože u svého cíle, který jste si vytkli. přesto všechno se však nebojte volat, jsem člověk jako Vy..

Jmenuji se Štefan Lazar (35) a působím jako osobní trener fitness. Dokážu přesně odhadnout Vaše možnosti a podle krevní skupiny vám nasadím jídelníček, který s radostí budete dodržovat, čímž se přiblížíte vytčeným cílům. S mou pomocí dosáhnete svých cílů rychleji, než kdyby jste se o to pokoušeli sami.

 

Nuda a stereotyp? ..tak ten u mne opravdu nečekejte. A nemyslete si, že si sami budete určovat cviky, které chcete cvičit.. Jako zkušený trener mám nepřeberné množství zkušeností z posilovny o které se s Váma rád podělím..

S čím Vám mohu pomoci:

- s redukcí hmotnosti

- nabrat svalovou hmotu

- získat fyzickou kondici

- propracovat se k velké fyzické síle

 

S čím Vám mohu pomoci: - s redukcí hmotnosti - nabrat svalovou hmotu - získat fyzickou kondici - propracovat se k velké fyzické síle

 

Nuda a stereotyp! ..tak tohle u mne opravdu nečekejte..

Nabízím služby:

  • osobní trénink-ženy/muži-dokážu vést fitness slečny, bodybuildery stejně jako zkušené powerliftery, dokážu poradit začátečníkovi stejně jako usilujícímu strongmanovi..
  • - sestavování individuálních tréninkových programů 
  • jídelníček nasazený na Vaší krevní skupinu
  • trener do domu - přijedu za Vámi až domů a dostanu Vás do formy..
  • trener do kanceláře - zvednu Vás ze židlí, zvednu Vaší pracovní morálku..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabízím služby: - osobní trénink-ženy/muži-dokážu vést fitness slečny, bodybuildery stejně jako zkušené powerliftery, dokážu poradit začátečníkovi stejně jako usilujícímu strongmanovi.. - sestavování individuálních tréninkových programů - jídelníček nasazený na Vaší krevní skupinu - trener do domu - přijedu za Vámi až domů a dostanu Vás do formy.. - trener do kanceláře - zvednu Vás ze židlí, zvednu Vaší pracovní morálku..

Těším se na Vás.. Štefan Lazar - fitness trener

a něco navíc...

Úryvek z rozhovoru se Štefanem před sezonou 2015 - Česká Asociace silového trojboje - 

 

..........Štefane, držíš stravu a suplementaci během přípravy?
Strava je základ všeho. Snídám hlavně ovesné vločky někdy vajíčka, svačinu stále sacharidy tj. banány nebo jiné ovoce, oběd rýže s masem, k večeři si dávám zeleninu a maso. Jedu kombinaci stravy dle krevních skupin a kulturistickou stravu. Ze suplementace preferuji BCAA a vitamíny. Proteiny jsou nouzovka, spíše příjem bílkovin řeším ze stravy.


Jaký je Tvůj tréninkový split?
Trénuji obden. Nohy a lýtka / ruce / ramena+záda  a benchpress jezdím v oddílovém tréninku jednou týdně................................

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posilovna   Maximus           na ul.Koněvova

nebo          SCPalmovka     na ul.Hejdukova

 

KONTAKT

Štefan Lazar

Email: sefan@seznam.cz

Mobil: 607 422 821

ONLINE - Po domluvě - Skype, Facebook..

 

Web: zivotplnyzivota.webmium.com

---

...doporučené externí odkazy

...

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio

Web
   
Vlastní vyhledávání
provozováno na