Jak si můžeme sami pomoci zbavit se jedů, které máme z chemtrailů v plících

tomáš marný

Přestože jsem několikrát téma o odstranění jedů z plic publikoval, napíšu Vám ho dnes ještě jednou. Je to z důvodu nutnosti, protože nejen vy všichni, ale i Vaše děti by následující doporučení měli praktikovat.

chemtrails - léčení

Prosím, pamatujte si:

JE LEPŠÍ PROBLÉMŮM PŘEDCHÁZET, NEŽ PROBLÉMY ŘEŠIT.

JE LEPŠÍ NEMOCEM PŘEDCHÁZET, NEŽ NEMOCI LÉČIT.

Předešlé dvě věty by si každý měl VRÝT DO PAMĚTI a taky se jimi HLAVNĚ ŘÍDIT.

 

 

Když nyní sami na vlastní oči vidíte tu hrůzu nad hlavami, je tedy také důležité napsat jak se můžeme my všichni účinně bránit tomuto zvěrstvu, které na nás nachystala vládnoucí svoloč planety Země, za podpory našich "vynikajících politiků". Prodali nás. Jsou to jejich poslední křeče, jak vzít s sebou co nejvíce lidí, dle fráze ,,po nás potopa." Ale tentokrát jim to nevyjde.

 

Data ohledně inhalování soli

Musíme vědět, co na nás rozprašují. Je toho mnoho, ale ty nejdůležitější látky, které se nacházejí v atmosféře, jsou uvedeny níže a číslo za jménem kovu znamená násobek překročení povoleného limitu:

 

Hliník: 15,8

Antimon: 63,3

Arzenik: 418

Barium: 5,3 Dnes mnohonásobně vyšší

Kadmium: 6

Chróm: 6,4

Měď: 9

Železo: 43,5

Olovo: 15,7

Mangan: 513,8

Nikl: 10,7

Zinek: 7,5

 

Dále pak radioaktivní látky kobalt a plutonium, ochuzený uran, nanočástice různých kovů a hlavně namražené viry, bakterie a plísně na hliníku v prášku.

S tím samozřejmě nemůžeme ZATÍM NIC DĚLAT, do té doby než se rozjedou v EU vojenské tribunály. Potom to bude jiné "kafe". Už se na tuhle kávičku obzvláště těším.

 

Inhalace soli je jedna z mála věcí, která nám zbývá na ochranu našich plic a našeho těla

Většina kovů se dostává do těla přes plíce, vynecháme-li potraviny. Vzduch, který tady dýcháme, obsahuje plno těžkých kovů, jak jsem uvedl a mnoho dalších "sra.ek", těžké kovy ulpívají v plicích a jediná možnost organismu, jak je z těla vyloučit je vykašlání ve formě hlenu.

 

Bohužel do vzduchu jsou kvůli tomu "rozprašovány" i látky, (mají to dokonale vymyšleno), které sliznici vysušují, tím pádem se lidské tělo nedokáže efektivně bránit a tvořit hleny. Máte suchý kašel. K těmto vysušovačům plic patří hlavně baryum, kterého je v atmosféře až přespříliš nad veškeré limity. (než bylo dříve uvedeno) Baryum má tedy na plíce devastující účinky a plíce se nemohou přirozeně bránit. A ti zločinci to moc dobře věděli.

 

Sůl při inhalaci na sebe váže vodu a pomáhá plicím tyto hleny vytvářet. Je možné, že budou lidé po inhalaci mnohem více kašlat /vykašlávat/. U dětí by bylo dobré, naučit je hleny vyplivovat, pokud to nepůjde, a budou je polykat, může se stát, že je potom jednorázově vyzvrací - není to na závadu - potom se jim velice uleví.

 

Návod na inhalaci a přípravu roztoku

V cca 1 litru vody rozpustíme 2 vrchovaté polévkové lžíce KCL (chlorid draselný = Potassium chloride) + 2 vrchovaté polévkové lžíce himálajské soli.

V případě, že byste nepoužili himálajskou sůl, ale obyčejnou, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ TO NESMÍ BÝT SŮL S JÓDEM, ANI S FLUOREM, ani s protispékavými látkami! - Nejlépe je použít himálajskou sůl.

 

KCL (chlorid draselný) pomáhá upravovat poškozené "kanálky v plicích" a regenerovat průdušky, plíce a kompletní dýchací ústrojí.

Pro efektivní inhalaci tento roztok nalijete do zvlhčovače vzduchu. Vzhledem k tomu, že sůl rychle koroduje kovy, doporučuji používat levný zvlhčovač, např: Professor Z-70

 

Roztok inhalujete přímo z ústí trubice (která vytváří studenou páru).

Pro malé děti je ideální tento zvlhčovač pustit v koupelně, až do té doby, než je tam pořádná mlha (solná studená sauna). Čím větší mlha, tím líp. Pozor, máte-li v místnosti jakoukoliv elektroniku, nebo květiny atd. dejte je ven z místnosti, protože sůl je dost agresivní, ať se vám nezničí. Potom cca 30 minut buďte s dětmi uvnitř, třeba si tam stavějte kostky, nebo kreslete.

 

Dá se to dělat i tak, že napustíte dětem vanu a oni si tam mohou hrát. Tohle je dobrý nápad, protože dítě většinou nedonutíte, aby dýchalo páru přímo ze zvlhčovače.

 

To je v kostce shrnuto, proč a jak inhalovat do plic sůl. Rozhodně Vám nemůže uškodit. Je to nejlepší solná jeskyně, doma za minimální cenu a k tomu navíc daleko účinnější.

 

Ještě k tomu KCL: Je spousta serverů, kde se dá KCL koupit, jako potravinářské Éčko. Pozor na to, sůl vhodná k inhalaci nesmí obsahovat směšovadla, které tyto potravinářské soli obsahují. Dělali jsme rozbory KCL ve Švýcarské laboratoři a opravdu není KCL jako KCL. Protihrudkující směsi by v plících mohly asi udělat nějaké problémy.

Protože každá sůl navazuje vodu, musí tedy hrudkovatět. Jestliže nehrudkovatí, v žádném případě nekupovat a neinhalovat!

 

Dále není nutné mít strach z toho, že byste to se solí přehnali, jednak jí tolik do plic nenadýcháte a hodně jí vykašlete ven s hleny. Někteří lidé teprve až po jednom měsíci začali vykašlávat hleny. Mnozí je měli dokonce černé. Dovedete si nyní asi představit, co se v plících díky ,,neexistujícím" chemtrailům nachází.

 

Bolesti, které máte na hrudi, jsou právě zaviněny poruchou plic díky chemtrailům. A jejich vysušením. Po jednom dnu dýchání soli se Vám od bolesti značně uleví.

 

Nyní můžete mít vlastní solnou jeskyni každý den doma. Navíc skoro zadarmo a mnohem lepší.

 

Prevence

Doporučuji dýchat denně. Ráno, v poledne a večer 50 vdechnutí. Když jste v práci, stačí ráno 50 vdechnutí, a až se vrátíte z práce, tak hned 50 vdechnutí a než jdete spát, tak také 50.

 

Při bolestech na hrudi či suchém kašli

Nejlépe je dýchat každou hodinu 25 - 50 vdechnutí a to po celý den. Jsou to data, která jsme nashromáždili zkušenostmi od známých, kteří těmito problémy trpěli.

 

V případě nejasností či dotazů napište do diskuze, či do mejlíku.

 

A na závěr důležitá data z poslední doby

Když se podíváte kolem sebe, zjistíte, že mnoho lidí má zápaly plic, dostávají plicní embólie a umírají údajně na rakovinu plic.

 

Nicki Lauda , který měl také velké problémy s plícemi, si je musel nechat rychle transplantovat, protože byl v ohrožení života. Operace dopadla dobře a to mu zachránilo život.

 

Mnoho lidí trpí dušností, když jdou do kopce nebo do schodů, tak dýchají "jako lokomotiva", která jede do kopce a nemohou kolikrát popadnout dech.

 

To všechno je způsobeno díky chemtrailům, kterých poslední dobou značně přibylo.

 

Můj dobrý známý z Prahy, měl bolesti na plících a zašel do nemocnice na doporučení jeho obvodního lékaře. Zjistili mu stíny na plících a výsledek všeho, dle zhodnocení lékařů bylo, že má rakovinu. Nechtěl si nechat dát terapii, ani ozařování. Poslal jsem ho za jedním známým a ten ho změřil. Výsledek byl, že rakovinu nemá.

Na mé doporučení dýchal sůl denně po hodině a ejhle, za měsíc měl po problémech a když se znovu šel nechat jinam vyšetřit (má známé v zahraničí), ani stíny a ani údajnou rakovinu neměl. Dříve mi ale nevěřil.

A proto určitě věřte lékařům…..

 

A pamatujte: BABSKÉ RADY JSOU VŽDY TY NEJLEPŠÍ.

Lidé jezdili k moři a byli tam dříve lékaři (kteří to ještě tehdy mysleli s lidmi dobře a chtěli jim skutečně pomoci) na doporučení posláni při plicních problémech. Proč asi. Dnes si takový pobyt u moře můžete udělat doma za pár korun a daleko rychleji se vyléčit.

 

Důležité je také před domem třeba na okenní římse či na balkóně octovat. Článek o octování uvedeme příště.

 

zdroj