Superchlapi! Změna díky triatlonu. Zapojte se do sportovní reality show

Překopat od základů svůj život chtěl někdy každý z nás. Jaké to je bude v nové sportovní reality show Superchlapi televize Prima ukazovat v následujících týdnech osm mužů, kteří se chtějí změnit pomocí tréninku na náročný triatlon. To vše s pomocí aplikace Superlife, která bude zaznamenávat jejich sportovní aktivity. Sledovat je zblízka a poměřit se s nimi můžete i vy na www.superlife.cz.

Překopat od základů svůj život chtěl někdy každý z nás. Jaké to je bude v nové sportovní reality show Superchlapi televize Prima ukazovat v následujících týdnech osm mužů, kteří se chtějí změnit pomocí tréninku na náročný triatlon. To vše s pomocí aplikace Superlife, která bude zaznamenávat jejich sportovní aktivity. Sledovat je zblízka a poměřit se s nimi můžete i vy na www.superlife.cz.
 

Stovky mužů absolvovaly casting, ale jen osm bylo vybráno, aby dostali možnost připravit se na náročný triatlon v podobně polovičního Ironmana (1,9 km plavání, 90 km na kole, 21 km běh). Podaří se jim to a najdou tak v sobě díky dřině něco, o čem dosud nevěděli? I o tom bude nová sportovní reality show Superchlapi ne televizi Prima, kterou můžete sledovat každou neděli od 21.30. První díl byl odvysílán včera večer.

„Přinášíme další atraktivní programovou novinku. Superchlapi rozhodně nejsou jen o sportu. Diváci budou mít možnost nahlédnout do soukromí jednotlivých účastníků, seznámí se s důvody, které je vedly k přihlášení se do pořadu,“ přibližuje pořad Roman Mrázek, programový ředitel Prima Group. „Nechybí vyostřené momenty, o emoce opravdu nouze nebude. Pořad nepostrádá humor a vtipné situace. Právě to jistě pomáhá našim hrdinům zvládnout náročnou přípravu ke konečnému závodu.“

Zaregistrujte se na www.superlife.czZobrazit Trénuje se pod vedením kouče Jana Vaňka, který se věnuje české triatlonové elitě a sám je špičkou ve svém oboru. Kromě společné přípravy má každý účastník vlastní režim a individuální jídelníček. Někteří musí zhubnout, jiní shodit přebytečnou svalovou hmotu. Jedná se o unikátní projekt, který není jen a pouze o sportu.

Každý z osmi účastníků k náročné výzvě přistupuje po svém. Někdo je velmi vážný, další volí cestu nadhledu a vtipu. Jinak to ani nejde. Finálová osmička je velmi nesourodý celek. Mezi vybranými účinkujícími je například bývalý trestanec Rudolf, který dělá dozorce v uprchlickém táboře, svalovec Martin, vedoucí kotelny Jaroslav se značnou nadváhou, nebo „vymetač“ několika podobných reality show Petr. 

Trénink na triatlon je ale spojí a v rámci této akce prověří své možnosti, odolnost i smysl pro disciplínu.
Stáhněte si Superlife na App StoreZobrazit
Stáhněte si Superlife na Google PlayZobrazit „Účastníci jsou většinou bývalí sportovci. Jejich trénink se liší v tom, že je třeba hlavně hlídat, aby příprava probíhala adekvátně ke zbytku jejich trénovanosti. Většina z nich si totiž někde přečte, jak trénují světové špičky a snaží se je v jejich tréninku napodobovat. To je vlastně kontraproduktivní pro jejich výkonnostní vzestup a je velmi reálné nebezpečí zranění a hlavně přetrénování. Je naprosto běžné, že takovému potenciálnímu závodníkovi je nutné trénink výrazně snížit, protože je v permanentní únavě,“ popisuje trenér Vaněk.

Detaily o tom, jak na tom jednotliví účastníci jsou, bude mapovat i nová mobilní aplikace Superlife pro zaznamenávání sportovních aktivit (www.superlife.cz). Sledovat a inspirovat se výkony účastníků tak může každý. Navíc bude k reality show Superchlapi vypsána každý týden originální výzva, v rámci které se mohou sportovci v Superlife poměřit se Superchlapi a soutěžit o originální ceny.
Nejnamakanější reality show v Česku začíná. Přidejte se!

Zdroj: http://isport.blesk.cz/clanek/superlife/267764/superchlapi-zmena-diky-triatlonu-zapojte-se-do-sportovni-reality-show.html​

---

...doporučené externí odkazy

film - wiki

kultura - IDNES

superchlapi - mediablog

---

...tip na stránku 

 

---

Pokud se Vám líbi tento web, můžeme Vám podobné stránky také zhotovit.. SEO Bohaccio